Rode Wireless GO

Wireless GO je ultra kompaktný a univerzálny bezdrôtový mikrofónny set vysielač + prijímač. Vysielač obsahuje okrem vstupu pre externý mikrofón aj všesmerový kondenzátorový mikrofón pre možnosť priameho nahrávania.
Výrobca:
Rode
Obj. čislo:
MROD245
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
199,00 € 165,83 €
-+

Rode Wireless GO

Extremne malá a ľahká bezdrôtová sada vysielač + prijímač
Vstavaný všesmerový kondenzátorový mikrofón vo vysielači s broadcastovou kvalitou
3.5 mm TRS vstup pre externý lavalier na vysielači
Využitie vysielača ako klopového mikrofónu alebo Bodypack
Digitálny bezdrôtový prenos série 2.4GHz s 128-bitovým šifrovaním
Dosah až 70 m
Optimalizácia pre prevádzku na kratšie vzdialenosti v prostredí preťaženom na vysokofrekvenčným pásme
Vstavané dobíjacie batérie nabíjané cez USB-C
Až 7 hodín prevádzky pri plnom nabití
Spárovanie vysielača a prijímača počas 3 sekúnd
3 stupne úrovne výstupného signálu - - 0 dB, -6 dB, -12 dB
Súčasnú prevádzku až 8 systémov na jednom mieste
Uvedením sady Filmmaker Kit ako prvého výrobkov radu RODELink v roku 2015 sa firma rodeo stala priekopníkom v oblasti bezdrôtového zvuku. Od tej doby bol rad rozšírená o ďalšie sady - Performer Kit a Newsshooter Kit, ponúkajúce cenovo dostupnú a výbornú audio kvalitu pre každého, kto potrebuje pracovať bezdrôtovo ako napr. filmári, novinári, pedagógovia, umelci, hudobníci, obchodníci a ďalšie. Wireless GO je ďalším krokom vo vývoji bezdrôtových mikrofónov - ultra kompaktný, všestranný bezdrôtový mikrofónny systém určený pre záznam hlasu v teréne.

TRANSMITTER (TX)
Vysielač (TX) meria iba 44 x 45,3 x 18,5 mm a váži len 29 g. Vďaka zabudovanej všesmerovej kondenzátorovej kapsuly ho možno použiť buď ako klopový mikrofón, alebo ako miniatúrny bodypack pre lavalier mikrofóny s 3,5 mm TRS konektorom. Vďaka tejto dvojitej funkcii je Wireless GO bezkonkurenčná, pokiaľ ide o flexibilitu a univerzálnosť.

RECEIVER (RX)
Prijímač (RX) je s rozmermi 44 x 46,4 x 18,5 mm a váhou 29 g tiež veľmi kompaktný a ľahký. Obsahuje viacúčelový držiak, vďaka ktorému je možné RX nasunúť do akejkoľvek kamery, prichytiť k odevu či opasku alebo jednoducho hodiť do vrecka. Dodáva sa s káblom TRS 3,5 mm pre priame pripojenie k audio vstupu kamery alebo iného kompatibilného rekordéra.
Zo zodpovedajúcimi káblovými adaptérmi rode možno RX jednoducho pripojiť k iPhonu alebo k rôznym akčným kamerám. K dispozícii je tiež prepínač výstupnej úrovne signálu v troch stupňoch - 0dB, -6dB, -12dB, pre ideálne nastavenie vstupnej citlivosti rôznych fotoaparátov a ďalších rekordérov.

Vďaka zabudovanému všesmerovému kondenzátorovému mikrofónu ponúka technológia Wireless GO krištáľovo čistý zvuk s broadcastovéj kvalite. Digitálny vysielač radu II 2.4GHz má dosah až 70 m, je ale optimalizovaný pre kratší rozsah použitia v preplnenom prostredí Wi-Fi a Bluetooth, ako sú konferenčné priestory, hotely a nákupné centrá. RX ponúka možnosť pripojenia klopového alebo náhlavného mikrofónu, ako je napr. Rodom smartLav + (s káblovým adaptérom SC3), pre široké možnosti nahrávania.

Rozdiely medzi radmi Wireless GO a RODELink
Pohľad na Wireless GO ponúka určité porovnania s radom RODELink.
Wireless GO nie je kompatibilný so systémom RODELink. Kľúčovými vlastnosťami Wireless GO sú predovšetkým dostupnosť, ľahká prenosnosť a jednoduché použitie.

PRE KOHO JE URČENÝ
Wireless GO je vynikajúce riešenie pre širokú škálu spotrebiteľov, ktorí potrebujú vysoko kvalitný, univerzálny ale predovšetkým kompaktný bezdrôtový mikrofónny systém.
Určite ho ocenia najmä amatérski a poloprofesionálne filmári, žurnalisti, "vlogeři, YouTuberi a streameri", tvorcovia rôznych obsahov, učitelia, žiaci a v neposlednom rade aj firmy pre vylepšenie produktových či firemných videí o precíznejšiu zvuk a lepšiu zrozumiteľnosť.

Špecifikácia Rode Wireless GO

Recenzie Rode Wireless GO

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod