Nikon Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S

Ušetri s Nikonom

Ak čakáte na správny okamih pre kúpu novej techniky Nikon, práve teraz je vhodný čas. Iba od 28.10.2022 do 16.1.2023 si môžete zakúpiť vybrané produkty Nikon so zľavou až 500 €. Zľava je počas trvania akcie rovno započítaná v cene produktu. Akcia platí len na produkty dodané v termíne akcie. Viac zvýhodnených produktov Nikon nájdete na Ušetri s Nikonom.
Vysoko svetelný plnoformátový objektív NIKKOR Z 70 – 200 mm f/2,8 VR S. Či už fotografujete šport, udalosti alebo reportáže, tento teleobjektív so zoomom z radu S je vhodný pre všetky situácie pri snímaní statických snímok alebo videosekvencií. Zaostrovanie je rýchle, plynulé a nehlučné. Ostrosť je vynikajúca v celom obrazovom poli – dokonca aj pri snímaní s plne otvorenou clonou. Pri snímaní videosekvencií je zmena uhla záberu pri zaostrovaní úplne eliminovaná.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JMA709DA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 749,00 € 2 549,00 2 290,83 € 2 124,17 €
-+
Akcia -7%

Nikon Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S

Profesionálny stredný teleobjektív so zoomom a svetelnosťou f/2,8
Buďte vždy pripravení. Vďaka rozsahu ohniskových vzdialeností 70 – 200 mm, pokročilým optickým prvkom a rozsiahlemu utesneniu voči poveternostným vplyvom je tento vysoko svetelný plnoformátový objektív pre systém mirrorless vhodný pre všetky situácie. Či už fotografujete šport, udalosti alebo reportáže, výnimočne kompaktná konštrukcia vám poskytne slobodu zájsť ďalej.

Či už snímate akciu pomocou statických snímok alebo videa, objektív NIKKOR Z 70 – 200 mm f/2,8 VR S odvedie výbornú prácu. Zaostrovanie je plynulé, rýchle a nehlučné, a každá časť scény je vykreslená s mimoriadnou čistotou. Parametre snímania môžete ovládať priamo z objektívu a jeho konštrukcia je dostatočne odolná, aby zvládol aj náročné každodenné profesionálne použitie.

Nádherný bokeh
Široký bajonet Nikon Z, svetelnosť f/2,8 a clona s 9 lamelami sprostredkujú senzačný obraz v akomkoľvek svetle. Tento teleobjektív so zoomom tiež poskytuje prirodzene vyzerajúce rozostrené pozadie (bokeh), ktoré plynulo prechádza až k okrajom snímky.

Viac ako ostrý
Ostrosť je vynikajúca v celom obrazovom poli – dokonca aj pri snímaní s plne otvorenou clonou alebo na krátku vzdialenosť. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť je iba 0,5 m na širšom a 1 m na dlhom konci teleobjektívu.

Dajte zbohom závoju
Antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat bojujú proti reflexom a závoju. Prvky zo skla ED a SR od spoločnosti Nikon korigujú farebnú vadu, pričom prvky zo skla SR kompenzujú ťažšie regulovateľné modré svetlo. Získate ostrejší obraz a lepší kontrast.
Pripravený pre video

Keď príbeh vyžaduje video, máte k dispozícii precíznu a plynulú kontrolu nad zábermi. Informačný displej objektívu zobrazuje mierku hĺbky ostrosti, takže môžete ľahko určiť minimálnu a maximálnu vzdialenosť od objektu pri ľubovoľnom clonovom čísle. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je úplne eliminovaná a stabilné ovládanie clony poskytuje prirodzenú zmenu expozície naprieč celou scénou.
Vydrží všetko
Tento objektív je úplne utesnený voči poveternostným vplyvom a je pripravený na používanie v najnáročnejších podmienkach. Fluórová vrstva odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.

Intuitívny
Prstence zoomu a zaostrovania kladú prirodzenú mieru odporu. Neuhlučný ovládací prstenec možno použiť na nastavenie clony, citlivosti ISO alebo korekciu expozície.

Pripôsobiteľný
Od aretácie automatického zaostrovania cez meranie až po bracketing a ďalšie funkcie. Fn tlačidlu na objektíve môžete priradiť až 21 rôznych funkcií.

Zaostrený
Informačný displej OLED umožňuje rýchlo overiť clonu, zaostrenú vzdialenosť, presnú ohniskovú vzdialenosť, citlivosť ISO a hĺbku ostrosti priamo na objektíve.

Profesionálny teleobjektív so zoomom s bajonetom Nikon Z. Pokrýva všestranný rozsah ohniskových vzdialeností 70 – 200 mm pri konštantnej svetelnosti f/2,8.
Vynikajúci výkon. Ostrosť a kontrast sú výnimočné v celom obrazovom poli. Zaostrovanie je plynulé, rýchle a nehlučné.
Pokročilá optická konštrukcia. 21 prvkov v 18 skupinách s prvkami z ED skla a skla SR od spoločnosti Nikon, ako aj antireflexnými vrstvami ARNEO a Nano Crystal Coat. Farebná chyba, koma, reflexy a závoj sú starostlivo potlačené.
Pripravený pre video. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je úplne eliminovaná a stabilné ovládanie clony poskytuje prirodzenú zmenu expozície naprieč celou scénou.
OLED informačný displej objektívu. Umožňuje rýchlo skontrolovať clonu, zaostrenú vzdialenosť, presnú ohniskovú vzdialenosť, citlivosť ISO a hĺbku ostrosti priamo na objektíve.
Fn tlačidlo. Fn tlačidlu na objektíve môžete priradiť až 21 rôznych funkcií: od uzamknutia automatického zaostrovania cez meranie až po bracketing atď.
Pracovný objektív: Odolná a kompaktná konštrukcia s rozsiahlym utesnením chráni objektív pred prachom a vlhkosťou.  

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Typ: Bajonet Nikon Z
Ohnisková vzdialenosť: 70 – 200 mm
Svetelnosť objektívu: f/2,8
Najvyššie clonové číslo: f/22
Konštrukcia objektívu: 21 prvkov v 18 skupinách (vrátane 6 ED optických členov, 2 asférických prvkov, 1 fluoritového prvku, 1 optického prvku SR, optických prvkov s antireflexnou vrstvou Nano Crystal Coat a ARNEO a predného optického prvku s fluórovou vrstvou)
Obrazový uhol: Formát FX: 34° 20' – 12° 20', formát DX: 22° 50' – 8°
Zaostrovací systém: Vnútorné zaostrovanie
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: na 70 mm ohnisku: 0,5 m, na 85 mm ohnisku: 0,63 m, na 105 mm ohnisku: 0,68 m, na 135 mm ohnisku: 0,8 m, na 200 mm ohnisku: 1,0 m (merané od obrazovej roviny)
Stabilizácia obrazu: Áno. Optická, pohybom VR člena pomocou motorov s kmitacou cievkou (VCMs)
Počet lamiel clony: 9 (okrúhly otvor clony)
Priemer filtrového závitu: 77 mm 
Hmotnosť: 1 440 g (so statívovou objímkou), 1 360 g (bez statívovej objímky)
Automatické zaostrovanie: Áno
Vnútorné zaostrovanie: Áno
Zaostrovanie: Automatické, manuálne
Dodávané příslušenstvo: Kryt objektívu LC-77B (predný kryt), kryt objektívu LF-N1 (zadný kryt), slnečná clona objektívu HB-92, puzdro na objektív CL-C3
 

Špecifikácia Nikon Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S

Recenzie Nikon Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 549,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod