Joby GripTight ONE Magnetic Impulse

JOBY GripTight ONE GP Magnetic Impulse je praktický, ohybný mini statív s magnetickými koncovkami nožičiek vybavený jednoduchým skladacím držiakom na mobilný telefón/kompaktný fotoaparát, ktorý má po zložení skutočne miniatúrne rozmery.
Výrobca:
Joby
Obj. čislo:
E61PJB01494
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
49,90 41,58 €
-+

Joby GripTight ONE Magnetic Impulse

JOBY GripTight ONE GP Magnetic Impulse je unikátne riešený kompaktný ohybný mini statív JOBY GorillaPod Magnetic s magnetickými poslednými článkami ohybných kĺbových nôh, ktorý je vabavený odnímateľným skladacím Clip držiakom GripTight ONE Mount. Tento ohybný mini statív je určený pre uchytenie a stabilizáciu mobilných telefónov a malých kompaktných fotoaparátov pri fotení a natáčaní videa. Clip držiak GripTight ONE Mount umožňuje uchytiť mobilné telefóny, alebo kompaktné fotoaparáty so šírkou od 54mm až do 72mm a maximálnou hrúbkou 13mm. Adaptér samotný je vyrobený z ušľachtilého pevného a vysoko odolného plastu (polykarbonátový ABS plast) v kombinácii s nerezovými klznými stĺpikmi a pružinkou. Styčné upínacie plochy sú osadené mäkkou gumou, ktorá zabraňuje poškriabaniu upínaného mobilu/fotoaparátu. Clip držiak GripTight ONE Mount je vybavený dierou s univerzálnym statívovým závitom (1/4“) z nerezovej oceli, ktorým ho môžete upnúť nielen na nožičky mini statívu JOBY GorillaPod Magnetic, ale aj na akékoľvek iné statívy so statívovou skrutkou so závitom 1/4“. Vďaka magnetickým posledným článkom ohybných nôh mini statívu JOBY GorillaPod Magnetic, môžete uchytávať JOBY GripTight ONE GP Magnetic Impulse aj pomocou magnetických síl na kovové predmety a povrchy. Kompaktné rozmery JOBY GripTight ONE GP Magnetic Impulse vám umožnia nosiť ho so sebou v taške, brašni či kabelke.

Parametre mikro statívu JOBY GripTight ONE GP Magnetic Impulse:
Rozmery v zloženom stave: 86x30x173mm
Kompatibilita s: so všetkými MT a kompaktnými fotoaparátmi so šírkou od 54 do 72mm a hrúbkou 13mm, s maximálnou hmotnosťou 325g
Hmotnosť: 77g
Farba: Čierna


Obsah balenia:
Statív: JOBY GorillaPod Magnetic
Clipový držiak: JOBY GripTight ONE Mount

Špecifikácia Joby GripTight ONE Magnetic Impulse

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 49,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod