Black Friday - Najväčšie zľavy v tomto roku. Nečakajte ďalej! Väčšie zľavy už nebudú. Presvedčte sa tu.

Nikon Telekonvertor Z TC-2,0x

Telekonvertor Nikon Z 2,0x
Priblížte sa, nech snímate čokoľvek. TELEKONVERTOR Z TC-2,0x zdvojnásobuje dosah kompatibilných objektívov NIKKOR Z bez toho, aby vám príliš zaťažil tašku. Zachytíte neuveriteľné zábery, ktoré boli predtým mimo dosahu. Užite si pritom vynikajúcu kvalitu snímok a rýchlosť zaostrovania, ktoré od fotoaparátov Nikon Z očakávate.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JMA904DA
Dostupnosť tovaru:
Na predobjednávku
649,00 540,83 €
-+

Nikon Telekonvertor Z TC-2,0x

Vyplňte celý záber detailom. TELEKONVERTOR Z TC-2,0x predĺži rozsah ohniskových vzdialeností vášho mirrorless objektívu NIKKOR Z o 100 %. Ideálne na športové zábery a snímky divej prírody, keď so sebou nechcete nosiť druhý objektív. Pri snímaní s nasadeným telekonvertorom TC-2,0x zostáva najkratšia vzdialenosť zaostrenia objektívu nezmenená.

S TELEKONVERTOROM TC-2,0X
Zdvojnásobte svoju ohniskovú vzdialenosť. TELEKONVERTOR TC-2,0x vám poskytne predĺženie dosahu vášho kompatibilného objektívu NIKKOR Z o 100 %.
Väčšia flexibilita

Prvotriedna obrazová kvalita Nikon Z. Zdvojnásobte svoj dosah. Pokročilá optická konštrukcia od spoločnosti Nikon zaisťuje ostré snímky s vysokým rozlíšením pri strate svetla iba o dve expozičné hodnoty.

Ostrý a svetelný
Špičkové automatické zaostrovanie. Účinná stabilizácia obrazu. Po nasadení TELEKONVERTORA Z TC-2,0x získate maximálnu ostrosť a rýchlosť, na ktorú ste pri fotoaparátoch Nikon Z zvyknutí.

Odolná stavba
Tento telekonvertor je utesnený proti prachu a vlhkosti. Fluórová vrstva od spoločnosti Nikon účinne odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.

Autentický Nikon
Telekonvertor je vyrobený z pevného eloxovaného hliníka a jeho konštrukcia tak perfektne dopĺňa váš fotoaparát Nikon Z. A váš objektív NIKKOR Z.
Napredujú s vami

Keďže rad objektívov NIKKOR Z sa neustále rozširuje, vaše možnosti využitia TELEKONVERTORA Z TC-2,0x sa budú taktiež rozširovať. Zmeňte teleobjektív so zoomom na superteleobjektív. Rozšírte dosah objektívu s pevnou ohniskovou vzdialenosťou bez vplyvu na jeho obrazový výkon. Nech sa pozeráte na svet akokoľvek, vaše možnosti využitia TELEKONVERTORA Z TC-2,0x sa budú rozširovať.

Špecifikácia Nikon Telekonvertor Z TC-2,0x

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 649,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod