Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Wacom Cintiq 16

Wacom Cintiq je perfektne vybavený, aby vám pomohol stať sa ilustrátorom. Živé farby, HD zobrazenie a ergonomický dizajn, dohromady s vysoko citlivým Stylusom Pro Pen 2, ponúkajú skutočne prirodzený zážitok a pomáhajú povzniesť vašu tvorbu na vyššiu úroveň. Wacom Cintiq s uhlopriečkou 15.6 "má za úlohu vniesť do vašej tvorby produktivitu a komfort.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
DTK1660K0B
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
599,00 € 519,00 499,17 € 432,50 €
-+
Akcia -13%

Wacom Cintiq 16

Wacom Cintiq s uhlopriečkou 15.6 "má za úlohu vniesť do vašej tvorby produktivitu a komfort. Obrazovka je potiahnutá antirelexnou vrstvou obmedzujúca nežiaduce odlesky. Full HD displej poskytuje veľkú čistotu, takže môžete na obrazovke vidieť najmenší detail. Znížená paralaxa vám tiež dáva plnú kontrolu, kurzor je presne tam, kde ho chcete mať. To všetko znamená, že kreslenie na CINTIQu je rovnako prirodzené ako kreslenie na papieri.

Wacom Pro Pen 2 rozpoznáva náklon vašej ruky a okamžite reaguje na jej pohyb. Presne zachytí každý ťah perom. Vďaka zníženiu paralaxy sa kurzor zobrazuje presne tam, kde chcete. Táto vysoká úroveň presnosti kombinovaná s antireflexnou vrstvou na povrchu obrazovky znamená, že kreslenie, skicovanie a maľovanie bude veľmi prirodzené.

S 8.192 úrovňami prítlaku a nízkym aktivačným prítlakom rozpozná Wacom Pro Pen 2 aj tie najjemnejšie ťahy pera. Do ruky sa vám dostáva nástroj, ktorý umožňuje presné ovládanie u akéhokoľvek projektu, na ktorom práve pracujete.

S technológiou EMR (elektromagnetická rezonancia) bude Wacom Pro Pen 2 fungovať rovnako dlho ako vy. Napája sa priamo z vášho CINTIQ - takže nepotrebuje žiadne batérie alebo nabíjanie. Pero starostlivo navrhnuté tak, aby bolo jeho používanie pohodlné. Podarilo sa dosiahnuť rovnováhu medzi hmotnosťou, gumovou časťou pre uchopenie pera a umiestnením tlačidiel.

Odolné duo Wacom Pro Pen 2 a 15,6" tenký displej Wacom Cintiq sú navrhnuté tak, aby vyzerali skvele, a tiež aby boli odolné. Sú vyrobené z materiálov odolných proti poškriabaniu. Wacom Cintiq je kreatívny nástroj, na ktorý sa môžete spoľahnúť..

Kábel 3-v-1, ktorým Wacom Cintiq pripojíte v sebe spája napájanie a prenos videa i dát. Pripája sa k hornej časti obrazovky, aby sa predišlo nežiaducemu neporiadku. Odnímateľný držiak pera možno ľahko presunúť na obe strany displeja tak, aby vyhovoval vašim požiadavkám. Náhradné hroty sú tiež uložené v držiaku pera, takže bez ohľadu na typ projektu, bude správny nástroj vždy v ruke.

S integrovanými sklopnými nohami môžete behom pár sekúnd prejsť z umiestnenia naplocho do uhla 19 °, takže sa dostanete do ideálnej pracovnej polohy vyhovujúcej presne vašim projektom. Voliteľný stojan poskytuje ešte flexibilnejšiu a ergonomickejšiu pracovnú polohu.

Parametre:
Veľkosť obrazovky: 15,6 palcov
Rozlíšenie obrazovky: 1.920 x 1.080 (Full HD)
Farebný priestor: 72% NTSC (CIE1931) typicky
Technológia pera: Wacom Pro Pen 2 s Wacom EMR (elektromagnetická rezonancia)
Úrovne prítlaku pera: 8.192

Špecifikácia Wacom Cintiq 16

Recenzie Wacom Cintiq 16

100%

2 recenzií užívateľov

2x

0x

0x

0x

0x

  • Nefunguje bez prepojenia s Ntbookom a tak mám okolo seba zbytočne veľa káblov.

  • Dostatočne veľký.
    Nadštandardná kvalita pera v tejto cenovej úrovni.
    Ľahké ovládanie a inštalácia.

    Žial to nie je tablet PC a treba ho mať pripojený k PC...

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 519,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod