Joby GripTight ONE Micro Stand, Biely

JOBY GripTight ONE GP Micro Stand je praktický, mikro statív s jednoduchým skladacím držiakom na mobilný telefón, ktorý má po zložení skutočne miniatúrne rozmery. Micro statív, ktorý vám pomôže stabilizovať mobil pri fotení môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek zo sebou.
Výrobca:
Joby
Obj. čislo:
E61PJB01493
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
29,90 24,92 €
-+

Joby GripTight ONE Micro Stand, Biely

JOBY GripTight ONE GP Micro Stand je unikátne riešený mimoriadne kompaktný mikro statív s vybavený odnímateľným skladacím Clip držiakom GripTight ONE Mount. Tento mikro statív je určený pre uchytenie a stabilizáciu mobilných telefónov a malých kompaktných fotoaparátov pri fotení a natáčaní videa. Clip držiak GripTight ONE Mount umožňuje uchytiť mobilné telefóny, alebo kompaktné fotoaparáty so šírkou od 54mm až do 72mm a maximálnou hrúbkou 13mm. Adaptér samotný je vyrobený z ušľachtilého pevného a vysoko odolného plastu (polykarbonátový ABS plast) v kombinácii s nerezovými klznými stĺpikmi a pružinkou. Styčné upínacie plochy sú osadené mäkkou gumou, ktorá zabraňuje poškriabaniu upínaného mobilu/fotoaparátu. Clip držiak GripTight ONE Mount je vybavený dierou s univerzálnym statívovým závitom (1/4“) z nerezovej oceli, ktorým ho môžete upnúť nielen na nožičky ministatívu JOBY GP Micro Stand, ale aj na akékoľvek iné statívy so statívovou skrutkou so závitom 1/4“. Miniatúrne rozmery JOBY GripTight ONE GP Micro Stand vám umožnia ho mať kedykoľvek so sebou.

Parametre mikro statívu JOBY GripTight ONE GP Micro Stand:
Rozmery v zloženom stave: 28x18x81mm
Rozmery v rozloženom stave: 84x81x97mm
Kompatibilita s: so všetkými MT a kompaktnými fotoaparátmi so šírkou od 54 do 72mm a hrúbkou 13mm, s maximálnou hmotnosťou 325g
Hmotnosť: 49g
Farba: Biela


Obsah balenia:
Statív: JOBY GP Micro Stand
Clipový držiak: JOBY GripTight ONE Mount

Špecifikácia Joby GripTight ONE Micro Stand, Biely

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 29,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod