Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

O nás

PRO.Laika - kráľovstvo fotografov

Spoločnosť PRO.Laika od roku 1993 poskytuje komplexné služby v oblasti predaja a servisu fotografickej techniky. Je dlhodobo najväčším a najznámejším špecialistom na fototechniku na Slovensku. Rozsiahle priestory kamennej predajne na Palackého ulici v Bratislave sú plné najnovších fotoaparátov a fotopríslušenstva.

Nájdete u nás sortiment od kompaktov cez špičkové profesionálne zrkadlovky, objektívy, filtre, zábleskovú techniku, statívy, brašne až po vybavenie pre čiernobiely proces.
V ponuke máme aj kvalitné grafické monitory, kalibračné sondy, softvér na spracovanie fotografií a rozsiahlu literatúru pre fotografov.

Veľký záujem o použitú fototechniku v priaznivých cenách odráža neustále sa meniaci sortiment fotoaparátov a príslušenstva v našom second hand oddelení. Svoje vysnívané prístroje si tu často nájdu aj zberatelia a nadšenci historickej techniky.

PRO.Laika ponúka aj workshopy pre začiatočníkov aj pokročilých na rôzne fotografické žánre a témy. Kurzy zastrešujú skúsení profesionáli a odborníci na danú problematiku. Ponuku aktuálnych kurzov nájdete tu: http://www.prolaika.sk/fotokurzy/

Ku komplexným službám patrí aj servis fotografickej techniky. Skúsený tím servisných technikov je pripravený pomôcť vám v prípade poruchy prístroja v záručnej aj pozáručnej dobe, vrátane starších fotoaparátov, ďalekohľadov a inej fotooptiky.

Kamenný obchod PRO.Laika je miestom, kde sa žije fotografiou, a to platí aj na internete. PRO.Laika prináša kvalitný internetový e-shop, v ktorom môžete z pohodlia vášho domova spokojne nakupovať. Široký sortiment fototechniky za priaznivé ceny oceňujú tisícky spokojných zákazníkov. Prednosťou e-shopu www.prolaika.sk sú veľké skladové zásoby a promptné vybavenie objednávok.

Snažíme sa, aby ste ako fotografi nielen dostali fototechniku, ktorú potrebujete, ale aby ste boli aj inšpirovaní a povzbudení zachytávať svet okolo seba pomocou fotografie. Aj my žijeme fotografiou a preto vám ponúkame priestor na našom portáli. Nájdete tu novinky zo sveta fotografie, recenzie techniky, tipy a triky pre fotografovanie a galériu fotografií, o ktorých môžete debatovať. Pravidelne usporadúvame aj fotosúťaže o zaujímavé ceny, fotostretnutia, premietania, organizujeme výstavy a vernisáže v našej reštaurácii s galériou. Budeme radi, ak prídete medzi nás a podelíte sa o svoje nadšenie pre fotografiu.

Pre nákup techniky:

Radi Vás privítame v našej kamennej predajni na Palackého 12 v Bratislave (vedľa Reduty), alebo na www.prolaika.sk.

Pre novinky, recenzie, články a zdieľanie svojej vášne pre fotografiu:

Privítame vás na našom portáli www.fotoma.sk alebo v našej fotoreštaurácii s galériou na Palackého 14 v Bratislave (vedľajší vchod od našej predajne).