Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Doprava a možnosti platby

Doprava a možnosti platby

V objednávke si môžete zvoliť spôsob dopravy tovaru: UPS kuriérska služba, alebo osobný odber tovaru v predajni. Dodacia adresa pre prepravu kuriérskou službou môže byť len na území SR.

 

Hodnota objednávky Nad 100 € Do 100 €  
Spôsob platby Všetky Platba vopred* Dobierka
Kuriér UPS Zadarmo 4,90 € 2 €
Osobný odber Zadarmo Zadarmo -

 

*prevodom, online platobnou bránou, online-kartou.

Doprava SPS kuriérskou službou

Cena prepravného je 4,90 € s DPH.
Prepravné ZADARMO - Pri objednávke nad 100,00 € s DPH.
Poplatok za dobierku je 2 €.

Prepravu zabezpečuje spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o., www.sps-sro.sk. Ceny prepravného sú stanovené pre dodacie adresy v rámci SR. Všetky zásielky sú poistené. Daňový doklad je pribalený v zásielke. Po expedícii zásielky dostane kupujúci správu mailom, v ktorej je uvedené číslo zásielky s objednaným tovarom. Zásielka býva spravidla doručená nasledujúci pracovný deň po expedícii. Ak kuriér nezastihne príjemcu na adrese doručenia, tak ho kontaktuje telefonicky. Podľa čísla zásielky môžete sledovať jej pohyb na stránke Pohyb vnútroštátnej zásielky. Predajca si vyhradzuje použiť alternatívnu kuriérsku službu pre prepravu nadrozmerných zásielok, ako aj zásielok s hmotnosťou nad 15 kg. V prípade doručenia viditeľne poškodenej zásielky je príjemca povinný spísať s kuriérom protokol a nedkladne o takejto skutočnosti informovať mailom predajcu ( eshop@prolaika.sk ).

Osobný odber v predajni

Po spracovaní vašej objednávky vám zašleme mailom výzvu k osobnému odberu tovaru. Tovar môžete prevziať v našej predajni PRO.Laika, Palackého 12, 811 02 Bratislava. Výdaj tovaru je v rámci otváracích hodín predajne. Daňový doklad dostanete pri prevzatí tovaru. Lehota na prevzatie tovaru je do 5 pracovných dní od odoslania výzvy k osobnému odberu. Ak v uvedenej lehote nemôžete prevziať tovar, potom je potrebné kontaktovať eshop@prolaika.sk (predĺženie lehoty vám potvrdíme mailom).

Pre úhradu vašej objednávky ponúkame nasledovné možnosti platby:

Dobierka
Vašu objednávku zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri preberaní tovaru. Kuriér vám vystaví doklad o prijatí platby. Maximálna celková cena objednávky pre platbu dobierkou je 2000 €. Príplatok za platbu na dobierku je 2 €.

Platba v predajni
Vašu objednávku zaplatíte v hotovosti, alebo platobnou kartou pri osobnom odbere tovaru v našej predajni. Akceptované sú platobné karty Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro. Celková cena objednávky pre platbu v predajni musí byť nižšia ako 5000 €.

Bankový prevod
Celkovú cenu vašej objednávky uhradíte bankovým prevodom na účet uvedený v objednávke. Ako variabilný symbol uvediete číslo vašej objednávky.

CardPay
Vašu objednávku uhradíte online cez bezpečný virtuálny POS terminál Tatra banky. Údaje o vašej platobnej karte sú prenášané bezpečným šifrovaným protokolom výhradne do platobného portálu Tatra banky, nie sú vivditeľné pre predajcu. Môžete platiť kartami Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro, vydanými v akejkoľvek banke na Slovensku. Maximálna celková cena objednávky pre platbu CardPay je 3000 €. Potrebujete poradiť s platbou CardPay? Prečítajte si: Ako nakupovať cez CardPay.

Splátkový predaj Cetelem
Tovar vašej objednávky môžete nakúpiť na splátky prostredníctvom spoločnosti Cetelem. Po ukončení objednávky sa vám zobrazí formulár Cetelem, kde online vyplníte požadované údaje. Následne je vaša žiadosť spracovaná. Po jej schválení vám tovar odošleme kuriérom. Počiatočnú priamu platbu (akontáciu) zaplatíte kuriérovi vo forme dobierky. Celková cena vašej objednávky pre splátkový predaj Cetelem musí byť najmenej 120 €, najviac 5000 €.

Cetelem v predajni
Zmluvu o splátkovom predaji Cetelem uzatvárate v našej predajni pri osobnom odbere tovaru. Počiatočnú priamu platbu (akontáciu) zaplatíte v hotovosti, alebo platobnou kartou. Celková cena vašej objednávky pre splátkový predaj Cetelem musí byť najmenej 120 €, najviac 5000 €.

Splátkový predaj Quatro
Tovar vašej objednávky môžete nakúpiť na splátky cez Quatro. Po ukončení objednávky sa vám zobrazí formulár Quatro, kde online vyplníte požadované údaje. Následne je vaša žiadosť spracovaná. Po jej schválení a elektonickom podpísaní vám tovar odošleme kuriérom. Počiatočnú priamu platbu (akontáciu) zaplatíte kuriérovi vo forme dobierky. Celková cena vašej objednávky pre splátkový predaj Quatro musí byť najmenej 120 €, najviac 5000 €.

Quatro v predajni
Zmluvu o splátkovom predaji Quatro uzatvárate v našej predajni pri osobnom odbere tovaru. Počiatočnú priamu platbu (akontáciu) zaplatíte v hotovosti, alebo platobnou kartou. Celková cena vašej objednávky pre splátkový predaj Quatro musí byť najmenej 120 €, najviac 5000 €.

Odporúčame navštíviť stránku Splátkový predaj a leasing, kde nájdete podrobné postupy pre nakúpy na splátky Cetelem a Quatro. Taktiež aj informácie o aktuálnych akciách v splátkovom predaji. Pre podnikateľov ponúkame klasický a finančný GRENKE leasing.