Predajňa je otvorená.

Nikon D750 Telo

Nikon D750 je poloprofesionálna digitálna zrkadlovka s 24,3 MPix CMOS snímačom formátu FX prinášajúca zdokonalený profesionálny zaostrovací modul MultiCAM 3500 II, rýchlejšie sériové snímanie, WI-FI a veľa ďalšieho v odolnom utesnenom tele.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VBA420AE
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 599,00 € 1 259,00 1 332,50 € 1 049,17 €
-+
Akcia -21%

Nikon D750 Telo

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Nikon D750 je nová poloprofesionálna digitálna zrkadlovka vybavená snámačom formátu FX (Full Frame), ktorá sa svojím vybavením a zaradením v portfóliu značky Nikon radí niekde medzi modely Nikon D610 a Nikon D810. Fotoaparát je vybavený 24,3 MPix CMOS snímačom formátu FX (Full Frame) s natívnou citlivosťou v rozsahu od ISO 100 až po ISO 12 800. Vďaka nemu sa môžete tešiť na čisté fotografie v prvotriednej obrazovej kvalite s širokým dynamickým rozsahom, pozoruhodnou ostrosťou a bohatou tónalitou. Ak by vašim zámerom natívny rozsah citlivosti snímača nestačil, tak je možné využiť jeho softvérové rozšírenie na rozsah od ISO 50 až po ISO 51200. Spolu s 24,3MPix FX snímačom úzko spolupracuje procesor spracovania obrazu Nikon EXPEED 4, ktorý zvyšuje celkový výkon fotoaparátu a umožňuje okamžité spracovanie fotografií, vysokú frekvenciu fotografovania a spracovanie dokonalých Full HD videosekvencií. Fotoaparát je tiež vybavený zdokonaleným profesionálnym systémom automatického zaostrovania Nikon MultiCAM 3500 II, prevzatým z modelu Nikon D810 s 51 zaostrovacími bodmi (15 z nich je krížového typu). Nikon Multi-CAM 3500 II vám umožní výber konkrétneho zaostrovacieho bodu z 51 bodov rozprestrených po celej ploche hľadáčika, alebo celú skupinu zaostrovacích bodov. Samotné zaostrovanie je veľmi presné, rýchle a spoľahlivé vďaka vysokej citlivosti zaostrovacích bodov. Vďaka pohotovému zaostrovaniu a rýchlemu spracovaniu fotografií dokáže fotoaparát kontinuálne fotografovať frekvenciou až 6,5 obr./s v FX aj DX formáte. Žiadny rýchlo prebiehajúci dej už nebude problémom a tak odfotíte presne ten záber aký zamýšľate. Okrem už spomenutého je fotoaparát vybavený aj vstavaným Wi-Fi modulom pre jednoduché zdieľanie fotografií na internete, veľkým 3,2“ výklopným LCD monitorom s rozlíšením 1229000 Pix. Tento odolný LCD monitor sa tak dá vyklopiť o 90° nahor a o 75° nadol, čo Vám umožní pohodlné fotografovanie z podsedu/nadhľadu. Pre sťahovanie a zdieľanie vašich fotografií a vide z Nikon D750 si môžete stiahnuť bezplatnú aplikáciu Wireless Mobile Utility do svojho inteligentného zariadenia.1 Nikon D750 umožňuje zaznamenávať videosekvencie s kvalitou Full HD (1 080p) frekvenciou až 50p/60p. Počas natáčania máte prístup k citlivosti ISO od citlivosti ISO 100 až po ISO 51 200 (ekvivalent) a aj k ovládaniu času uzávierky, clony a úrovní zvuku. Špeciálna ponuka videosekvencií umožňuje ukladať všetky nastavenia videosekvencií na jednom mieste. Fotoaparát Nikon D750 je robustnej hybridnej konštrukcie a je utesnený pred vplyvmi nepriaznivého počasia (voda/prach). Konštrukcia fotoaparátu sa do veľkej miery spolieha na hybridnú konštrukciu, ktorá je zložená z horčíkového odliatku zadnej a vrchnej časti fotoaparátu a plastovej prednej a spodnej časti fotoaparátu. Fotoaparát má dva sloty na pamäťové karty typu SD/SDHC/SDXC.


Podrobné vlastnosti fotoaparátu Nikon D750:
51-bodový systém automatického zaostrovania Multi-CAM 3500FX II:
Systém automatického zaostrovania Nikon Multi-CAM 3500FX II sa vyznačuje výnimočnou presnosťou, rýchlosťou a spoľahlivosťou. Systém je možné nakonfigurovať na pokrytie 9, 21 a 51 bodov a je citlivý až do –3 EV stupňov (ISO 100, 20 °C). Ponúka rýchle zachytenie objektu a rozšírenú možnosť uloženia podľa orientácie. Pätnásť krížových snímačov v strede je kompatibilných s objektívmi AF NIKKOR s otvorenou clonou f/5,6 alebo menšou a 11 stredových zaostrovacích bodov funguje s otvorenou clonou f/8.

Automatické zaostrenie s výberom zo skupiny polí:
Multi-CAM 3500FX II ponúka vylepšené rozpoznanie a sledovanie objektu. Automatické zaostrenie s výberom zo skupiny polí neustále monitoruje päť rôznych polí automatického zaostrovania a ponúka zlepšené zachytenie objektu a izoláciu pozadia pri fotografovaní objektov, ktoré sú pomerne malé a blízko vysokokontrastného, alebo rušivého pozadia. Päťbodové automatické zaostrovacie pole možno premiestňovať kdekoľvek v 51-bodovom poli podľa potrieb kompozície.

Neobmedzené sériové snímanie:
Umožňuje zachytávať neobmedzený počet snímok a vytvárať veľkolepé fotografie svetelných stôp. Snímajte v režime sériového snímania s časom uzávierky 4 sekundy alebo dlhším a budete môcť zaznamenať toľko vysokokvalitných snímok vo formáte JPEG alebo RAW, koľko dovolia vaše pamäťové karty a výdrž batérie. Vďaka extrémne krátkej pauze medzi jednotlivými expozíciami budete môcť pomocou softvéru tretej strany hladko spojiť zábery svetelných stôp hviezd alebo svetiel automobilov do nádherného efektu.

Monitor s možnosťou úpravy farieb:
Vyváženie farieb a jas môžete posunúť ľubovoľným smerom, aby vyhovovali vášmu uprednostňovanému pracovnému postupu. 8,0-centimetrový (3,2“) výklopný monitor LCD typu RGBW s 1 229 000 bodmi a antireflexnou vrstvou umožňuje flexibilné a jednoduché ovládanie vo všetkých podmienkach. Monitor je možné vyklopiť o 90° smerom do hora tak aby sa vám pohodlne fotografovalo z podsedu a o 75° smerom nadol aby sa vám pohodlnejšie fotografovalo z nadhľadu.

Picture Control 2.0:
Picture Control 2.0 umožňuje prevziať úplnú kontrolu nad zvýšením ostrosti, kontrastom, jasom, odtieňom a sýtosťou pri fotografovaní statických fotografií a natáčaní videosekvencií. Umožňuje zjednodušené spracovanie fotografií pomocou nastavenia Flat, ktoré Vám umožní využiť maximálny dynamický rozsah a jemné upravovanie detailov pomocou nastavenia Clarity. Nastavenia možno vizuálne upravovať počas fotografovania a natáčania, proces môžete zjednodušiť tak, že uložíte rôzne možnosti pre videosekvencie a statické fotky v samostatnej ponuke.

Dizajn šetriaci energiu:
Vďaka optimalizovanému systému šetrenia energie vydrží fotoaparát až 1 230 fotografií a až 55 minút videa2 na jedno nabitie ultra kompaktného a ľahkého Lítium-Iónového akumulátora Nikon EN-EL15.

Ergonómia fotoaparátu:
Vynikajúca ergonómia a ľahké telo fotoaparátu s hybridnou konštrukciou sú skombinované tak, aby ponúkali skutočnú slobodu práce. Hlboký grip umožňuje bezpečné držanie fotoaparátu bez ohľadu na veľkosť vašich rúk a zjednodušuje dlhé pohodlné držanie fotoaparátu bez únavy.

Húževnatý a odolný:
Fotoaparát Nikon D750 je vybavený odolným telo s utesnením proti vplyvom počasia vďaka čomu je pripravený čeliť akémukoľvek prostrediu. Uzávierka z kompozitu Kevlaru a uhlíkových vláken je otestovaná na 150 000.

Funkcia záznamu videosekvencií D-Movie s viacerými formátmi obrazu:
Na filmovanie v rôznych podmienkach funkcia D-Movie ponúka video v kvalite vhodnej na vysielanie v niekoľkých formátoch obrazového poľa. Fotoaparát Nikon D750 zaznamenáva videosekvencie s rozlíšením Full HD (1 080p) vo formáte FX aj DX s frekvenciami fotografovania 50p/60p s výrazne zníženým šumom, moiré a nesprávnymi farbami. Počas zaznamenávania môžete ovládať motorové nastavenie clony a fotoaparát ponúka čistý výstup HDMI. Okrem toho ponúka simultánny záznam videosekvencií s plným rozlíšením vo fotoaparáte a na externý rekordér.

Sloboda pri zaznamenávaní videosekvencií:
Prevezmite počas filmovania úplnú kontrolu nad záznamom. Nastavenia citlivosti ISO, s ktorými chcete pracovať, môžete nakonfigurovať od hodnoty ISO 100 až po hodnotu ISO 51 200 (ekvivalent), prípadne môžete pri fotografovaní v režime M pevne nastaviť maximálny rozsah automatického nastavenia citlivosti ISO na hodnotu ISO 200 a vyššiu. Redukcia šumu 3D od spoločnosti Nikon znižuje náhodný šum, skreslenie a blikanie pri filmovaní s vysokými citlivosťami. Zobrazenie preexponovaných oblastí na monitore fotoaparátu znázorňuje, kde presne sú preexponované oblasti.

Ovládanie zvuku na úrovni Hi-Fi:
Vynikajúce ovládanie zvuku zlepšuje zaznamenávanie zvuku a ponúka lepšiu celkovú flexibilitu. Vstup pre stereofónny mikrofón a zvukový výstup vám umožňujú oddelene jemne doladiť úrovne zvuku pred zaznamenávaním aj počas neho. Môžete vybrať rozsah zvuku (široký/hlas) a znížiť hluk spôsobený vetrom pri zaznamenávaní pomocou vstavaného mikrofónu.

Vysokodynamický rozsah (HDR):
Kombinuje dva zábery jedným stlačením spúšte a zhotoví detailné fotografie scén s vysokým kontrastom.

Funkcia časozberného fotografovania vo fotoaparáte:
Vďaka jednoduchým funkciám v menu fotoaparátu môžete využívať časozberné fotografovanie s hladkým prechodom expozície. Pomocou intervalového fotografovania môžete aktivovať uzávierku vo vopred nastavených intervaloch. Pomocou časozberného fotografovania môžete uložiť fotografie ako videosekvencie a zrýchlene si prezrieť pomalú akciu s rýchlosťou prehrávania 24 až 36 000-násobne rýchlejšou ako normálne.

Režim efektov:
Fotoaparát Nikon D750 vám umožní sa zabávať s množstvom špeciálnych efektov, alebo motívových programov pre konkrétne situácie a miesta. Špeciálne efekty možno použiť na fotografiách aj vo videosekvenciách a zahŕňajú selektívnu farbu, farebnú skicu, efekt miniatúry a nočné videnie. Ukážku vybratého efektu môžete zobrazovať a upravovať jeho intenzitu pri fotografovaní.

Systém Total Digital Imaging System:
Využite na maximum plný potenciál 24,3-megapixelového snímača fotoaparátu Nikon D750 pomocou širokej škály objektívov NIKKOR. Vďaka svojej výnimočne vysokej rozlišovacej schopnosti spĺňajú objektívy NIKKOR nároky fotografov z každej oblasti. Fotoaparát Nikon D750 je tiež plne kompatibilný so špičkovým systémom kreatívneho osvetlenia od spoločnosti Nikon a funguje s množstvom univerzálnych bleskov pre tvorivé fotografovanie s bleskom nasadeným na fotoaparáte, alebo mimo neho.

Ovládanie na diaľku:
Zjednodušte si pracovný postup pomocou špecializovaného príslušenstva na profesionálne bezdrôtové ovládanie a prenos fotografií. Aktivujte spúšť fotoaparátu na diaľku pomocou inteligentného zariadenia prostredníctvom vstavaného modulu Wi-Fi a špecializovanej aplikácie WMU.1 Ak chcete ešte viac zlepšiť ovládanie bezdrôtového fotografovania, použite bezdrôtový vysielač s prijímačom WR-R10 a bezdrôtový vysielač WR-T10, prípadne ovládajte nastavenia fotoaparátu pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača WR-1. Na pripojenie k sieti Ethernet a bezdrôtovej sieti LAN použite voliteľný vysielač údajov UT-1 spoločne s bezdrôtovým vysielačom WT-5.

Ukladací priestor - Médiá:
Fotoaparát Nikon D750 disponuje dvomi slotmi na pamäťové karty SD/SDHC/SDXC, ktoré umožňujú plynulé zapisovanie obrazových súborov na pamäťové karty. Oba sloty na karty sú kompatibilné s vysokokapacitnými kartami SDXC a UHS-I.1 Aplikácia Wireless Mobile Utility je kompatibilná s inteligentnými zariadeniami s operačnými systémami iOS™ a Android™ a do svojho inteligentného zariadenia ju možno bezplatne stiahnuť zo služieb Google Play™ a Apple App Store™. Android, Google, Google Play, YouTube a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

2 Na základe noriem asociácie CIPA.

Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Nikon D750:
Fotoaparát: Nikon D750 – Telo
Akumulátor: Nikon EN-EL15
Nabíjačka: Nikon MH-25a
Popruh: Nikon AN-DC14
Gumová očnica: Nikon DK-21
Krytka bajonetu: Nikon BF-1B
Krytka okuláru: Nikon DK-5
USB kábel: Nikon UC-E17
Software: Nikon ViewNX2
Dokumentácia: Návod, záručné listy, poukážka Nikon na 4x čistenie snímača zadarmo

Špecifikácia Nikon D750 Telo

Veľkosť snímača:Full Frame / FX
Počet megapixelov:24,3
Rýchlosť sekvenčného snímania:6,5
Max. rozlíšenie videa:4K 30 obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Možnosť externého GPS zariadenia
BluetoothNemá Bluetooth
Wi-FiPomocou externého zariadenia

Recenzie Nikon D750 Telo

100%

3 recenzií užívateľov

3x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

  • wifi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 259,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod