Príslušenstvo

Použitý tovar v sekcii E-Bazár je predávaný formou komisného predaja. Pri kúpe použitého tovaru nie je možné uplatniť odpočet DPH! Odpočet DPH pri použitom tovare je možný len v prípade, ak je to výslovne uvedené v popise položky!
Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Dostupnosť

Typ

Cenový filter

od
do

Canon BG-E11 Battery grip pre Canon EOS 5D Mk.III , použitý tovar

Batériový grip Canon BG-E11 je grip určený pre poloprofesionálne digitálne zrkadlovky Canon EOS 5D Mk.III a umožňuje majiteľom týchto fotoaparátov plnohodnotné a komfortné fotografovanie "na výšku".
Stav:A/B
Použitý tovar.

120,00 s DPH 120,00 € bez DPH

V predajni

Atomos Ninja V + 2TB Disk, Použitý tovar v záruke

Stav: A


Atomos Ninja V je moderný záznamový monitor s 5 "displejom a integrovaným rekordérom, ktorý zaznamenáva a prehráva video formáty Apple ProRes a Avid DNX DCI 4K, UHD 4K a Full-HD. Je vybavený 10-bitovým FRC IPS displejom s maximálnym jasom 1000 cd / m2 pre výbornú čitateľnosť predovšetkým v exteriéroch.

590,00 s DPH 590,00 € bez DPH

V predajni

SmallRig 2982, 2118, 3765, Použitý tovar

Stav: A


SmallRig Camera Cage for Canon EOS R5 and R6 2982 maintains access to the camera's controls and features a variety of mounting options.

190,00 s DPH 190,00 € bez DPH

V predajni

Canon EF-EOS R adaptér s Drop-In variabilným ND filtrom

Stav: A


CANON EF-EOS R adaptér s Drop-In variabilným ND filtrom A Adaptér umožňujúci použitie objektívov s bajonetom Canon EF na fotoaparáte Canon EOS R. Vďaka nemu je objektívová základňa pre EOS R rovnako široká, resp. ešte širšia ako pre klasické DSLR Canon s bajonetom EF. Oproti základného adaptéra pridáva možnosť vloženia zásuvných filtrov, čím odpadá nutnosť upevnenia filtrov na prednú časť objektívu, čo je užitočné najmä pre širokouhlé objektívy s veľkým predným prvkom objektívu.

250,00 s DPH 250,00 € bez DPH

V predajni