Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Canon PowerShot V10 Vlogging Kit (čierna)

  • Canon PowerShot V10 Vlogging Kit (čierna)
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
Obj. čislo: 5947C008
Cashback 40 €
PowerShot V10, komapktná a ľahko použiteľná vlogovacia kamera pre tých, ktorí chcú vziať priateľov a followerov na svoje dobrodružstvá bez toho, aby museli nosiť veľa vybavenia. PowerShot V10 váži niečo málo cez 211g a pohodlne sa zmestí do vrecka. Tvorcom z oblastí ako lifestyle a cestovanie ponúka komplexné riešenie vrátane kvalitných mikrofónov a integrovaného statívu. Umožňuje vytvárať pôsobivý obsah pre vašu komunitu s neroztraseným záznamom v kvalite 4K UHD a profesionálne rozostreným pozadím.

Cashback 40 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 40 Eur. Akcia platí od 1.5. do 31.7.2024. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon Cashback.
Výrobca:
Obj. čislo:
5947C008
EAN:
8714574677002
449 s DPH 374,17 € bez DPH
11 674 Kč s DPH 9 728,42 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Canon PowerShot V10 Vlogging Kit (čierna)

Robustné vertikálne telo je úplne novým dizajnom Canon – zariadenie je tak prenosné a nenápadné, takže tvorcovia môžu pohodlne splynúť pri nahrávaní seba samého aj na rušných miestach. Nenechajte si ujsť spontánne okamihy a úprimné reakcie – stredové tlačidlo záznamu je šité na mieru rýchlemu a svižnému ovládaniu kamery jednou rukou.

Neuveriteľná kvalita videa vo vašej dlani
Kamera PowerShot V10 je vybavená veľkým 1-palcovým snímačom CMOS umožňujúcim zhotovovať videozáznam v ohromujúcej kvalite 4K. Je tu aj možnosť zhotovovania fotografií . Tvorcovia môžu rýchlo zmeniť atmosféru zhotovovaného videa použitím ktoréhokoľvek zo 14 integrovaných farebných filtrov a režimu Smooth Skin. Režim stabilizácie obrazu IS Movie Digital  je ideálny na vytváranie videozáznamov z ruky, pretože čiastočne eliminuje chvenie kamery a produkuje ostrejší, čistejší a jasnejší záznam s viacerými detailmi.

PowerShot V10 vychádza v ústrety širokým možnostiam rôznych platforiem sociálnych médií, dokáže natáčať na výšku aj na šírku  a nepretržite je možné nahrávať jednu hodinu . Okrem toho môže funkcia automatickej vodováhy pomôcť udržať vaše video rovné a vyhnúť sa skoseným nahrávkam , čo skracuje čas potrebný na postprodukciu.

Vysoko kvalitný zvuk
PowerShot V10 je ideálny do prírody aj do mesta. Je vybavený dvoma veľkými stereofónnymi mikrofónmi na záznam hovoreného slova a tretím mikrofónom na potlačenie okolitého hluku. Okrem vstavaného veterného filtra je možné ako súčasť sady voliteľného pokročilého príslušenstva dokúpiť veternú clonu , ktorá ďalej zlepšuje kvalitu zvuku v exteriéri.

 

Navrhnutá tak, aby zachytila všetky aspekty života
Kameru PowerShot V10 vo vertikálnom tele a navrhnutú s dôrazom na jednoduchosť, je možné takmer kompletne ovládať jednou rukou. Je vybavená 2,0-palcovým dotykovým LCD displejom, ktorý je možné preklopiť dopredu, čo je ideálne pre natáčanie samého seba pri vlogovaní, aj pri natáčaní ostatných z ruky, keď chcete ľahko zachytiť emócie a navodiť intímnejšiu atmosféru medzi vami a divákmi. Integrovaný statív vám umožní nahrávať viac obsahu  z pevného pohľadu, ako sú návody na varenie a ďalšie obľúbené formáty ako „Get Ready With Me“, „Unboxing“ alebo „AMA“.

Canon Announces PowerShot V10 Camera for Content Creators

Spojenie s followermi bez ohľadu na to, kde sa nachádzate
PowerShot V10 je plne kompatibilný s aplikáciou Canon Camera Connect, takže svoje videá môžete ľahko preniesť do smartfónu alebo tabletu cez Wi-Fi. Práca s obrazom a spracovaním videa nebola nikdy jednoduchšia, a to vďaka vstavanej integrácii dočasného cloudového úložiska image.canon, z ktorého môžete snímky priamo prenášať na platformu, ktorú si zvolíte. Inteligentný a intuitívny dizajn zahŕňa porty HDMI a USB na jednoduché prenosy do notebooku alebo PC alebo na použitie ako webkamery. Používatelia, ktorí sú neustále v pohybe, ocenia možnosť nabíjania cez USB-C.

Prenášajte obsah z kamery priamo divákom zjednodušenými funkciami živého streamovania , ktoré sú súčasťou PowerShot V10 – umožní vám naživo vysielať pre followerov s využitím vyhradených možností ponuky pre živé vysielanie na YouTube a Facebooku .

 

Príslušenstvo vhodné na každú cestu
Canon PowerShot V10 je možné zakúpiť ako súčasť dvoch rôznych balíčkov. Štandardná sada s napájacím káblom, mäkkým puzdrom, krytkou objektívu, veternou clonou a pútkom na zápästie sa predáva za 449 EUR. Pre tých, ktorí chcú viac kreatívnych možností, je k dispozícii pokročilá sada navrhnutá v spolupráci so SmallRig, ktorá obsahuje klietku na pripevnenie kruhového svetla alebo externého mikrofónu.

Kľúčové vlastnosti kamery Canon PowerShot V10:
•    Kompaktné a ľahké vertikálne telo
•    Ohnisková vzdialenosť širokouhlého objektívu 6,6 mm (čo zodpovedá ohniskovej vzdialenosti 18 mm pre fotografie a 19 mm v režime videa pri 35mm snímači), svetelnosť f/2,8
•    Záznam videa v 4K UHD pri 29,97/25,00 fps a Full HD pri 59,94/50,00 fps
•    AF so sledovaním tváre
•    Režim videozáznamu Smooth Skin
•    Veľký stereo mikrofón
•    Výklopný displej
•    Integrovaný statív (ľahké nastavenie sklonu až o 30 stupňov)
•    14 farebných filtrov
•    Záznam statických snímok do formátu JPG zodpovedajúci režimu Scene Intelligent Auto
•    Konektivita: Wi-Fi, Bluetooth, webová kamera [UVC/UAC]