Nikon Z6 pokročilá súprava pre video

Nikon predstavuje svoju prvú súpravu na tvorbu filmov pomocou fotoaparátov mirrorless pre video profesionálov aj tvorcov obsahu – pokročilú súpravu Nikon Z 6 pre video. Bola navrhnutá s ohľadom na voľnosť pohybu a poskytuje všetko potrebné, aby ste mohli rýchlo začať snímať, a všetky potrebné nástroje na tvorbu vysoko kvalitných videosekvencií. Zachovanie slobody pri prispôsobovaní ďalších komponentov tak, aby vyhovovali osobným požiadavkám tvorcov, umožňuje vyhnúť sa výdavkom na nepotrebné vybavenie.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VOA020K006
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
2 819,00 € 2 349,17 €
Novinka

Nikon Z6 pokročilá súprava pre video

Súprava obsahuje fotoaparát mirrorless Nikon Z 6 – a bajonetový adaptér FTZ, ktorý umožňuje bezproblémovú integráciu so širokou škálou objektívov NIKKOR s bajonetom Nikon F – vďaka čomu umožňuje snímať ultra vysokokvalitné plnoformátové videosekvencie 4K pri vysokých bitových rýchlostiach. Päťosová optická stabilizácia obrazu priamo vo fotoaparáte spolu s elektronickou stabilizáciou obrazu zabezpečujú neotrasiteľne stabilné zábery. Podporovaný je otvorený protokol Atomos, ktorý umožňuje bezproblémovú integráciu dodaného monitoru/rekordéru Atomos Ninja V.

Aktualizácia firmvéru, ktorá bude vydaná koncom tohto roka, bude podporovať nahrávanie vo formáte ProRes RAW od spoločnosti Apple z výstupu RAW fotoaparátu pri použití monitoru/rekordéru Atomos Ninja V, čo poskytuje maximálnu flexibilitu pri postprodukcii. Klietka na fotoaparát SmallRig s rýchloupínacím systémom má na vrchnej strane rukoväť, ktorá umožňuje jednoducho snímať plynulé pohyblivé videosekvencie a pohybovať fotoaparátom.

Táto špičková súprava pre nezávislých filmárov od spoločnosti Nikon ponúka lacné riešenie s kompaktnými rozmermi, ale obrovskými možnosťami. Táto súprava je od základov navrhnutá s ohľadom na flexibilitu, takže ju možno prispôsobiť pomocou ďalších doplnkov akémukoľvek štýlu tvorby filmov.

Obsah súpravy:
Telo fotoaparátu Nikon Z 6 s 24,5 Mpx Fullframe snímačom, ISO 100 – 51 200, video s rozlíšením 4K získaným zo zdrojového rozlíšenia 6K s full-pixel readout, až 120 snímok za sekundu v rozlíšení FHD, 10-bitový protokol N-Log a výstup časového kódu, 8-bitový interný záznam s rýchlosťou až 144 Mb/s, funkcia spomaleného záznamu a snímanie v časozbernom režime priamo vo fotoaparáte.

Bajonetový adaptér Nikon FTZ: umožňuje používať objektívy NIKKOR s bajonetom Nikon F bez straty kvality vrátane širokej palety kinematografických objektívov.

Atomos Ninja V: flexibilné monitorovanie a záznam vo formátoch ProRes a DNxHR pripravených na úpravy.

Klietka na fotoaparát SmallRig s rýchloupínaním: vstavaný rýchloupínací systém kompatibilný s príslušenstvom Manfrotto umožňuje pripevniť fotoaparát za niekoľko sekúnd na statív alebo monopod.

Batérie Nikon EN-EL15b: dve nabíjateľné lítium-iónové batérie, ktoré zaisťujú, že budete vždy pripravení na filmovanie ďalšej scény.

Krútený flexibilný kábel HDMI: podporuje vysokorýchlostné rozhranie HDMI 2.0 pre záznamy s rozlíšením 4Kp60 ProRes a RAW a vysokou frekvenciou snímania.

Batérie s kapacitou 5 200 mAh: dve batérie a rýchlonabíjačka zaistia napájanie monitoru/rekordéru Atomos aj počas toho najdlhšieho snímania.

Rukoväť SmallRig pre klietku na fotoaparát: horná rukoväť, ktorá umožňuje jednoduché sledovanie objektu fotoaparátom.

SmallRig Magic Arm: upevnite monitor/rekordér Atomos Ninja V na klietku na fotoaparát pomocou svorky Magic Arm.

Špecifikácia Nikon Z6 pokročilá súprava pre video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 819,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod