Splátkový predaj a leasing

V dnešnej dobe je často potrebné, aby ste hotovosť mali k dispozícii alebo potrebujete svoju fototechniku používať hneď, dokonca aj keď potrebnú hotovosť momentálne nemáte. V našom obchode vám ponúkame možnosť nákupu fototechniky na splátky priamo na predajni a pomocou online formulára a žiadosti o úver. 

Pre úver môžete zatiaľ využiť splátkový systém Quatro, ktorý už dlho a spoľahlivo ponúka finančné služby na našom trhu a tiež splátkový predaj cez spoločnosť Cetelem. Živnostníci a držitelia IČO zas môžu využiť splátkový systém GRENKE LEASING.

Splátkový nákup Quatro

S Quatrom môžete nakupovať veľmi jednoducho a bez ručiteľa či zbytočných dokladov, ak ste držiteľom striebornej Quatro karty (alebo Triangel klub). Ku karte vám stačí priniesť už len identifikačnú kartu - doklad totožnosti. Takýmto spôsobom môžete nakupovať až do výšky 5000€. Ak predložíte potvrdenie o príjme manžela (manželky), môžete takýmto spôsobom nakupovať až do výšky 7000€. Aj keď nie ste držiteľom Quatro karty, stále môžete nakupovať na splátky. Pre podrobnejšie informácie o tom, ako nakupovať na splátky navštívte oficiálnu stránku Quatro. 

 

Splátkový predaj CETELEM.


CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov alebo Internetu. Jej hlavný akcionár - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, je členom bankovej skupiny BNP Paribas.

Nákup na splátky cez spoločnosť CETELEM je možný na predajni i online pri vytváraní objednávky. Stačí zvoliť splátkový spôsob nákupu a sledovať pokyny na obrazovke.

 

GRENKE - leasing fototechniky pre podnikateľov a držiteľov IČO 

GRENKE je rokmi overená spoločnosť (funguje od r. 1978), ktorá sa špecializuje na finančné služby pre malých a stredných podnikateľov. Je známa svojimi výhodným a na vybavenie rýchlym leasingom na techniku pre držiteľov IČO.

PREČO GRENKE LEASING?

- až 100% nákladov na nákup techniky môžete financovať pomocou leasingu (nie je nutná akontácia)
- leasing už od 1500€ bez DPH
- splátky sú pevné, čiže aj leasing je jednoduchý z hľadiska plánovania
- schválenie leasingu je veľmi rýchle a pre zaujímavé financovanie (až do 7500€ bez DPH) nemusíte dokladovať účtovné výkazy (v prípade ak IČO funguje aspoň 2 roky)
- leasing pôsobí priaznivo na finančné pohyby firmy a jednoducho sa zaradzuje do účtovníctva
- nákupom aktuálnej techniky často získavate konkurenčnú výhodu
- technika si sama zarába na svoje financovanie
- leasingové poistenie často vhodne predlžuje záruku techniky

Viac informácií ohľadom nákupu na splátky:  +421 911 645 118