Laserové diaľkomery

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Dostupnosť

Typ

Cenový filter

od
do

Nikon Coolshot 50i - Laserový diaľkomer

Golfový laserový diaľkomer Nikon Coolshot 50i vybavený 6-násobným zväčšením, antireflexnou optikou a dokáže merať vzdialenosť až do 360 metrov (400 yardov). Tento laserový diaľkomer je navrhnutý na jednoduché používanie a ako prvý z laserových diaľkomerov Nikon je vybavený vstavaným magnetom, vďaka ktorému ho môžete pripevniť na golfový batoh alebo vozík. Funkcia DUAL LOCKED ON QUAKE prostredníctvom vizuálneho indikátora a krátkej vibrácie informuje, že bola odmeraná vzdialenosť k vlajke. Laserový diaľkomer je navrhnutý pre hráčov golfu, je vybavený novými inovatívnymi technológiami, ktoré vďaka špičkovej optike od spoločnosti Nikon ponúkajú nekompromisne jasný a stabilný pohľad na ihrisko.

359 s DPH 299,17 € bez DPH

Info v predajni

-+

Nikon Coolshot Lite Stabilized

Laserový diaľkomer je navrhnutý pre hráčov golfu, je vybavený novými inovatívnymi technológiami, ktoré vďaka špičkovej optike od spoločnosti Nikon ponúkajú nekompromisne jasný a stabilný pohľad na ihrisko. Nikon Coolshot Lite Stabilized, dokáže merať na vzdialenosť 450 metrov (500 yardov), využíva technológiu stabilizácie, ktorá redukuje vibrácie spôsobené pohybom ruky približne o 80 percent.

429 s DPH 357,50 € bez DPH

Info v predajni

-+

Nikon Coolshot 40 - Laserový diaľkomer

Diaľkomer COOLSHOT 40, ktorý teraz umožňuje meranie až do vzdialenosti 590 m a je ľahší než kedykoľvek predtým, je navrhnutý výlučne na meranie skutočnej vzdialenosti a predstavuje vynikajúci nástroj pre hráčov golfu. Režim priority prvého objektu je užitočný, ak chcete zmerať vzdialenosť k značke jamky na ihrisku, keď sú na pozadí stromy. Technológia HYPER READ spoločnosti Nikon zaisťuje okamžité zobrazenie nameranej vzdialenosti (približne za 0,5 s) bez ohľadu na vzdialenosť od cieľa. Hľadáčik s viacnásobnými antireflexnými vrstvami so 6× zoomom vysokej kvality poskytuje jasný a čistý obraz.

239 s DPH 199,17 € bez DPH

Info v predajni

-+

Nikon Coolshot PROII Stabilized

Doteraz najpokročilejší laserový diaľkomer od spoločnosti Nikon prebral technológiu stabilizácie od svojho predchodcu, ktorý si vyslúžil vynikajúce používateľské recenzie. Tento laserový diaľkomer, ktorý dokáže merať až na vzdialenosť 450 metrov (500 yardov) stabilizuje obraz a zameriavací laser eliminovaním chvenia rúk a vplyvov okolitého prostredia, vďaka čomu získate jasný a presný pohľad na ihrisko.

514 s DPH 428,33 € bez DPH

Info v predajni

-+