Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Nikon CoolPix P900, Čierny

Nikon CoolPix P900 je mimoriadne vybavený ultrazoomový fotoaparát vyznačujúci sa 16MPix CMOS snímačom, pokročilou hybridnou stabilizáciou, výklopným 3,0“ LCD a veľko-rozsahovým objektívom 24 – 2000mm s ohromujúcim 83,3x zoomom.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VNA750E1
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
579,00 € 529,00 € 482,50 € 440,83 €
-+
Akcia -9%

Nikon CoolPix P900, Čierny

Nikon CoolPix P900 je ultrazoomový digitálny fotoaparát, ktorý do osvedčenej rady ultrazoomov CoolPix P prináša mimoriadne vybavený fotoaparát so skutočne ohromujúcim 83,3x priblížením. Jeho objektív s 83,3x zoomom s pokročilou kombinovanou optickou/elektronickou stabilizáciou, 16MPix CMOS snímačom, vstavaný Wi-Fi modul, mimoriadne kvalitný výklopný 3,0“ LCD displej s rozlíšením 921000, a skvelý 0,5“ elektronickým hľadáčikom s rozlíšením 921000 Pix robia z tohto modelu špičkovo vybavený ultrazoom, ktorý je novou vlajkovou loďou firmy Nikon medzi jej ultrazoom digitálnymi fotoaparátmi. Obrazový snímač CMOS a pokročilá optická redukcia vibrácií Vám uľahčia získanie stabilných fotografií s 16,1 MPix za akéhokoľvek osvetlenia a výklopný monitor LCD Vám ponúkne obraz s perfektným rozlíšením pri pohľade z ľubovoľnej perspektívy. Režim Full HD videosekvencií aktivovaný samostatným tlačidlom zaručuje okamžité vytvorenie videosekvencií. Vstavaný Wi-Fi modul umožňuje prenášať fotografie a videosekvencie na inteligentné zariadenia* odkiaľ ich môžete zdieľať s priateľmi a rodinou prostredníctvom internetu.


Veľko-rozsahový objektív s ohromujúcim 83,3x optickým zoomom:
Fotoaparát je vybavený objektívom Nikkor s ohromujúcim 83,3× optickým zoomom (24-2000 mm f/2,9-6,5) jednou Super ED šošovkou a štyrmi šošovkami z nízko-rozptylového ED skla, ktorý poskytuje obraz s vynikajúcou ostrosťou pri fotografovaní z takmer ľubovoľnej vzdialenosti. Komu nestačí 83,3x optický zoom, môže využiť zdvojnásobenie priblíženia až na 166,6x vďaka funkcii Dynamic Fine Zoom1.

Optimalizované priblíženie ultrateleobjektívom:
Prvok zo skla Super ED, ktoré sa zvyčajne dá nájsť v niektorých z profesionálnych vymeniteľných objektívov pre digitálne jednooké zrkadlovky, a 4 prvky zo skla ED ponúkajú korekciu farebnej vady na dosiahnutie vynikajúcej kvality fotografií. Špeciálne režimy motívových programov ponúkajú automatické nastavenia pre fotografie pomocou superteleobjektívu, získanie ktorých môže byť náročné, ako pozorovanie vtáctva, alebo vysokokontrastné fotografie mesiaca. Aktívna stabilizácia obrazu koriguje pohyb pri fotografovaní počas chôdze alebo z pohybujúceho sa vozidla. Bočná páčka zoomu je umiestnená tak, aby poskytovala maximálnu stabilitu, čo zaručí, že vždy získate ostré fotky a plynulé videosekvencie.

Optická stabilizácia obrazu s dvojitou detekciou (VR) s korekciou na úrovni 5,0 stupňa EV:
Stabilizácia obrazu sa spolieha na pokročilé inteligentné algoritmy stabilizačnej jednotky. Celý systém je založený na kombinácii optickej stabilizácie objektívu a elektronickej stabilizácii obrazu zachyteného snímačom obrazu. Stabilizátor znižuje efekt chvenia fotoaparátu a umožňuje tak vytvárať ostré fotografie aj pri plnom priblížení. Aktívny režim zároveň poskytuje stabilitu pri fotografovaní v pohybe.

16,1 MPix obrazový snímač CMOS s technológiou Back-Illuminated:
Vysoko citlivý 16,1 MPix obrazový CMOS snímač s technológiou zadného podsvietenia snímacích diód ponúka vyššiu svetelnú účinnosť jednotlivých pixelov a spoločne so systémom spracovania obrazu Nikon Expeed C2 dovoľuje získať brilantné fotografie vo všetkých svetelných podmienkach.

Obrazový procesor Nikon Expeed C2:
Rýchly a výkonný systém spracovania obrazu Nikon, ktorý poskytuje vylepšený záznam videosekvencií, vysokú citlivosť a maximálnu obrazovú kvalitu obrazu poháňa obrazový procesor Nikon Expeed C2.

Automatické zaostrovanie s inteligentným algoritmom:
Zlepšená detekcia zaostrenia pri slabom osvetlení rýchlo a presne zachytí objekt. Funkcia „focus peaking“ pri manuálnom zaostrovaní zvýrazní okraje zaostrovanej oblasti bielou farbou a budete môcť upraviť intenzitu, aby ste dosiahli jemnejšie detaily.

Funkcia „focus peaking“:
Pri manuálnom zaostrovaní sa okraje zaostrenej oblasti zvýraznia bielou farbou, vďaka čomu ich budete môcť jednoducho vidieť na displeji a upraviť intenzitu, aby ste dosiahli jemnejšie detaily.

Podpora systémov GPS/GLONASS/QZSS s bodmi záujmu POI:
Vďaka podpore údajov z externej jednotky GPS/GLONASS/QZSS získate rýchle a podrobné informácie o polohe bez ohľadu na miesto fotografovania pomocou medzinárodných satelitných navigačných systémov GPS/GLONASS/QZSS, ktoré sledujú vašu trasu s neuveriteľnou presnosťou.

Vstavaná Wi-Fi s podporou technológie NFC:
Fotoaparát disponuje vstavaným Wi-Fi modulom s podporou technológie NFC, ktorý Vám umožní pripojiť sa priamo k inteligentným zariadeniam vybaveným Wi-Fi*, alebo pomocou neho vytvoríte Wi-Fi Hot-Spot prístupový bod, ku ktorému už nie je problém pripojiť inteligentné zariadenia s Wi-Fi*. Pomocou tohto voliteľného príslušenstva môžete ľahko a rýchlo prenášať a zdieľať vysoko kvalitné fotografie a videosekvencie vytvorené pomocou fotoaparátu.

Rozvinutá veľmi rýchla reakcia:
Pri fotografovaní nepredvídateľne sa pohybujúcich divých zvierat, alebo rýchlo sa meniacej oblohy nikdy nezmeškáte rozhodujúci okamih vďaka rýchlejšiemu automatickému zaostrovaniu a skrátenému oneskoreniu snímania (približne 0,12 s v širokouhlej polohe).

Veľký výklopný 7,5cm (3,0“) LCD monitor RGBW s rozlíšením 921 000 Pix:
Fotografie a videá vytvorené fotoaparátom je možné si pozerať priamo na vstavanom veľkom 3,0“ LCD monitore s mimoriadne jemným rozlíšením 921 000 Pix a vynikajúcim farebným podaním. Tento monitor disponuje širokým pozorovacím uhlom a je vybavený antireflexnou vrstvou vďaka čomu ponúka vysoko kontrastný obraz s vynikajúcou viditeľnosťou aj pod vodou a na priamom slnečnom svetle. Je to rovnaký typ aký sa montuje aj do profesionálnych digitálnych zrkadloviek Nikon. Kreatívnu kompozíciu a jedinečné uhly pohľadu možno dosiahnuť jednoducho vďaka monitoru LCD so širokým pozorovacím uhlom. Skuste fotografovať z veľkého uhla ponad prekážky alebo z malého uhla, aby ste zachytili líniu pohľadu zvieraťa.

Vstavaný elektronický hľadáčik:
Prepnutím na hľadáčik môžete skomponovať rovnaký záber, ako má fotografia na displeji. Fotografovanie pomocou hľadáčika tiež stabilizuje váš postoj a minimalizuje chvenie fotoaparátu a pri fotografovaní pri silnom slnečnom svetle môže zjednodušiť kompozíciu.

Záznam Full HD videosekvencií (1080p/60i) so stereofónnym zvukom:
Počas videozáznamu je k dispozícii optický zoom a automatické zaostrovanie. K dispozícii je tiež možnosť spomaleného a zrýchleného záznamu videosekvencií s využitím snímacích frekvencií 60i. Fotoaparát je vybavený vstavaným minikonektorom HDMI (Typ C) s podporou štandardu HDMI-CEC umožňujúceho prehrávať natočené záznamy na HDTV televízore. Zaznamenávať s rozlíšením 1 080/60i môžete začať okamžite pomocou samostatného tlačidla záznamu videosekvencií. Môžete jednoducho prepínať medzi formátom NTSC (60i/30p) a PAL (50i/25p).

Pokročilé funkcie videosekvencií:
Počas filmovania môžete používať optické priblíženie a automatické zaostrovanie, zachytávať statické fotky a počas úprav videosekvencií vo fotoaparáte môžete odstraňovať nechcené zábery. Ak chcete získať kreatívnejšie videosekvencie, môžete filmovať spomalene alebo zrýchlene, prípadne použiť funkciu pozastavenia zaznamenávania, ak si chcete spraviť pri filmovaní prestávku a potom pokračovať v natáčaní rovnakej videosekvencie.

Časozberné videosekvencie:
Vytváranie ohromujúcich časozberných videosekvencií je jednoduché. Jednoducho vyberte snímaný motív a vytvorí sa 10-sekundová videosekvencia zobrazujúca priebeh času zo statických snímok zachytených pomocou intervalového fotografovania.

Smerový mikrofón:
Videosekvencie s rozlíšením Full HD zaručujú vysokokvalitný smerový zvuk, pretože mikrofón so zoomom mení smer podľa ovládania priblíženia.

Režimy pozorovania mesiaca a vtákov:
Zhotovovanie záberov objektov, ktoré sa ťažko fotografujú, napríklad mesiaca alebo vtákov, zjednodušuje automatický výber motívov. Táto funkcia umožňuje jednoduché zaostrovanie a nastavenia, aby ste vždy dosiahli výnimočné výsledky.

Prispôsobiteľné funkčné tlačidlo (Fn):
Priraďte funkčnému tlačidlu často používané funkcie, čo vám umožní rýchly prístup k nastaveniam ako citlivosť ISO, vyváženie bielej farby alebo meranie expozície. Nastavenia možno meniť jedným stlačením tlačidla.

Volič režimov:
Prístup k hlavným nastaveniam, ako je manuálna expozícia (P/S/A/M), uľahčuje volič režimov, ktorý sa nachádza na hornej časti fotoaparátu a umožňuje jednoduché ovládanie jednou rukou.

COOLPIX Picture Control:
Ovládajte vzhľad svojich snímok pomocou možností Picture Control, ako je Neutrálny pre prirodzené zábery, Živý pre farebné snímky, Monochromatický pre čiernobiele alebo možnosť Vlastné, ktorá umožňuje upraviť až dve nastavenia, napríklad kontrast alebo sýtosť.

Tlačidlo rýchleho dočasného oddialenia:
Opätovné zachytenie objektu, ktorý sa dostal mimo obrazového poľa pri fotografovaní ultrateleobjektívom, je jednoduché vďaka jednodotykovému tlačidlu vedľa ovládača priblíženia, ktoré vás okamžite vráti na širokouhlé zaostrovanie.

Bočný ovládač priblíženia:
Bočný ovládač priblíženia umožňuje ovládať priblíženie ľavou rukou, čo zabraňuje chveniu fotoaparátu a udržuje stabilitu. Pomocou tohto ovládača vždy zhotovíte ostré snímky a plynulé videosekvencie.

Nabíjateľná Lítium-Iónová batéria:
Nabíjateľná batéria je ohľaduplnejšia voči životnému prostrediu, má dlhšiu výdrž, hoci má kompaktnú veľkosť, a ponúka až 300 záberov na jedno nabitie – testované v súlade so štandardmi asociácie CIPA. Zlepšená, energeticky úsporná konštrukcia batérie poskytuje zvýšenú kapacitu na snímanie statických snímok aj videosekvencií s rozlíšením Full HD.

Korekcia zábleskovej expozície:
Dokonale vyvážené expozície získate vďaka korekcii zábleskovej expozície (–2 až +2 EV), ktorá pomáha vyvážiť úroveň blesku na objekte a pozadí, aby ste dosiahli prirodzene vyzerajúce snímky.

21 motívových programov:
Motívové programy automaticky optimalizujú nastavenie fotoaparátu pre obľúbené fotografované motívy, efekty a miesta. Vynikajúcich výsledkov je možné dosiahnuť iba jednoduchým výberom motívového programu odpovedajúceho aktuálnym expozičným podmienkam.

Automatický režim HDR:
Fotoaparát automaticky skombinuje dva zábery s rôznymi expozíciami, ktoré sa zhotovia jedným stlačením tlačidla spúšte, a vytvorí jednu snímku s veľkým dynamickým rozsahom a bohatou škálou farieb.

Makro režim:
Pri nastavení do tohto režimu umožňuje fotoaparát zaostriť na veľmi blízke objekty (účinne už od vzdialenosti 1 cm) a zachytiť tak aj tie najmenšie detaily.

Jednoduchá panoráma 360 °/180 °:
Funkcia jednoduchej panorámy slúži k tvorbe dynamických panoramatických fotografií zvislým, alebo vodorovným panoramovaním fotoaparátu. Stačí iba stlačiť tlačidlo spúšte a vytvárať panorámu fotoaparátom cez fotografovanou scénu – získajte prekrásne fotografie rozsiahlych krajín, alebo farebných podvodných svetov.

Vysokorýchlostné sériové fotografovanie:
Rýchle sériové fotografovanie Vám umožní kontinuálne vyfotografovať sériu až 7-mych fotografií s plným rozlíšením v rade a to frekvenciou 7 obr./s, alebo sériu s až 30-tich fotografií s plným rozlíšením frekvenciou 1 obr./s.

Ponuka úprav:
Zlepšite svoje fotografie po fotografovaní pomocou širokej škály efektov filtra vrátane efektu jemného portrétu, ktorý zjemní pozadie, aby sa dosiahol expresívnejší portrét, a efektu fotografickej ilustrácie, ktorý zostrí okraje, vďaka čomu bude vaša fotka vyzerať ako plagát alebo ilustrácia.

Vysokorýchlostné nabíjanie prostredníctvom portu USB:
Rýchlejšie nabíjanie prostredníctvom pripojenia USB znamená, že je jednoduché udržať batériu úplne nabitú, takže vždy budete pripravení okamžite začať fotografovať.

Nikon Image Space:
Všetci používatelia fotoaparátov Nikon môžu využívať 20 GB bezplatného cloudového ukladacieho priestoru online vďaka špecializovanej stránke spoločnosti Nikon na ukladanie a zdieľanie snímok, Nikon Image Space. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.nikonimagespace.com.


1 Funkcia Dynamic Fine Zoom dokáže priblížiť 2-násobnú vzdialenosť v porovnaní s najdlhším dosahom optického teleobjektívu a súčasne zachovať plné rozlíšenie snímky.

2 V inteligentnom zariadení musí byť nainštalovaná aplikácia Wireless Mobile Utility od spoločnosti Nikon (kompatibilná so systémami iOS™ a Android™).

Obsah balenia:
Fotoaparát: Nikon CoolPix P900
Akumulátor: Nikon EN-EL23
Nabíjací AC adaptér: Nikon EH-71P
Popruh: Nikon AN-CP21
Krytka objektívu: Nikon LC-67
USB kábel: Nikon UC-E21
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Nikon CoolPix P900, Čierny

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:16,1
Rýchlosť sekvenčného snímania:7
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Má vstavané GPS
Bajonet fotoaparátuPevne vstavaný objektív
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 529,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod