Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Nikon D780 (Telo)

 • Nikon D780 (Telo)
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
Obj. čislo: VBA560AE
-12%Akcia
Nový fotoaparát D780 sa pýši rýchlym špecializovaným systémom hybridného automatického zaostrovania pri fotografovaní so živým náhľadom (Live View) a rýchlym a spoľahlivým 51-bodovým systémom automatického zaostrovania s fázovou detekciou na snímanie s použitím hľadáčika. Pri fotografovaní v režime Live View fotografi a filmári využívajú rovnaký systém AF, aký sa nachádza v uznávanom mirrorless fotoaparáte Nikon Z 6. Používatelia môžu zaostrovať na výrazy tváre vďaka funkcii Eye-Detection AF a využívať výhody automatického zaostrovania v slabom svetle, ktoré umožňuje spoľahlivé zaostrenie objektov až do –6 EV. Fotografi, ktorí snímajú pomocou hľadáčika, môžu využiť výkon sledovania objektov na úrovni vlajkovej lode a rýchle prepínanie medzi pokročilými režimami AF.

Ušetri s Nikonom

Ak čakáte na správny okamih pre kúpu novej techniky Nikon, práve teraz je vhodný čas. Iba od 10.5. do 22.7.2024 si môžete zakúpiť vybrané produkty Nikon so až 700 €. Zľava je počas trvania akcie rovno započítaná v cene produktu. Akcia platí len na produkty dodané v termíne akcie. Viac zvýhodnených produktov Nikon nájdete na Ušetri s Nikonom.
Výrobca:
Obj. čislo:
VBA560AE
EAN:
4960759904157
2 449 € s DPH 2 149 s DPH 2 040,83 € bez DPH 1 790,83 € bez DPH
63 674 Kč s DPH 55 874 Kč s DPH 53 061,58 Kč bez DPH 46 561,58 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Nikon D780 (Telo)

Recenziu na Nikon D780 nájdete na našom portáli fotoma.sk

Vitajte na novej úrovni flexibility. Plnoformátový fotoaparát D780 je vybavený rýchlym špecializovaným systémom Hybrid-AF na fotografovanie so živým náhľadom (Live View) a rýchlym a spoľahlivým systém AF s fázovou detekciou na snímanie s použitím hľadáčika. V režime živého náhľadu vysoko presný AF systém pracuje s 273 AF bodmi na snímači a s funkciou detekcie očí. Pri snímaní cez hľadáčik môžete využiť výkonný AF systém s 51 bodmi, ktorý má schopnosti sledovania objektu na úrovni najvyšších modelov DSLR.

51-bodový systém AF s fázovou detekciou je citlivý až do -3 EV a jasný optický hľadáčik umožňuje ostré sledovanie fotografovanej akcie v reálnom čase. Sledujte objekty rýchlosťou blesku, dokonca aj v slabom svetle.

Počas snímania pomocou hľadáčika vám 51-bodový systém AF umožňuje okamžite sa prispôsobiť vďaka rýchlemu prepínaniu medzi pokročilými režimami AF. Využívajte výhody rýchleho zaostrenia objektu a impozantnej izolácie pozadia v režime automatického zaostrenia s výberom zo skupiny polí.

Pri fotografovaní so živým náhľadom systém Hybrid-AF s 273 bodmi pokrýva približne 90 % záberu vodorovne a približne 90 % zvislo. Zvislo vyklápateľný monitor umožňuje využívať rôzne uhly záberu a ponúka aktivovanie automatického zaostrenia a spúšte dotykom.

Systém Hybrid-AF s 273 bodmi je citlivý až do -4 EV pri snímaní s objektívom so svetelnosťou f/2 alebo väčšou. V prípade skutočne tmavých scén môžete aktivovať funkciu Low-Light AF a fotografovať až do -6 EV s automatickou expozíciou.
Zachyťte pohľad
Pri fotografovaní v režime živého náhľadu dokáže inteligentný systém Hybrid-AF vybavený funkciou AF s detekciou očí zaostriť na oči objektu – a udržať ich zaostrené. Či už je v zábere objekt sám alebo ako súčasť davu. Pomocou multifunkčného voliča môžete vybrať, na ktoré oko sa má zaostriť, a fotoaparát bude udržiavať zaostrenie aj v prípade, že sa objekt neustále pohybuje.

Využite každú jednu sekundu
Pri snímaní cez hľadáčik môžete využiť sériové snímanie rýchlosťou až 7 sn./s s automatickým zaostrovaním a automatickou expozíciou. V režime Silent Live View Photography (nehlučné fotografovanie so živým náhľadom) dosiahnete rýchlosť snímania až 12 sn./s. Získate obrázky v plnom rozlíšení, a to aj pri snímaní vo formáte RAW.

Ultrarýchle sériové snímanie
Chcete ukázať aj najmenší fragment pohybu? Použite režim živého náhľadu a môžete snímať fotografie v rozlíšení Full HD (2 MP) rýchlosťou až 120 sn./s. Alebo môžete zachytiť statické zábery 4K/UHD (8 MP) rýchlosťou až 30 sn./s.

Keď neexistuje nič, čo by vás mohlo pribrzdiť, môžete slobodne tvoriť čo chcete. Vďaka rozsiahlemu utesneniu proti poveternostným vplyvom a pevnému telu zo zliatiny horčíka je model D780 pripravený do akéhokoľvek prostredia. Dva sloty na pamäťové karty umožňujú používať rýchle SD karty UHS-II, ktoré s ľahkosťou zvládajú vysoké rýchlosti snímania a udržujú vyrovnávaciu pamäť prázdnu. Hlboký grip a dlhá výdrž batérie prinášajú rozhodujúci rozdiel pri dlhotrvajúcom fotografovaní.

Prispôsobte si ho
Kľúčové nastavenia možno rýchlo upraviť pomocou dotykového displeja alebo príkazových voličov. Pri snímaní s manuálnym zaostrovaním pomáha elektronický diaľkomer fotoaparátu potvrdiť, či je vybraný zaostrovací bod zaostrený.

Skontrolujte
Optický hľadáčik s 0,70-násobným zväčšením poskytuje široké zorné pole a 100 % pokrytie. Veľký výklopný LCD monitor s rozlíšením 2 359 000 bodov umožňuje rýchlu kontrolu snímok dvojitým ťuknutím, čím zobrazíte 100 % veľkosť oblasti obrázka.

Revidujte
Ponuka retušovania vo fotoaparáte umožňuje jednoduché orezanie fotografií priamo na mieste, pričom odteraz umožňuje orezávať vodorovne aj zvislo. Nežiaduce zábery môžete odstrániť iba z jedného slotu na kartu alebo z oboch kariet súčasne.
Dokonalosť v akejkoľvek
Veľkolepé zábery. Extrémna akcia. Plnoformátový snímač CMOS s rozlíšením 24,5 Mpx a technológiou priameho osvetlenia fotodiód a obrazový procesor EXPEED 6 ponúkajú široký dynamický rozsah a čistý výkon v ultraširokom rozsahu citlivostí ISO. Rovnaký snímač RGB s rozlíšením 180 000 pixelov a pokročilý systém detekcie motívu ako pri modeli D850 poskytujú neuveriteľnú presnosť.

Uskutočnite svoju víziu
Fotografujete za dramatických poveternostných podmienok alebo za ostrého mestského osvetlenia v noci? Rôzne režimy merania a vyváženia bielej vám umožňujú rýchlo reagovať na zmeny pod prirodzeným svetlom alebo v situáciách s vysokým kontrastom.

Intenzívne svetlo i šero
Rozsah citlivosti ISO 100 – 51 200, rozšíriteľný až na neuveriteľných 204 800 a ISO 50, vám umožní okamžite sa prispôsobiť meniacemu sa svetlu. Dosiahnite bohaté tóny pri jasnom slnečnom svetle. Odhaľte detaily a nuansy pri slabom osvetlení.

Zachyťte čokoľvek
Čas uzávierky od 1/8 000 do 900 s vám poskytuje väčšiu flexibilitu hrať sa s časom. Jednoducho synchronizujte blesky Nikon s krátkymi časmi a vytvárajte veľkolepé akčné zábery. Alebo všetko spomaľte a získajte dramatické svetelné stopy a nočné panorámy.
Choďte slobodne za najlepším výsledkom
Fotoaparát D780 vám umožní pracovať priamo s vašimi obľúbenými objektívmi NIKKOR s bajonetom F-mount a je kompatibilný so všetkými bleskami Nikon. Rádiové pokročilé bezdrôtové osvetlenie je plne podporované, čo vám umožňuje používať všestranný blesk SB-5000. Vysokorýchlostný prenos údajov a bezdrôtoé pripojenie fotoaparátu uľahčujú prenos snímok.

Diaľkoveé ovládanie snímania
Vďaka aplikácii SnapBridge môžete zmeniť svoje inteligentné zariadenie na vzdialený monitor a ovládač.
Alebo môžete na diaľku snímať pomocou voliteľných bezdrôtových diaľkových ovládačov WR-1 a WR-R10.

Rýchle pripojenie
Kompatibilný bezdrôtový vysielač WT-7 umožňuje pripojiť k fotoaparátu sieťový kábel a prenášať snímky priamo na server FTP alebo do počítača rýchlosťou až 866,7 Mbit/s.

Pripravený pre inteligentné zariadenie
Aplikácia Nikon SnapBridge umožňuje filtrovať a zdieľať súbory JPEG, RAW (NEF) a videosekvencie s akýmkoľvek inteligentným zariadením. Pri použití s fotoaparátom D780 môžete filtrovať podľa dátumu a prenášať hromadné výbery snímok.
Filmujte tak, ako si to vyžaduje akcia

Fotoaparát D780 používa rozlíšenie 6K obrazového snímača na vytvorenie záznamu 4K/UHD s ultravysokým rozlíšením pri 30p/25p/24p bez orezu. Priamo vo fotoaparáte môžete vytvárať spomalené videosekvencie v rozlíšení Full HD s rýchlosťou až 120p so zvukom. Okrem toho môžete zaznamenávať video vo formáte DX pri frekvencii snímania 50p/60p. Počas záznamu možno nastavovať rýchlosť automatického zaostrovania a sledovania objektu, k dispozícii sú štyri spôsoby výberu AF bodov a oblastí pre video.
•    N-LOG
•    HYBRID LOG GAMMA (HLG)
•    VÝSTUP ČASOVÉHO KÓDU
Zachovajte dynamický rozsah až 12 EV a získajte väčšiu flexibilitu pri úprave a postprodukcii. Záznam s protokolom N-Log s vysokou 10-bitovou farebnou hĺbkou umožňuje získať až štyrikrát viac informácií ako pri štandardnom 8-bitovom zázname.
Time-lapse videosekvencie priamo vo fotoaparáte
Priamo vo fotoaparáte môžete vytvárať veľkolepé time-lapse videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD. Prispôsobenie expozície znižuje rozdiely medzi snímkami na dosiahnutie plynulých prechodov. Nehlučné intervalové snímanie eliminuje mechanické rozmazanie a hluk uzávierky. Pri slabom osvetlení je možné v režime Low-Light AF rozšíriť meranie až do -6 EV a čas uzávierky možno predĺžiť až na 900 s.

Nasledujte svoje vízie
Univerzálny. Spoľahlivý. Tvorivý. Statické snímky alebo filmy, D780 je pripravený pre váš ďalší veľký nápad.
•    FOCUS STACKING
•    DIGITALIZUJTE
•    PICTURE CONTROL
Vytvárajte zábery so zdanlivo nemožnou hĺbkou ostrosti pomocou režimu fotografovania s posúvaním zaostrenia. Môžete určiť vzdialenosť každého kroku zaostrenia a funkcia „focus-peaking” pomáha potvrdiť zaostrenie každej vrstvy.


TECHNICKÉ PARAMETRE:
Typ snímača: Full Frame FX
Rozlíšenie snímača: 24,5 Mpx
Systém redukcie prachu: Čistenie obrazového snímača, referenčné údaje pre funkciu odstránenia vplyvu prachu na snímku (vyžaduje sa softvér Capture NX-D)
    
Veľkosť snímky (v pixeloch):    Oblasť snímky formátu FX (36 × 24): (L) 6 048 × 4 024 (24,3 milióna), (M) 4 528 × 3 016 (13,7 milióna), (S) 3 024 × 2 016 (6,1 milióna). Oblasť snímky formátu DX (24 × 16): (L) 3936 × 2 624 (10,3 milióna), (M) 2 944 × 1968 (5,8 milióna), (S) 1 968 × 1 312 (2,6 milióna). Oblasť snímky 1 : 1 (24 × 24): (L) 4 016 × 4 016 (16,1 milióna), (M) 3 008 × 3 008 (9,0 milióna), (S) 2 000 × 2 000 (4,0 milióna). Oblasť snímky 16 : 9 (36 × 20): (L) 6 048 × 3 400 (20,6 milióna), (M) 4 528 × 2 544 (11,5 milióna), (S) 3 024 × 1 696 (5,1 milióna). Fotografie nasnímané pri filmovaní videosekvencií s rozlíšením 3 840 × 2 160: 3 840 × 2 160 Fotografie nasnímané pri filmovaní videosekvencií pri ostatných rozlíšeniach: 1 920 × 1 080

Ukladací priestor - formát súborov:    NEF (RAW): 12- alebo 14-bitový (bezstratovo komprimovaný alebo komprimovaný), JPEG: štandardný algoritmus JPEG s jemnou (približne 1 : 4), normálnou (približne 1 : 8) alebo základnou (približne 1 : 16) kompresiou, k dispozícii je kompresia s prioritou veľkosti a prioritou optimálnej kvality; NEF (RAW)+JPEG: jedna fotografia sa zaznamená vo formáte NEF (RAW) aj JPEG

Systém Picture Control:    Automatické, Štandardné, Neutrálne, Živé, Monochromatické, Portrét, Krajina, Plochý, Creative Picture Control (Kreatívny systém Picture Control) (snivé, ráno, POP, nedeľa, temné, dramatické, ticho, vyblednuté, melancholické, čisté, Denim, detský fotoaparát, sépia, modrá, červená, ružová, uhlie, grafit, binárne, uhlík); vybraté nastavenie Picture Control možno upraviť, pamäť pre vlastné nastavenia Picture Control


Ukladací priestor – Médiá:    SD, SDHC (kompatibilné s normou UHS-II), SDXC (kompatibilné s normou UHS-II)

Duálny slot na kartu:    2 karty Secure Digital (SD), kartu v slote 2 možno používať na ukladanie po zaplnení alebo na záložné ukladanie, prípadne na oddelené ukladanie snímok NEF (RAW) a JPEG. Medzi kartami možno snímky kopírovať.

Kompatibilné objektívy:    Typy G, E a D (na objektívy PC sa vzťahujú niektoré obmedzenia), iné objektívy AF NIKKOR (okrem objektívov IX NIKKOR a objektívov pre F3AF), objektívy AI-P NIKKOR, DX objektívy (pri použití oblasti snímky [DX (24 × 16)]), objektívy AI bez CPU (iba v režime A a M), pri fotografovaní pomocou hľadáčika možno používať elektronický diaľkomer s objektívmi, ktoré majú svetelnosť f/5,6 alebo vyššiu. Pri použití objektívov so svetelnosťou f/8 alebo vyššou elektronický diaľkomer podporuje 11 zaostrovacích polí.

Typ uzávierky:    Mechanická, elektronicky ovládaná štrbinová uzávierka s vertikálnym chodom, uzávierka s elektronickou prvou lamelou, elektronická uzávierka

Čas uzávierky:    1/8 000 až 30 s (s krokom 1/3 alebo 1/2 EV, možnosť rozšírenia na 900 s v režime M); Bulb; Time; X200

Režim snímania:    S (jednotlivé snímky), CL (pomalé sériové snímanie), CH (rýchle sériové snímanie), Q (tiché snímanie), QC (tiché sériové snímanie), samospúšť, MUP (zrkadlo v hornej polohe)

Frekvencia snímania:    Až 7 sn./s. CL: 1 až 6 sn./s (fotografovanie pomocou hľadáčika); 1 až 3 sn./s (fotografovanie so živým náhľadom). CH: 7 sn./s; pri snímaní obrázkov vo formáte NEF/RAW počas tichého fotografovania, buď 8 sn./s (bitová hĺbka 14 bitov) alebo 12 sn./s (bitová hĺbka 12 bitov) QC: 3 sn./s

Samospúšť:    2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1 až 9 expozícií v intervaloch 0,5, 1, 2 alebo 3 sekundy

Meranie expozície:    Fotografovanie pomocou hľadáčika: Meranie expozície TTL pomocou snímača RGB s približne 180 000 pixelmi, živý náhľad: meranie expozície TTL pomocou hlavného obrazového snímača

Metóda merania:    Maticové: meranie expozície 3D Color Matrix III (objektívy typu G, E a D), meranie expozície Color Matrix III (ostatné objektívy so vstavaným procesorom), maticové meranie expozície je k dispozícii pri objektívoch bez vstavaného procesora, ak používateľ zadá údaje o objektíve. So zdôrazneným stredom: váha 75 % v rámci 12 mm kruhu v strede rámu; priemer kruhu možno zmeniť na 8, 15 alebo 20 mm, alebo môže byť váženie založené na priemere celého obrazového poľa (objektívy bez CPU a AF-S Fisheye NIKKOR 8 – 15 mm f/3,5 – 4,5E ED používajú 12 mm kruh); Bodové: meria sa v kruhu s priemerom približne 4 mm (približne 1,5 % obrazového poľa) so stredom na zvolenom zaostrovacom bode (v strede zaostrovacieho bodu, keď sa používa objektív bez CPU alebo AF-S Fisheye NIKKOR 8 – 15 mm f/3,5 – 4,5E ED); S dôrazom na predchádzanie preexponovaniu: k dispozícii s objektívmi typu G, E a D
Rozsah merania (ISO 100, f/1,4, 20 °C)    Matricové meranie a meranie so zdôrazneným stredom: –3 až +20 EV; Bodové meranie: 2 až 20 EV; Meranie s dôrazom na predchádzanie preexponovaniu: 0 až 20 EV

Korekcia expozície:    –5 až +5 EV, –3 až +3 EV pri snímaní videosekvencií (s krokom 1/3 alebo 1/2 EV) v režimoch P, S, A, M a EFCT

Citlivosť ISO:    ISO 100 až 51 200 (s krokom 1/3 alebo 1/2 EV); možno tiež rozšíriť na cca. 0,3, 0,5, 0,7 alebo 1 EV pod úrovňou ISO 100 (ekvivalent ISO 50) alebo na 0,3, 0,5, 0,7, 1 alebo 2 EV nad ISO 51 200 (ekvivalent ISO 204 800); k dispozícii je automatické nastavenie citlivosti ISO (odporúčaný index expozície)

Active D-Lighting:    Na výber z možností automatická, veľmi vysoká, vysoká, normálna, nízka alebo vypnutá

Automatické zaostrovanie:    Fotografovanie pomocou hľadáčika: Fázová detekcia TTL pomocou pokročilého snímača automatického zaostrovania Multi-CAM 3500 II s podporou 51 zaostrovacích bodov (vrátane 15 snímačov krížového typu; svetelnosť f/8 podporuje 11 snímačov); podpora jemného doladenia automatického zaostrovania Živý náhľad: Hybridné automatické zaostrovanie s fázovou detekciou/detekciou kontrastu pomocou obrazového snímača; podporované je jemné doladenie automatického zaostrovania

Zaostrovacie režimy:    Jednorazové automatické zaostrovanie (AF-S), kontinuálne automatické zaostrovanie (AF-C), automatický výber režimu zaostrovania (AF-A; dostupné iba v režime statických snímok), nepretržité automatické zaostrovanie (AF-F; dostupné iba v režime snímania videosekvencií), prediktívne zaostrovanie, ktoré sa automaticky aktivuje podľa stavu objektu, manuálne zaostrovanie (M): možno používať elektronický diaľkomer

Zaostrovacie body:    Fotografovanie pomocou hľadáčika: 51 bodov s vybranou možnosťou [All points] vybranou v ponuke Custom Setting a6 [Focus points used], 11 bodov s vybranou možnosťou [Every other point], Živý náhľad3: 273 bodov s vybranou možnosťou [All points] vybranou v ponuke Custom Setting a6 [Focus points used], 77 bodov s vybranou možnosťou [Every other point]

Zábleskový režim:    Synchronizácia blesku s prvou lamelou uzávierky, synchronizácia blesku s dlhými časmi uzávierky, predzáblesk proti červeným očiam so synchronizáciou blesku s dlhými časmi uzávierky, synchronizácia blesku s druhou lamelou uzávierky, vypnuté

Korekcia zábleskovej expozície:    –3 až +1 EV (s krokom 1/3 alebo 1/2 EV) v režimoch P, S, A a M
Indikátor pripravenosti blesku    Svieti pri plnom nabití voliteľného blesku a bliká po odpálení blesku pri plnom výkone
Sánky na príslušenstvo    Sánky ISO 518 s kontaktmi na synchronizáciu a prenos údajov a bezpečnostným zámkom

Systém kreatívneho osvetlenia Nikon (CLS):    Riadenie záblesku i-TTL, rádiové pokročilé bezdrôtové osvetlenie, optické pokročilé bezdrôtové osvetlenie, modelovací záblesk, aretácia zábleskovej expozície, prenos hodnoty farebnej teploty blesku, automatická vysokorýchlostná synchronizácia blesku FP, veľkoplošné pomocné svetlo AF (fotografovanie pomocou hľadáčika), zjednotené riadenie záblesku
Synchronizačný konektor    Adaptér synchronizačného konektora AS-15 (k dispozícii samostatne)
Vyváženie bielej farby    Automatické (3 typy), automatika pre prirodzené svetlo, priame slnečné svetlo, oblačno, tieň, žiarovka, žiarivka (7 typov), priame slnečné svetlo, blesk, výber farebnej teploty (2 500 až 10 000 K), vlastné manuálne nastavenie (možno uložiť až 6 hodnôt, v režime živého náhľadu je k dispozícii meranie bodového vyváženia bielej farby), všetko okrem výberu farebnej teploty je s jemným doladením

Videosekvencie – meranie:    Meranie expozície TTL pomocou obrazového snímača fotoaparátu
Videosekvencie - veľkosť obrazu (pixely) a frekvencia snímania:    3 840 × 2 160 (4K UHD); 30p (progresívne), 25p, 24p. 1920 × 1080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p 1920 × 1080 (spomalený pohyb); 30p ×4, 25p ×4, 24p ×54. Skutočné frekvencie snímania v režimoch 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p a 24p sú 119,88, 100, 59,94, 50, 29,97, 25 a 23,976 sn./s.

Videosekvencie - formát súborov:    MOV, MP4

Videosekvencie - kompresia videa:    Pokročilé kódovanie videa H.264/MPEG-4

Videosekvencie - formát záznamu zvuku:    Lineárne PCM, AAC

Videosekvencie - zariadenie na záznam zvuku:    Vstavaný stereofónny mikrofón alebo externý mikrofón s možnosťou stlmenia a nastaviteľnou citlivosťou

Videosekvencia – ďalšie možnosti:    Time-lapse videosekvencie, elektronická stabilizácia obrazu, časové kódy, logaritmický filmový výstup s N-Log a HDR (HLG)

Monitor:    Uhlopriečka 8 cm, približne 2 359 000 bodov, výklopný dotykový monitor TFT LCD s pozorovacím uhlom 170°, pokrytím obrazového poľa približne 100 %, 11-úrovňovou manuálnou reguláciou jasu a vyvážením farieb

USB:    Konektor typu C (SuperSpeed USB): odporúča sa pripojenie k vstavanému portu USB

Výstup HDMI:    Konektor HDMI typu C

Zvukový vstup:    Stereofónny minikonektor (priemer 3,5 mm, podpora napájania pomocou konektora)

Zvukový výstup:    Stereofónny minikonektor (priemer 3,5 mm)

Konektor pre príslušenstvo:    Vstavaný (možno použiť s príslušenstvom, napríklad káblovou spúšťou MC-DC2)

Batéria:    Jedna nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL15b6

Sieťový zdroj:    Sieťový zdroj EH-5d/EH-5c/EH-5b, vyžaduje napájací konektor EP-5B (dostupný samostatne)

Rozmery (š × v × h):    143,5 × 115,5 × 76 mm
Hmotnosť:    840 g s batériou a pamäťovou kartou SD, 
Prevádzkové podmienky – teplota:    0 °C až 40 °C
Prevádzkové podmienky – vlhkosť:    Najviac 85 % 

Dodávané príslušenstvo:    Krytka tela BF-1B, gumená očnica DK-31 (dodáva sa nasadená na fotoaparáte), nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL15b s krytom kontaktov, nabíjačka MH-25a (dodáva sa so zástrčkovým adaptérom alebo napájacím káblom, ktorého typ a tvar závisí od krajiny alebo oblasti predaja), krytka okuláru hľadáčika DK-5, USB kábel UC-E24, popruh AN-DC21

Recenzie Nikon D780 (Telo)

100%
hodnotení: 2

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 2

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

 • spokojnosť

  spĺňa moje očakávania

  žiadna

Príslušenstvo

Nikon MH-25a Nabíjačka pre EN-EL15

Nikon MH-25a je originálna kompaktná cestovná nabíjačka pre Lithium-Iontové akumulátory Nikon EN-EL15. Dodáva sa ako príslušenstvo k digitálnym fotoaparátom Nikon vybaveným akumulátorom Nikon EN-EL15.
64,90 s DPH
54,08 € bez DPH
1 687,40 Kč s DPH
1 406,08 Kč bez DPH
Info v predajni
Obj. čislo: VEA016EA