Wacom Intuos Draw Pen S, Biely

Wacom Intuos Draw Pen S je grafickým tabletom z novej generácie tabletov Intuos. Tablet je v balení vrátane pera Wacom Intuos Pen a hodnotného balíku so špičkovým grafickým software ArtRage® Lite pre kreatívnu prácu s grafikou.
Výrobca:
Wacom
Obj. číslo:
CTL-490DW
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
79,90 € 66,58 €
-+

Wacom Intuos Draw Pen S, Biely

Wacom Intuos Draw Pen S prichádza ako náhrada úspešného modelu Wacom Intuos Pen Small, ktorý bol veľmi populárnym modelom. Wacom Intuos Draw Pen S prichádza v balení s kódom pre stiahnutie profesionálneho grafického software ArtRage® Lite. Wacom Intuos Draw Pen S je vlastne set tabletu Wacom Intuos Draw Small, špeciálneho softvéru so všetkými nástrojmi ktoré sú potrebné pre kreslenie a pera Wacom Intuos Pen. Tablet je vybavený pracovnou plochou s jedinečnou snímacou technológiou pre pohodlnú úpravu obrázkov v digitálnej podobe, alebo tvorbu grafiky. Vďaka tomu zažijete jedinečný spôsob práce s bezdrôtovým a bezbatériovým perom s programovateľnými tlačidlami. Editácie obrázkov a grafiky s ním budú rýchle a presné aj tam, kde myš už stráca potrebnú citlivosť pohybu. Tlakovo citlivý hrot rozlišuje až 1024 úrovní prítlaku, vďaka čomu môžete precízne ovládať hrúbku ťahu pri kreslení. To využijete v špeciálnych programoch pre rýchlu zmenu hrúbky čiary počas kreslenia. Intuos Draw Small rozpozná softvér, ktorý používate a ponúkne vám odporúčané klávesové skratky. Ovládanie tabletu je veľmi jednoduché a intuitívne. Vďaka multitouch technológii môžete používať rovnaké gesta na aké ste zvyknutý z vašich smartfonov a tabeltov: zoom, posúvanie, alebo navigácia na vašom grafickom výtvore. Môžete tiež nastaviť tlačidla ExpressKeys™ na niektorú z funkcií, ktorú najčastejšie používate, ako výmena tvaru hrotu alebo zmena nástroja (štetec/pero). S balením Wacom Intuos Draw Pen S máte všetky potrebné nástroje vo vašich rukách.

Žiadne iné zariadenie Vám neponúkne tak jemnú obsluhu a tak prirodzený výsledok, ktorý je navyše toľko podobný reálnej tvorbe za pomoci ceruzky či štetca. Tento tablet tak predstavuje profesionálne kreatívne zariadenie pre použitie doma i v grafickom štúdiu. Jeho kompaktné tenké prevedenie sa ľahko zmestí do každej notebookovej tašky.

Všetko, potrebné k vašej tvorbe nájdete v jedinej krabici:
Všetko čo pre svoju tvorbu potrebujete, nájdete v jednom balení. Okrem samotného grafického tabletu Wacom Intuos Draw Pen S a pera Wacom Intuos Pen prichádza každý kvalitný grafický tablet od Wacomu s kreatívnym softvérovým balíčkom zadarmo. Balenie obsahuje registračný kód za pomoci ktorého sa pri registrácii zakúpeného tabletu Wacom na stránkach http://amsoft.cz/Produkty/Wacom/intuos/registrace.html dostanete k jedinečnému kódu a linku pre stiahnutie kreatívneho software (ArtRage® Lite) a tiež online tutoriálom.

Jednoduché zapojenie tabletu:
Zapojenie tabletu je veľmi jednoduché. Pripojíte USB kábel do vášho Mac, alebo PC, nainštalujete ovládače, potom zaregistrujete tablet a stiahnete si váš kreatívny software. Všetko je tým pripravené na vašu kreatívnu tvorbu a vy tak môžete začať tvoriť.

Parametre a špecifikácie tabletu Wacom Intuos Draw Pen S:
Fyzické údaje:
Hmotnosť: 310 g
Rozmery tabletu: 210 x 169 x 11 mm
Aktívna plocha: 152 x 95 cm

Ovládanie:
Pero: Wacom Intuos Pen s gumou
Úrovne prítlaku: 1024
Typ pera: tlakovo citlivé, bezdrôtové, bez batérie
Technológia: Patentovaná metóda elektromagnetickej rezonancie
Rozlíšenie: 2540 lpi
Tlačidlá: ExpressKeys ™, 4 s možnosťou nastavenia pre každú aplikáciu zvlášť
Rýchlosť snímania pera: 133 pps

Všeobecné informácie:
Systémové požiadavky: USB port, internetové pripojenie, Windows®10, Windows®8, Windows®7 SP1, alebo Windows ® Vista SP2 Mac OS X 10.8.5 alebo vyšší (Intel ® procesor)
Bezdrôtová podpora: WiFi (bezdrôtový modul Wi-Fi je nutné dokúpiť)
Záruka: 2 roky

Obsah balenia:
Grafický tablet Wacom Intuos Draw Pen S:
Tablet: Wacom Intuos Draw Pen S
Pero: Wacom Intuos Pen + náhradné hroty a nástroj na ich výmenu
USB kábel: Wacom
Software: Inštalačné CD, ArtRage® Lite (na stiahnutie z internetu po registrácii tabletu)
Dokumentácia: Príručný návod, záručný list

Špecifikácia Wacom Intuos Draw Pen S, Biely

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 79,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod