Wacom Intuos Pro M

Profesionálny grafický tablet Wacom Intuos Pro M s perom Wacom Pro Pen je vybavený dotykovou pracovnou plochou o rozmeroch 224 x 148 mm s technológiou pre pohodlnú úpravu obrázkov v digitálnej podobe alebo tvorbu grafiky.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
PTH-660
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
379 € 335 315,83 € 279,17 €
-+
Akcia -12%

Wacom Intuos Pro M

Profesionálny grafický tablet Wacom Intuos Pro M s perom Wacom Pro Pen je vybavený dotykovou pracovnou plochou o rozmeroch 224 x 148 mm s technológiou pre pohodlnú úpravu obrázkov v digitálnej podobe alebo tvorbu grafiky. Vďaka kombinácii a multidotykového ovládania tabletu môžete dosiahnuť výbornú precíznosť pohybov pri práci s grafickými aplikáciami, alebo dokumentmi. Práca s tabletom je intuitívna, rýchla a človeku veľmi prirodzená. Žiadne iné zariadenie Vám neponúkne tak jemnú obsluhu a tak prirodzený výsledok, ktorý je navyše toľko podobný reálnej tvorbe. Tablet tak predstavuje kreatívne zariadenie pre profesionálnu tvorbu a editáciu grafiky. Pero Wacom Pro Pen je možné osadiť rôznymi druhmi hrotov, ktoré sú súčasťou balenia.

Samotné bezdrôtové a bezbatériové pero Wacom Pro Pen pracuje na patentovanej technológii elektromagnetickej rezonancie. Tlakovo citlivý hrot pera rozlišuje až 8192 úrovní prítlaku a rozpoznanie náklonu dovoľuje prenášať pohyb vašej ruky rovnako, ako keby ste kreslili a písali na papier. To umožní precízne ovládať hrúbku ťahu pri kreslení čo využijete v špeciálnych programoch pre rýchlu zmenu hrúbky čiary počas kreslenia. Intuos rozpozná softvér, ktorý používate a ponúkne vám odporúčané klávesové skratky. Na rozdiel od papiera však môžete multidotykovými gestami rozrobený projekt približovať/odďaľovať, otáčať a ľahko sa po ňom pohybovať vo zväčšení.

Wacom Intuos Pro M ponúka 8 tlačidiel Express Keys s vylepšenou odozvou, ktoré možno veľmi ľahko nastaviť. Po stlačení tlačidla sa na obrazovke zobrazí nastavenie tlačidla. Nenechajte sa rozptyľovať hľadaním správneho nástroja, alebo funkcie a sústreďte sa vďaka Express Keys len na tvorbu. Multifunkčné tlačidlo Touch Ring poskytuje až 4 funkcie v každej aplikácii, takže často používané funkcie úprav budete mať poruke. Radial Menu Vám dovolí vytvoriť štruktúrované menu pre najčastejšie používané klávesové skratky. Jeho kompaktné tenké prevedenie sa ľahko zmestí do každej notebookovej tašky.


Parametre a špecifikácie tabletu Wacom Intuos Pro M:
Fyzické údaje:
Hmotnosť: 700 g
Rozmery tabletu: 338 x 219 x 8 mm
Aktívna plocha: 224 x 148 mm

Ovládanie:
Spôsob ovládania: Dotykové ovládanie
Tlačidlá: 8x ExpressKeys™ s možnosťou nastavenia pre každú aplikáciu zvlášť, Mulitfunkčný Touch Ring s možnosťou nastaviť až 4 funkcie

Pero:
Typ pera: bezdrôtové a bezbatériové pero Wacom Pro Pen s gumou
Technológia: Patentovaná metóda elektromagnetickej rezonancie
Úrovne prítlaku: 8192
Rozlíšenie: 5080 lpi
Rozsah sklonu pera: +/- 60 stupňov

Funkcie tabletu:
Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie, Radial Menu, Express View Display, Precision Mode, Display Toggle, Dedikované funkcie (posun, scroll, zoom a veľkosť štetca)

Všeobecné informácie:
Systémové požiadavky: USB port, internetové pripojenie, Windows 8, Windows®7 SP1, alebo
Windows ® Vista SP2 Mac OS X 10.6.8 alebo vyšší (Intel ® procesor)
Bezdrôtová podpora: WiFi je súčasťou balenia
Záruka: 2 roky

Obsah balenia:
Tablet Wacom Intuos Pro a pero Wacom Pro Pen, náhradné hroty, stojanček na pero s miestom pre náhradné hroty, rýchly sprievodca, USB kábel

Špecifikácia Wacom Intuos Pro M

Recenzie Wacom Intuos Pro M

80%

1 recenzií užívateľov

0x

1x

0x

0x

0x

  • V súčasnej cenovej relácii veľmi dobrá kúpa v pomere výkon a cena.

    Kvalitný výrobok po získaní všetkého potrebného k použitiu veľmi presný a príjemný k používateľovi.

    Problémom je, že po kúpe si musíte sám vyhľadať driver pre použitie, taktiež stiahnuť návod pre použitie, lebo nie je súčasťou balenia, hoci zákon o ochrane spotrebiteľa jasne definuje povinnosti predávajúceho

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 335 €

Upozorni ma keď cena klesne pod