Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Canon PowerShot G7 X Mk. III strieborná

  • Canon PowerShot G7 X Mk. III strieborná
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (6)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (7)
Obj. čislo: 3638C002
PowerShot G7 X Mark III s hmotnosťou 304 gramov využíva výkonný obrazový procesor Canon DIGIC 8, ktorý zabezpečuje obrazovú kvalitu, aká nemá v kategórii vreckových fotoaparátov konkurenciu. Model je vybavený vrstveným snímačom typu 1.0 s rozlíšením 20,1 milióna bodov, ktorý je zárukou dokonale prekresleného obrazu s vynikajúcim podaním farieb pri statických snímkach aj videách v rozlíšení 4K.

PowerShot G7 X Mark III je so 4,2x zoomovým objektívom f/1,8-2,8 a 3,5 mm vstupom pre mikrofón zameraný predovšetkým na tvorcov obsahu a vlogerov, ktorým ponúka špičkovú kvalitu obrazu a čistý zvuk.
Výrobca:
Obj. čislo:
3638C002
EAN:
4549292137781
779 s DPH 649,17 € bez DPH
20 254 Kč s DPH 16 878,42 Kč bez DPH
Dostupnosť dlhodobo nedostupné

Canon PowerShot G7 X Mk. III strieborná

Najnovší prírastok do rodiny fotoaparátov Canon G ponúka široký dynamický rozsah vďaka záznamu vo formáte CR3 RAW, ktorý plne podporuje softvér Canon Digital Photo Professional (DPP) aj softvérové nástroje iných výrobcov. Používateľ tak získava širšie možnosti pri spracovaní svojich fotografií.

Model PowerShot G7 X Mark III ponúka mierne kratší 4,2x zoom, takisto so svetelnosťou f/1,8-2,8, ktorý umožňuje vlogerom natáčať videá vo vysokom rozlíšení v rôznych prostrediach za akýchkoľvek svetelných podmienok. Vysoká svetelnosť objektívu umožňuje dosiahnuť malú hĺbku ostrosti a fotografovať predmety s dokonale prekreslenými detailmi a zároveň s príjemným bokehom.

Automatické režimy a manuálne ovládanie podporujú kreatívne vyjadrenie
Pokročilým fotoamatérom aj vlogerom ponúka kompaktný prístroj PowerShot G7 X Mark III automatický a manuálny režim pre úplnú kontrolu nad tvorivým vyjadrením. Ovládanie nového modelu je inšpirované špičkovými fotoaparátmi Canon EOS a zžijete sa s ním hneď v prvom okamihu. Kontrola nad prístrojom a možnosť personalizácie zodpovedajúce zrkadlovkám umožňujú používateľom priebežne zdokonaľovať svoje technické schopnosti. 
Otočný prstenec poskytuje okamžitý prístup k najdôležitejším nastaveniam, čo urýchľuje a uľahčuje ovládanie. 

Vlogeri pri prístroji PowerShot G7 X Mark III uvítajú ovládanie pomocou dotykového displeja, vďaka ktorému môžu ľahšie komponovať záber a spoľahlivo ostriť priamo na seba.

PowerShot G7 X Mark III je vybavený vysoko presným systémom automatického ostrenia. Užitočná je aj funkcia AF + MF, ktorá umožňuje jemne doostriť aj po automatickom zaostrení. Vstavaný ND filter sľubuje pôsobivé snímky so živými farbami aj pri fotografovaní za jasného svetla.

Aby vám nikdy neunikol zaujímavý moment,  prístroj disponuje rýchlym automatickým zaostrovaním a mimoriadne rýchlym sériovým snímaním 20 sn./s v priebežnom režime. Fotoaparát umožňuje sériové snímanie rýchlosťou 30 sn./s so záznamom do formátu RAW. Vďaka týmto jedinečným schopnostiam je fotoaparát ideálnou voľbou pre cestovateľov a vlogerov, ktorí potrebujú ľahký a spoľahlivý fotoaparát.

4K video uchová kvalitu aj do budúcna
Používatelia fotoaparátu môžu aj za chôdze v teréne alebo za jazdy natáčať stabilné, neroztrasené videá vďaka vstavanej digitálnej stabilizácii obrazu. Funkcia HDR videa minimalizuje stratu detailov a zlepšuje dynamický rozsah. Vďaka tomu môžu používatelia zhotovovať prirodzene pôsobiace videá. Nový kompaktný prístroj s podporou videa v rozlíšení 4K poskytuje kvalitu videonahrávok aj statických snímok dostatočnú aj pre budúce využitie a umožňujú vlogerom a fotografom ďalej zdokonaľovať svoje filmárske schopnosti.
Rýchlosť 120 sn./s v režime Full HD umožňuje točiť úplne plynulé spomalené zábery ideálne ako doplňujúci video materiál (tzv. B-roll). Možný je aj záznam vo vertikálnej orientácii určený špeciálne pre sociálne médiá. Pre záznam videa je v prípade PowerShot G7 X Mark III k dispozícii automatické nastavenie, ktoré zabezpečuje vyváženú expozíciu a vysokú obrazovú kvalitu – ideálnu pre tých, ktorí ešte len rozvíjajú svoje schopnosti a zdokonaľujú svoj vlastný štýl. Skúsenejší používatelia môžu ovládať expozičný čas, clonu a citlivosť ručne a zdokonaľovať svoju technickú zdatnosť.

Neustále pripojenie
Vďaka kompaktnému prevedeniu a rozšíreným možnostiam pripojenia je nový model dokonalým spoločníkom pre vlogerov a fotografov na cestách. Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi a Bluetooth® používateľom umožňuje zachytávať spontánne momenty a okamžite ich posielať do počítača či telefónu alebo ich publikovať na sociálnych sieťach. 
Funkcia živého prenosu pri modeli PowerShot G7 X Mark III umožňuje vlogerom zdieľať obsah so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach v reálnom čase.
Pri pripojení ku kompatibilnému smart zariadeniu dokáže prístroj PowerShot G7 X Mark III automaticky získavať údaje o polohe z GPS, čo zjednodušuje proces označovania vytvorených záberov na sociálnych sieťach. Čistý výstup vo formáte HDMI pri oboch prístrojoch slúži na streamovanie nahrávok alebo ich záznamu na externé zariadenie pre zjednodušenie následného spracovania.

Kľúčové funkcie a vlastnosti prístroja PowerShot G7 X Mark III:
•    Nový vrstvený snímač 20,1 MP typu 1.0 a procesor DIGIC 8
•    Video 4K (bez orezu) alebo vo Full HD 120 sn./s
•    20 sn./s v režime nepretržitého snímania a 30 sn./s v režime RAW Burst
•    Pripojenie Wi-Fi a Bluetooth®
•    Nový objektív f/1,8-2,8 s 4,2x zoomom
•    Živý prenos videa
•    3,5mm vstup na mikrofón