Nikon Nikkor Z 50mm f/1.2 S

Ušetri s Nikonom

Ak čakáte na správny okamih pre kúpu novej techniky Nikon, práve teraz je vhodný čas. Iba od 28.10.2022 do 16.1.2023 si môžete zakúpiť vybrané produkty Nikon so zľavou až 500 €. Zľava je počas trvania akcie rovno započítaná v cene produktu. Akcia platí len na produkty dodané v termíne akcie. Viac zvýhodnených produktov Nikon nájdete na Ušetri s Nikonom.
NIKON NIKKOR Z 50 MM F/1,2 S
Vynikajúci vysokosvetelný objektív Nikon Z-Nikkor 50mm f1,2 určený pre digitálne fotoaparáty s objímkou Nikon Z-mount. Objektív umožňuje fotografovanie v akýchkoľvek svetelných podmienkach a poskytuje nádherné rozostrenie pozadia. Nikon Z-Nikkor 50mm f1,2 je vhodný na fotografovanie ľudí, krajiny, reportáže, portrétov, atď. Veľkou výhodou objektívu je zaostrovacia vzdialenosť už od 45cm
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JMA003DA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 399,00 € 2 199,00 1 999,17 € 1 832,50 €
-+
Akcia -8%

Nikon Nikkor Z 50mm f/1.2 S

Vlastnosti:
* Špičkový vysokosvetelný objektív 50mm f1,2, určený pre bezzrkadlovky Nikon Z.
* Rýchle a tiché automatické zaostrovanie
* Svetlenosť f1,2 umožňuje fotografovanie v akýchkoľvek svetelných podmienkach.
* Ideálny pre portrét, módu, glamour, street, reportáž ďalšie fotografické žánre.
* Antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat eliminujú reflexy z bočného svetla a protisvetla, ako i efekt flare.


Profesionálny objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 50 mm a svetelnosťou f/1,2
Tento vysoko svetelný plnoformátový objektív je optimalizovaný s ohľadom na pozoruhodnú schopnosť mirrorless fotoaparátov Nikon Z sústrediť svetlo. Prináša novú úroveň hĺbky a detailov klasickej ohniskovej vzdialenosti. Získate prvotriedne automatické zaostrovanie a výnimočnú tvorivú kontrolu. Vytvorte svoje najlepšie dielo spojením umenia s precíznosťou.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Odlíšte svoje fotografické diela
Mihalnice ostré ako britva v kontraste s nádherne rozostreným pozadím. Ikonické scenérie s detailne vykreslenými bodovými svetelnými zdrojmi. Úžasná rozlišovacia schopnosť tohto objektívu vám poskytne všestranný štetec, pomocou ktorého môžete maľovať svetlom. Od príťažlivých portrétov po filmové scény s výnimočnou atmosférou. Sformujte svoje vízie v precíznych detailoch.

Precízne automatické zaostrovanie ako britva
Vytvárate fotografie vo vysokom rozlíšení? Tento plnoformátový mirrorless objektív zaostruje rýchlo, hladko a úplne ticho. Zaostrená oblasť bude vykreslená ostro, a to aj pri snímaní z krátkej vzdialenosti alebo s malou hĺbkou ostrosti.

Vynikajúca tvorivá kontrola v každom svetle
Svetelnosť f/1,2 vám otvára nové možnosti, keď je k dispozícii málo svetla. Ak snímate objekty v protisvetle, antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon znižujú reflexy a závoj na dosiahnutie úžasne čistých snímok.

Pripravený na akékoľvek prostredie
Kamkoľvek vás fotografovanie zavedie, vďaka odolnej konštrukcii tohto objektívu môžete byť bez obáv. Všetky pohyblivé časti objektívu sú utesnené proti vniknutiu prachu a vlhkosti. Kovový bajonet chráni gumené tesnenie po jeho obvode.

Kinematografická hĺbka
Ak svoje vízie najradšej realizujete prostredníctvom videosekvencie, tento 50 mm objektív vám poskytne precíznu kontrolu nad hĺbkou ostrosti. Od krátkych sekvencií po kampane – vaše zábery môžu mať silný filmový charakter. Zmena obrazového uhla pri zaostrovaní je prakticky nulová a plynulé ovládanie expozície zaisťuje stabilné prechody medzi interiérmi a exteriérmi.

Plynulosť
Tichý a presný ovládací prstenec kladie prirodzenú mieru odporu. Môžete ho použiť na nastavenie clony, citlivosti ISO, korekciu expozície – alebo na manuálne zaostrovanie.

Presnosť
Informačný OLED displej zaisťuje, že vám neunikne žiadny dôležitý detail. Umožňuje rýchlo a jednoducho skontrolovať clonu, zaostrenú vzdialenosť, citlivosť ISO a hĺbku ostrosti.

Prispôsobitelnosť
Tlačidlu Fn na objektíve môžete priradiť rôzne funkcie. Svižne ovládajte parametre snímania vrátane merania, zväčšenia displeja, bracketingu a ďalších.

Obsah balenia:
? 1x objektív NIKKOR Z 50 mm f/1,2 S
? 1x Puzdro na objektív CL-C2
? 1x Slnečná clona objektívu HB-94
? 1x Kryt objektívu LC-82B
? 1x Zadný kryt LF-N1 pre objektívy s bajonetom Nikon Z

Špecifikácia Nikon Nikkor Z 50mm f/1.2 S

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod