Wacom Cintiq 22

Wacom Cintiq je perfektne vybavený, aby vám pomohol stať sa ilustrátorom. Živé farby, HD zobrazenie a ergonomický dizajn, dohromady s vysoko citlivým stylusom Pre Pen 2, ponúkajú skutočne prirodzený zážitok a pomáhajú povzniesť vašu tvorbu na vyššiu úroveň.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
DTK2260K0A
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
999,00 € 832,50 €
-+

Wacom Cintiq 22

Wacom Pre Pen 2 a displeje Wacom Cintiq majú za úlohu vniesť do vašej tvorby produktivitu a komfort. Obrazovka je potiahnutá antirelexnou vrstvou obmedzujúcou nežiaduce odlesky.
Full HD displej poskytuje veľkú čistotu, takže môžete na obrazovke vidieť najmenší detail. Znížená paralaxa vám tiež dáva plnú kontrolu, kurzor je presne tam, kde ho chcete mať. To všetko znamená, že kreslenie na CINTIQ je rovnako prirodzené ako kreslenie na papieri.

S 8.192 úrovňami prítlaku a nízkym aktivačným prítlakom rozpozná Wacom Pre Pen 2 aj tie najjemnejšie ťahy pera. Do ruky sa vám dostáva nástroj, ktorý umožňuje presné ovládanie u akéhokoľvek projektu, na ktorom práve pracujete.

Kábel 3-v-1, ktorým Wacom Cintiq pripojíte v sebe spája napájanie a prenos videa i dát. Pripája sa k hornej časti obrazovky, aby sa predišlo nežiaducemu neporiadku. Odnímateľný držiak pera možno ľahko presunúť na obe strany displeja tak, aby vyhovoval vašim požiadavkám. Náhradné hroty sú tiež uložené v držiaku pera, takže bez ohľadu na typ projektu, bude správny nástroj vždy v ruke.

WACOM CINTIQ 16.
Veľkosť obrazovky: 15,6 palcov
Rozlíšenie obrazovky: 1.920 x 1.080 (Full HD)
Farebný priestor: 72% NTSC (CIE1931) typicky
Technológia pera: Wacom Pre Pen 2 s Wacom EMR (elektromagnetická rezonancia)
Úrovne prítlaku pera: 8.192
WACOM CINTIQ 22.
Veľkosť obrazovky: 21,5 palcov
Rozlíšenie obrazovky: 1.920 x 1.080 (Full HD)
Farebný priestor: 72% NTSC (CIE1931) typicky
Technológia pera: Wacom Pre Pen 2 s Wacom EMR (elektromagnetická rezonancia)
Úrovne prítlaku pera: 8.192

Špecifikácia Wacom Cintiq 22

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 999,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod