Nikon Z8 + Nikkor Z 24-120mm f/4 S

Predpokladaný začiatok predaja je 25.5.2023.
Tento fotoaparát ponúka všetko, čo požadujete od plnoformátového mirrorless fotoaparátu. Kvalita obrazu, presnosť, flexibilita – a kompaktné, ľahké telo. Od videosekvencií po statické snímky. Od zákaziek po projekty z vášne. Neobmedzujte sa len na vytváranie obsahu. Užívajte si to.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VOA100K001
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
5 549 4 624,17 €
-+

Nikon Z8 + Nikkor Z 24-120mm f/4 S

Kompaktné telo. Výkon hodný vlajkovej lode.

Z 8 prináša súpravu funkcií modelu Z 9 do tela, ktoré je o 30 % menšie ako Z 9 a o 15 % menšie ako D850. 45 Mpx vrstvený snímač CMOS a pôsobivý dynamický rozsah. Fenomenálny systém automatického zaostrovania s hĺbkovým strojovým učením a vysoká úspešnosť detekcie objektov a očí, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Real-Live hľadáčik bez prerušenia obrazu a monitor vyklápateľný v štyroch osiach. Videosekvencie, statické snímky alebo oboje. Môžete slobodne inovovať, zatiaľ čo Z 8 spoľahlivo zachytí každý záber.

Vynikajúca agilita pri snímaní videosekvencií a fotografií

Nové nápady, obmedzené rozpočty, krátke termíny. Malá zostava alebo kompletná súprava. Nech tvoríte akokoľvek a kdekoľvek, vďaka flexibilite modelu Z 8 budú vaše projekty prebiehať plynulo. Vytvárajte ohromujúce 8K alebo 4K videosekvencie priamo vo fotoaparáte pri rôznych frekvenciách snímania vrátane spomalených záberov. Zachyťte exkluzívne fotografie s rozlíšením 45,7 Mpx aj pri snímaní pri svetle hviezd. K dispozícii sú samostatné zobrazenia pre snímanie videosekvencií a fotografií a pri snímaní v zvislej polohe sa ponuky otáčajú.

Ohromujúca rýchlosť 120 sn./s pre statické snímky

Nikdy nepremeškajte rozhodujúci moment. Môžete snímať statické snímky s rozlíšením 11 Mpx pri neuveriteľne rýchlej frekvencii 120 sn./s alebo s rozlíšením 45,7 MPx frekvenciou 60 sn./s na zmrazenie akcie alebo frekvenciou 30 sn./s. Všetko s úplným automatickým zaostrovaním a expozíciou a bez prerušenia obrazu v hľadáčiku.

Väčšia kontrola nad portrétmi

Ušetrite čas pri postprodukcii úpravou nastavení už počas snímania. Funkcia vyváženia vzhľadu portrétu umožňuje jemne doladiť odtieň a jas. Efekt zjemnenia pleti zjemňuje vzhľad pokožky a zároveň udržuje oči a vlasy ostré.

Snímanie pred stlačením spúšte

Fotografovanie podujatí? Fotoaparát Z 8 zvyšuje váš reakčný čas tým, že zaznamenáva až jednu sekundu predtým, ako zhotovíte snímku. Prchavé gestá, nepredvídateľné objekty: zachytíte aj okamihy, ktoré by ste možno premeškali.

Otvorte náruč protisvetlu. Zamilujte sa do tmy.

Nočné scény a portréty v protisvetle? Inteligentnému systému automatického zaostrovania fotoaparátu Z 8 môžete dôverovať. Tváre sú ostré aj v prípade, že scénu osvetľuje silné protisvetlo. Detekcia objektov a automatické zaostrovanie fungujú až do úrovne -9 EV pri snímaní v režime zobrazenia hviezd.

2-násobné priblíženie s vysokým rozlíšením pre 4K videosekvencie

Priblížte obraz počas natáčania aj pri používaní objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou! Fotoaparát Z 8 dokáže v reálnom čase napodobniť 2-násobné optické priblíženie. Nedochádza pritom k zhoršeniu kvality obrazu a môžete naprogramovať tri rôzne rýchlosti priblíženia.

Systém, ktorý naplní vaše vízie

Plnoformátový fotoaparát Z 8 je výkonné kreatívne zariadenie a jeho flexibilita nekončí pri samotnom fotoaparáte. K dispozícii sú objektívy NIKKOR Z pre každý nápad a rozpočet a bajonetový adaptér FTZ vám umožňuje používať aj objektívy pre DSLR. Špeciálne príslušenstvo zase rozšíri vaše možnosti tvorby.
 

Špecifikácia Nikon Z8 + Nikkor Z 24-120mm f/4 S

Veľkosť snímača:FullFrame
Počet megapixelov45,7
Bajonet fotoaparátuNikon Z

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 5 549 €

Upozorni ma keď cena klesne pod