Nikon Nikkor Z 40mm f/2 (SE)

Objektív NIKKOR Z 40 mm f/2 (SE) je vďaka ľahkej konštrukcii a vynikajúcemu optickému výkonu ideálny na fotografovanie portrétov v prirodzenom prostredí a iných statických objektov. Konštantná svetelnosť objektívu f/2 a štandardná ohnisková vzdialenosť 40 mm umožňuje fotografom zdôrazniť fotografovaný objekt a zároveň hladko rozostriť pozadie za ním.

Objektív NIKKOR Z 40 mm f/2 (SE) zdedil dizajn po klasických objektívoch NIKKOR, ktoré boli navrhnuté pre filmové fotoaparáty ako Nikon FM2 – historický model, ktorý bol inšpiráciou pre dizajn Nikonu Z fc.

Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť znamenajú, že nielen dobre vyzerá, ale je tiež ideálny pre ľudí, ktorí sú neustále v pohybe. Rýchle a presné automatické zaostrovanie a telo odolné voči prachu a kvapkajúcej vode mu umožňujú dokonale zapadnúť do akéhokoľvek prostredia a umocniť radosť z fotografovania v každej situácii.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JMA110DA
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
349,00 290,83 €
-+
Novinka

Nikon Nikkor Z 40mm f/2 (SE)

Objektív NIKKOR Z 40 mm f/2 (SE) vykresľuje fotografie a videosekvencie s krásnymi detailmi, hĺbkou a farbami. Jeho prirodzený obrazový uhol je ideálny na snímanie prirodzených portrétov, ako aj rozhovorov či videonávodov. Vďaka tomu, že na váš objekt nebude mieriť veľký objektív, bude sa cítiť a správať prirodzene. Objektív je taký malý a ľahký, že ho môžete dokonca použiť na snímanie pútavých videosekvencií z perspektívy filmára.

Vysoká ostrosť, jemné pozadie
Pritiahnite pozornosť na objekt vďaka jemne rozostrenému, nádherne krémovému pozadiu. Široký bajonet Nikon Z, svetelnosť f/2 a clona s 9 lamelami produkujú bokeh, vďaka ktorému vaše snímky skutočne vyniknú. Dosiahnuť umeleckú dokonalosť nebolo nikdy jednoduchšie.

Skvelý na detailné zábery
Od portrétov až po detailné sekvencie pri snímaní videonávodov – tento objektív poskytuje ohromujúcu ostrosť aj pri snímaní zblízka. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť iba 0,29 m vám umožní dosiahnuť ostrosť aj zo vzdialenosti iba 29 cm od objektu.

Ideálny pre video
Snímanie videosekvencií? Tento 40 mm objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a bezhlučným zaostrovaním vykresľuje snímky plné detailov. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je dramaticky eliminovaná, takže zmena zaostrenia nemá viditeľný vplyv na obrazový uhol.

Ticho prosím
Vďaka mimoriadne tichému krokovému motoru a schopnosti bajonetu Nikon Z využiť viac svetla a je zaostrovanie rýchle, presné – a tiché. Skvelé pre fotografie a ešte lepšie pre video: vynikajúce automatické zaostrovanie fotoaparátu Z môžete využívať bez toho, aby zvuky zaostrovania rušili pri natáčaní či zničili záber.

Špecifikácia Nikon Nikkor Z 40mm f/2 (SE)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 349,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod