Bamboo Ink Plus

Bamboo Ink Plus je navrhnutý tak, aby vám pomohol ešte lepšie vyjadriť vašu kreativitu. Poznámky, kreslenie alebo skicovanie - zachytiť nápady vo Windows Ink je rovnako jednoduché a prirodzené ako na papieri.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
CS322AK0B
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
99,90 € 83,25 €
-+

Bamboo Ink Plus

Označovanie v dokumentoch je jednoduché vďaka pohodlnému, autentickému rukopisnému zážitku a pocit z práce je rovnaký ako by ste používali skutočnú ceruzku. Jednoducho stlačte tlačidlo Bluetooth na Bamboo Ink Plus, čím spustíte Windows Ink Workspace a zaznamenajte svoje nápady.

Skicovanie A KRESLENIE.
Jemný a citlivý hrot je ideálny pre skicovanie a kreslenie. Špeciálne navrhnutý tak, aby bolo jeho používanie prirodzené, a aby ste mohli zdokonaľovať svoje umelecké schopnosti. Každý ťah vyzerá autenticky a je prirodzený vďaka podpore náklonu * a citlivosti na seba jemnejší dotyk.

Zachyťte svoje myšlienky pomocou Bamboo Ink Plus. S Windows Ink Workspace môžete presne vyjadriť svoje nápady a ďalej ich rozvíjať pomocou predinštalovaných aplikácií Sketchpad, Screen Sketch alebo iných aplikácií optimalizovaných pre pero.

Bamboo Ink Plus vám umožní robiť si poznámky alebo sa vyjadrovať realistickým spôsobom. Každý ťah vyzerá, vďaka svojej prirodzenej podpore náklonu, ktorý detekuje uhol pera vzhľadom na povrch kresby, autenticky.

Každá linka, bodka alebo kudrlinky - dokonca aj najľahšie ťahy sa na obrazovke precízne objavia presne tam, kde ich čakáte, vďaka citlivosti aj na jemný dotyk. Bamboo Ink Plus je tiež vybavený citlivým a tenkým hrotom s až 4 096 úrovňami tlaku, ktoré premenia každý ťah na presný digitálny odraz vašich nápadov.

Jednoducho stlačte na Bamboo Ink Plus tlačidlo Bluetooth, čím spustíte Windows Ink Workspace. Potom svoje nápady ďalej upravujte s predinštalovanými aplikáciami Sketchpad, Screen Sketch alebo inými aplikáciami optimalizovanými pre pero.

Bamboo Ink Plus je pohodlný a skvele vyvážený stylus, vďaka ktorému budete tvoriť úplne voľne
a pohodlne. Ergonomický trojuholníkový profil stylusu a mäkká časť pre uchopenie vám umožní pracovať veľa hodín bez nadbytočnej námahy. Pocit bude rovnaký ako pri kresbe ceruzkou na papier. V podobe Bamboo Ink Plus dostávate do ruky prirodzený nástroj pre tvorbu priamo na obrazovke vášho zariadenia.

So sadou rôznych hrotov * je ľahké zmeniť pero tak, aby čo najlepšie zodpovedalo vašim poznámkam, kreslenie alebo skicovanie.

Nie je nutné meniť batérie, jednoducho nabite Bamboo Ink Plus pomocou USB-C konektora a nechajte plynúť svoje nápady.

Bamboo Ink Plus pracuje so širokou škálou zariadení, ktoré podporujú pero a synchronizuje sa s protokolom Wacom Active ES a protokolom Microsoft Pen Protocol (MPP). Aby sa zmenil protokol, jednoducho stlačte a pridržte na dve sekundy obe bočné tlačidlá, dokiaľ LED nezačne blikať.

ŠPECIFIKÁCIA.
Dĺžka: 153 mm
Priemer: 10 mm
TLAČIDLÁ.
Dve bočné tlačidlá a tlačidlo Bluetooth
HROTY.
Sada s hrotmi:
mäkký, tvrdý a modrý
FARBA.
čierna
NAPÁJANIE.
Dobíjacie Lithium-polymérová batéria
KOMPATIBILITA.
Pre zariadenia s Windows 10
Kompatibilita: pre Windows zariadenia, testovaná zariadenia nájdete tu: www.wacom.com/comp
Hmotnosť: 16,5 g (vrátane batérie)
Typ batérie: nabíjateľná Lithium polymérová
Životnosť batérie: očakávaná výdrž je pribl. 10 dní (používanie 2 hodiny denne, 5 dní v týždni)
Doba nabíjania: 3 hodiny
Technológia: Wacom Active ES / Microsoft Pen Protocol
Tlačidlá: 2 bočné tlačidlá
Úrovne prítlaku: až 4.096 (v závislosti od zariadenia)
Náklon: áno
Bluetooth: áno

Obsah balenia:
Bamboo Ink Plus, sada hrotov (mäkký, tvrdý a modrý), príručka začíname, nabíjací kábel

Doplnkové príslušenstvo sada hrotov (4 v balení: mäkký, stredný, tvrdý a modrý; bez puzdra)

Špecifikácia Bamboo Ink Plus

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 99,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod