Wacom Intuos S Bluetooth, Pistachio

Wacom Intuos S Bluetooth je najmenším grafickým tabletom z rodiny tabletov Intuos. Tablet je vrátane pera Wacom Intuos Pen s 4096 úrovniami prítlaku, rýchlosťou snímania pera 133 pps, rozlíšením 2540lpi. Rozmery tabletu sú 200 x 160 x 8.8 mm.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
CTL-4100WLE
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
82,90 69,08 €
-+

Wacom Intuos S Bluetooth, Pistachio

Set tabletu Wacom Intuos S Bluetooth s perom Wacom Intuos Pen je vybavený pracovnou plochou vybavenou jedinečnú snímacou technológiou pre pohodlnú úpravu obrázkov v digitálnej podobe, alebo tvorbu grafiky. Vďaka tomu zažijete jedinečný spôsob práce s bezdrôtovým a bezbatériovým perom s programovateľnými tlačidlami. Editácie obrázkov a grafiky s ním budú rýchle a presné aj tam, kde myš už stráca potrebnú citlivosť pohybu. Tlakovo citlivý hrot rozlišuje až 4096 úrovní prítlaku, vďaka čomu môžete precízne ovládať hrúbku ťahu pri kreslení. To využijete v špeciálnych programoch pre rýchlu zmenu hrúbky čiary počas kreslenia. Intuos rozpozná softvér, ktorý používate a ponúkne vám odporúčané klávesové skratky. 

Žiadne iné zariadenie Vám neponúkne tak jemnú obsluhu a tak prirodzený výsledok, ktorý je navyše toľko podobný reálnej tvorbe. Tento tablet tak predstavuje profesionálne kreatívne zariadenie pre domáce i kancelárske použitie. Jeho kompaktné tenké prevedenie sa ľahko zmestí do každej notebookovej tašky.Softvér
Výhodou Wacom tabletov je možnosť výberu bezplatného softvéru. Ide o Corel Painter Essentials 6, Corel AfterShot 3 alebo Clip Studio Paint Pro. Corel Painter a Clip Studio sú určené na maľovanie, kreslenie, farbenie, After Shot3 je určený na spracovanie a úpravu fotografií.

K tabletom Intuos Bluetooth veľkosti M si môžete vybrať všetky tri zo softvérov, k Intuos Bluetooth veľkosti S dva z uvedených softvérov a k najlacnejšiemu S-ku bez Bluetooth jeden z uvedených softvérov.

Pre získanie licencie na softvér je nutné sa registrovať a prihlásiť so svojim Wacom identifikátorom (ID). Je možné, že sa bude vyžadovať aj registrácia do spoločností poskytujúcich daný softvér.

Parametre a špecifikácie tabletu Wacom Intuos S: 
Fyzické údaje: 
Hmotnosť: 230 g
Rozmery tabletu: 200 x 160 x 8.8 mm
Aktívna plocha: 152 x 95 mm
Konektivita: Bluetooth

Ovládanie: 
Pero: Wacom Intuos Pen
Úrovne prítlaku: 4096
Typ pera: tlakovo citlivé, bezdrôtové, bez batérie
Technológia: Patentovaná metóda elektromagnetickej rezonancie
Rozlíšenie: 2540 lpi
Tlačidlá: ExpressKeys ™, 4 s možnosťou nastavenia pre každú aplikáciu zvlášť
Rýchlosť snímania pera: 133 pps

Všeobecné informácie: 
Systémové požiadavky: USB port, internetové pripojenie, Windows 10, Windows 8, Windows®7 SP1, alebo Windows ® Vista SP2 Mac OS X 10.6.8 alebo vyšší (Intel ® procesor)

Obsah balenia: 
Tablet Wacom Intuos S a pero Wacom Intuos Pen, náhradné hroty, rýchly sprievodca, inštalačné CD, USB kábel

Špecifikácia Wacom Intuos S Bluetooth, Pistachio

Recenzie Wacom Intuos S Bluetooth, Pistachio

100%

2 recenzií užívateľov

2x

0x

0x

0x

0x

  • Šialene dobrý! 😉

    Ľahký, pekný dizajn, bluetooth, praktický, dlhá výdrž batéria,funkcionalita.

  • Very good 👌

    Malý, kompaktný, za mali peňazí veľa muziky

    Nenašiel som žiadne zatiaľ

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 82,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod