Loupedeck+ Editačná konzola pre Lightroom

Loupedeck+ konzola na editáciu fotografií pre Adobe Lightroom, Captre One a Aurora. Spraví vás viac kreatívnym, spraví úpravu fotografií rýchlejšou, znaméná to že sa môžete viac sústrediť na Vaše fotografie. Loupedeck+ teraz ponúka aj editáciu a color grading v Adobe Premier, Audition, After Effects, Final Cut Pro a Adobe Camera Raw .

Výrobca:
Black Dog
Obj. čislo:
BLK-DG_LPDKPLUS
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
239,00 € 199,17 €
-+

Loupedeck+ Editačná konzola pre Lightroom

Loupedeck+ je konzola na editáciu fotografií v programe Adobe Lightroom. Konzola je intuitívna a editácia fotografií na nej urobí úpravu fotografií rýchlejšou a zábavnejšou. Umožní Vám viac sa sústrediť na Vaše fotografie. Black Dog Loupedeck je plne kompatibilný s operačnými systémami iOS a Windows 10. Pri práci s konzolou nebudete potrebovať klávesnicu a ani myš. Editačná konzola je perfektným nástrojom pre začiatočníkov aj profesionálov.


Loupedeck+ konzola na editáciu fotografií pre Adobe Lightroom, Captre One a Aurora. Spraví vás viac kreatívnym, spraví úpravu fotografií rýchlejšou, znaméná to že sa môžete viac sústrediť na Vaše fotografie.


Loupedeck+ teraz ponúka aj editáciu a color grading v Adobe Premier, Audition, After Effects, Final Cut Pro a Adobe Camera Raw.


Obsah balenia: Editačná konzola: Black Dog Loupedeck Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Loupedeck+ Editačná konzola pre Lightroom

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 239,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod