Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Nikon Telekonvertor Z TC - 1,4x

Telekonvertor Nikon Z 1,4x TELEKONVERTOR Z TC-1,4x predlžuje dosah kompatibilných objektívov NIKKOR Z bez toho, aby vám príliš zaťažil tašku. Od voľne žijúcich zvierat cez akciu až po dramatické výhľady – umožní vám z diaľky zachytiť viac. Užite si pritom vynikajúcu kvalitu snímok a rýchlosť zaostrovania, ktoré od fotoaparátov Nikon Z očakávate.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JMA903DA
Dostupnosť tovaru:
Na predobjednávku
569,00 474,17 €
-+

Nikon Telekonvertor Z TC - 1,4x

Nasnímajte nádherné zábery objektov, na ktoré ste predtým nemohli dosiahnuť. TELEKONVERTOR Z TC-1,4x predĺži rozsah ohniskových vzdialeností vášho mirrorless objektívu NIKKOR Z o 40 %. Ideálne, keď potrebujete o trochu väčšiu ohniskovú vzdialenosť, aby ste dosiahli perfektný záber. Pri snímaní s nasadeným telekonvertorom TC-1,4x zostáva najkratšia vzdialenosť zaostrenia objektívu nezmenená.

S TELEKONVERTOROM TC-1,4X
Priblížte sa. TELEKONVERTOR Z TC-1,4x predĺži ohniskovú vzdialenosť vášho kompatibilného mirrorless objektívu NIKKOR Z a poskytne vám o 40 % väčší dosah.

Väčšia flexibilita
Prvotriedna obrazová kvalita Nikon Z. Väčší dosah. Pokročilá optická konštrukcia od spoločnosti Nikon zaisťuje ostré snímky s vysokým rozlíšením pri strate svetla iba o jednu expozičnú hodnotu.

Ostrý a svetelný
Špičkové automatické zaostrovanie. Účinná stabilizácia obrazu. Po nasadení TELEKONVERTORA Z TC-1,4x získate maximálnu ostrosť a rýchlosť, na ktorú ste pri fotoaparátoch Nikon Z zvyknutí.

Odolná stavba
Tento telekonvertor je utesnený proti prachu a vlhkosti. Fluórová vrstva od spoločnosti Nikon účinne odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.

Autentický Nikon
Telekonvertor je vyrobený z pevného eloxovaného hliníka a jeho konštrukcia tak perfektne dopĺňa váš fotoaparát Nikon Z. A váš objektív NIKKOR Z.
Napredujú s vami

Keďže rad objektívov NIKKOR Z sa neustále rozširuje, vaše možnosti využitia TELEKONVERTORA Z TC-1,4x sa budú taktiež rozširovať. Zmeňte teleobjektív so zoomom na superteleobjektív. Rozšírte dosah objektívu s pevnou ohniskovou vzdialenosťou bez vplyvu na jeho obrazový výkon. Nech sa pozeráte na svet akokoľvek, vaše možnosti využitia TELEKONVERTORA Z TC-1,4x sa budú rozširovať.

Špecifikácia Nikon Telekonvertor Z TC - 1,4x

Bajonet objektívu:Nikon Z

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 569,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod