Predajňa je otvorená.

Wacom Intuos Pro L Paper Edition

Wacom Intuos Pro Paper Edition kombinuje najnovšie technológie od Wacomu s papierom na kreslenie podľa vášho výberu a ponúka vám tak nový, ale známy, spôsob práce. Vychutnajte si kreslenie na papier špeciálnym perom FineTip Pen.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
PTH-860P
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
559,00 465,83 €
-+

Wacom Intuos Pro L Paper Edition

Nový profesionálny štandard v kreatívnych grafických tabletoch ... s papierom
Wacom Intuos Pro Paper Edition kombinuje najnovšie technológie od Wacomu s papierom na kreslenie podľa vášho výberu a ponúka vám tak nový, ale známy, spôsob práce. Vychutnajte si kreslenie na papier špeciálnym perom FineTip Pen. Wacom Intuos Pro Paper Edition zachytí každý ťah a vy budete môcť dokončiť svoju prácu vo vašom obľúbenom softvéri. Alebo pripojte Wacom Intuos Pro Paper Edition k svojmu počítaču a pracujte priamo v aplikácii, podľa svojho výberu s použitím pera Wacom Pro Pen 2.

Prastarý spôsob tvorby, prenesený do dnešnej doby
Wacom Intuos Pro Paper Edition pridáva nové médium do vášho digitálneho workflow - papier.


Z papiera do počítača, krok za krokom:

1. Pripnite svoj obľúbený papier k povrchu Wacom Intuos Pro Paper Edition a skicujte bežným spôsobom. Na modeli M môžete pracovať na papieri s veľkosťou A5, na modeli L na papieri veľkosti A4.

2. Počas kreslenia perom FineTip Pen (alebo voliteľným guľôčkovým Ballpoint Pen), Wacom Intuos Pro Paper Edition zachytí každý ťah a uloží ho v editovateľnom formáte, ktorý môžete otvoriť vo svojej obľúbenej aplikácii.

3. Nemusíte byť pripojení k počítaču alebo k internetu; Wacom Intuos Pro Paper Edition uloží až 200 súborov vrátane vrstiev, alebo až 1.000 súborov s jednou vrstvou. Súbory budú neskôr prístupné z iných zariadení.

4. Pripojte Wacom Intuos Pro Paper Edition k počítaču pomocou USB kábla. Použite aplikáciu Inkspace, vďaka ktorej môžete synchronizovať, ukladajú a exportovať skice v bežných formátoch súborov - vrátane viacvrstvových rastrových a vektorových.

5. Pokračujte v práci s vaším tabletom Wacom Intuos Pro pripojeným k počítaču a použite nový citlivý Wacom Pro Pen 2.

Ultra cittlivé pero Wacom Pro Pen 2 vás prepojí z vašej kreativitou lepšie ako kedykoľvek predtým.
Kvalitné materiály a kompaktný dizajn vám poskytnú perfektný priestor pre kreslenie.


Nový Wacom Pro Pen 2
Naše nové pero Wacom Pro Pen 2 sa okamžite stane vašim obľúbeným tvorivým nástrojom. Je oveľa citlivejšie, oveľa presnejšie a oveľa rýchlejšie než akékoľvek iné pero, ktoré sme kedy vyrobili.

- výnimočné úrovne prítlaku: 8.192 úrovní
- podpora rozpoznania náklonu pera
- prakticky žiadne oneskorenie
- pero bez batérií, takže odpadá nutnosť nabíjania

Tenký a hladký dizajn
Wacom Intuos Pro prichádza s dvoma formátmi: stredná veľkosť (M) a väčší formát (L). Oba z nich majú menšie a kompaktnejšie rozmery než predchádzajúce verzie a sú tenšie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov (hliník a sklenné vlákno) a práve vďaka tomu môže byť nový tablet dostatočne odolný a pritom len 8 mm tenký.


Puzdro na perá
Wacom Intuos Pro Paper Edition je dodávaný s mäkkým puzdrom na príslušenstvo, v ktorom môžete prevážať Paper Clip, perá a ďalšie príslušenstvo.

Záleží na Vašom spôsobe práce
Umelci, výtvarníci, kreatívni ľudia majú svoj jedinečný spôsob práce. Niektorí umelci pracujú len digitálne, zatiaľ čo iní radi začínajú prípravou na papier. Nový Intuos Pro ponúka svoje služby pre oba dva spôsoby. Ak je váš spôsob práce úplne digitálny vyberte si štandardnú verziu Intuos Pro. Ak preferujete prvotné načrtnutie na papier a potom pokračujete vo vašom počítači, ponúkame revolučný nový Intuos Pro Paper Edition, ktorý je pre navrhnutý práve pre tento spôsob práce.

Osvedčené funkcie zostávajú
Nie je dôvod meniť niečo, čo funguje skvele, a preto aj na novom Intuos Pro nájdete obľúbené funkcie z predchádzajúcich verzií: Touch Ring, Radial Menu, tlačidlá pera a konfigurovateľná tlačidlá ExpressKeys ponúka rýchly a pohodlný prístup ku klávesovým skratkám, a ovládanie dotykom vám zase umožní zoomovať, posúvať a navigovať.


Inkspace: preveďte skice z papiera do viacvrstvových rastrových a vektorových formátov
Wacom Intuos Pro Paper Edition prichádza s neoceniteľnými funkciami Inkspace *, špeciálne navrhnutými pre umelcov a dizajnérov. Dávajú vám absolútnu a flexibilnú kontrolu nad vašou tvorbou:
Exportujte svoju prácu vo viacvrstvových rastrových alebo vektorových formátoch (napr. PSD a SVG)
Synchronizujte svoju tvorbu na rôznych zariadeniach
Zdieľajte svoje projekty s kolegami a zákazníkmi

* Vyžaduje registráciu a Wacom ID

Obsah balenia:
Tablet, perá, náhradné hroty, stojanček na pero s miestom pre náhradné hroty, rýchly sprievodca, USB kábel

Špecifikácia Wacom Intuos Pro L Paper Edition

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 559,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod