Samyang AF 85mm f/1.4 RF

Tento nový objektív prináša nádherný bokeh, vynikajúcu kvalitu obrazu a spoľahlivé automatické ostrenie. Spoločne s objektívom AF 14mm f / 2.8 RF, nedávno uvedeným na trh, otvára Samyang AF 85mm f / 1.4 RF nové možnosti majiteľom fotoaparátov Canon EOS R. Ohnisková vzdialenosť 85mm je najvšestrannejšou ohniskovou vzdialenosťou pre portrétovú fotografiu a umožňuje fotografom úžasné zábery s bezchybnými detailmi.
Výrobca:
Samyang
Obj. čislo:
114047
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
599,00 499,17 €

Samyang AF 85mm f/1.4 RF

Samyang rozšíril množstvo bajonetov, pre ktoré ponúka svoj objektív AF 85mm f / 1.4. Tentoraz pribudol Canon RF, teda full frame CSC fotoaparáty od Canonu. Pri reálnej ohniskovej vzdialenosti 85 mm ponúkne uhol záberu 28,9 °.

Samyang AF 85mm f / 1.4 RF podporuje nielen manuálne, ale aj automatické zaostrovanie. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 90 cm, maximálne zväčšenie tak dosiahne 0,11 ×. Svetelnosť ponúkne výbornú hodnotu f1,4, pomocou 9 lamelovéj clony je možné nastaviť nanajvýššiu clonu f16. Objektív má povrchové vrstvy UMC pre potlačenie odleskov a závojov.

AF 85mm f / 1.4 RF sa skladá z 11 členov v 8 skupinách, so 4 HR členmi s vysokým indexom lomu a ED členmi s extra nízkym rozptylom. Objektív s impozantnou kvalitou obrazu od kraja ku kraju. Táto vynikajúca optická konštrukcia spoločne s 9 lamelovou clonou poskytuje prirodzený kruhový bokeh s fantastickým rozostrením pozadia.

Okrem úžasnéj optickéj konštrukcie vybavila spoločnosť Samyang objektív tiež zaostrovacím motorom DLSM (Dual Linear Sonic Motor) s tichým a efektívnym výkonom pre automatické ostrenie. Tým sa objektív stáva úžasným pomocníkom nielen pre fotografov, ale aj pre tvorcov videí. Ochranné tesnenie proti poveternostným podmienkam chráni objektív pred prachom, ľahkým dažďom a snehom a umožňuje robenie úchvatných snímok aj za horších podmienok.

Hlavné vlastnosti:
Ľahký a kompaktný
9 lamelová clona pre prirodzený kruhový bokeh
Zaostrovací motor DLSM (Dual Linear Sonic Motor) s tichým a spoľahlivým chodom pre automatické ostrenie
Vynikajúci objektív pre fotografov i tvorcov videí
Utesnený proti nepriaznivým vplyvom počasia

Rozmery: dĺžka: 97,5 mm
priemer 88 mm
Hmotnosť: 584 g.
Priemer filtra: 77mm

Špecifikácia Samyang AF 85mm f/1.4 RF

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 599,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod