Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Fujifilm X-E3 Telo, Strieborné


Recenziu na tento model nájdete na portáli FOTOma.sk

Model X-E3 je vybavený 24,3 megapixelovým snímačom X-TransTM CMOS III s rozlíšením 24,3 megapixelov a rýchlym procesorom X-Processor Pro. X-E3 je prvým modelom série X s funkciou Bluetooth®.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16558463
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
899,00 € 399,00 € 749,17 € 332,50 €
-+
Akcia -56%

Fujifilm X-E3 Telo, Strieborné

Model X-E3 je vybavený 24,3 megapixelovým snímačom X-TransTM CMOS III s rozlíšením 24,3 megapixelov a rýchlym procesorom X-Processor Pro. X-E3 je prvým modelom série X s funkciou Bluetooth®. Môžete spárovať fotoaparát so zariadením smartphone alebo tablet, aby ste mohli ľahko prenášať snímky s minimálnou spotrebou energie. LCD monitor na zadnej strane fotoaparátu má dotykový displej, ktorý podporuje funkcie "Touch Shot", "Touch AF" a "Focus Area Selection". Algoritmus automatického zaostrovania bol aktualizovaný, aby sa zvýšila rýchlosť a odozva na sledovanie pohybujúceho sa objektu.

Kompaktné a ľahké telo
Fujifilm mierne pozmenil dizajn pôvodnej X-E2 (ďalej len "X-E2") z roku 2013, aby sa vytvoril najkompaktnejší a najľahší model v rámci mirrorless X fotoaparátov s hľadáčikom. Kompaktné rozmery ho robia perfektným spoločníkom pre každodenné použitie a cestovanie.
Horná časť fotoaparátu je vybavená dvoma otočnými ovládačmi (rýchlosť uzávierky a expozičná kompenzácia). Ovládače sú vyfrézované z hliníka a v možnostiach kompenzácie expozície pribudla teraz poloha C, ktorá umožňuje kompenzáciu expozície až do ±5 EV v 1/3 krokoch. Model X-E3 je tiež vybavený prepínačom do plne automatického režimu - Advanced SR Auto, kde fotoaparát sám zvolí optimálne nastavenie pre danú scénu.
Vynikajúca kvalita obrazu, rýchla odozva a vylepšený tracking AF
Model X-E3 je vybavený snímačom X-TransTM CMOS III s rozlíšením 24,3 megapixelov a procesorom X-Processor Pro s vynikajúcou kvalitou obrazu a rýchlou odozvou. X-E3 je má zväčšenú oblasť fázovej detekcie a aktualizovaným algoritmus na dosiahnutie vyššej rýchlosti AF (už od 0,06s). Fotoaparát má kontinuálne snímanie s rozlíšením 5 snímok za sekundu, rýchlosť štartu 0,4 s, oneskoreenie 0,050 s. a interval snímania 0,25 s.
Vďaka novo vyvinutému algoritmu je X-E3 schopný sledovať pohyblivé objekty dvakrát rýchlejšie ako predchádzajúce modely. Okrem toho je schopný sledovať pohybujúce sa objekty už polovičnej veľkosti ako predtým.
Rozšírenie o možnosť Bluetooth® bezdrôtovej komunikácie
Ide o prvý fotoaparát série X, ktorý ponúka funkciu Bluetooth®. Spárujte ho so zariadením smartphone alebo tabletom pred fotografovaním a jednoducho prenášajte snímky do zariadenia smartphone alebo tabletu pomocou aplikácie "FUJIFILM Camera Remote.”

Dotykový LCD monitor
LCD monitor má dotykový displej s rozlíšením 1,04M a uhlopriečkou 3,0 inch. Displej umožnúje použitie v týchto režimoch snímania a prehrávania:
< Fotografovanie >
·Focus Area Selection: Presúvanie ostriaceho bodu na zvolenú pozíciu poklepaním na LCD monitor.
·Touch Shot: Dotykom je možné zaostriť na konkrétny bod, a potom exponovať záber.
< Prehliadanie >
·Swipe Movement: Presúvaním prsta po obrazovke sa dá litovať medzi zábermi.
·Double-Tap Enlargement: Dvojitým poklepaním na obrazovku maximálne zväčšíte obraz, ktorý bude centrovaný na aktívny bod zaostrenia.
·Drag: Pri zväčšení sa pohybom prsta po obrazovke pohybuje po ploche záberu.
·Pinch out: Pomocou dvoch prstov je možné priblížiť a zväčšiť obraz.
·Pinch in: Pri zväčšenom zábere je možné dvomi prstami zmenšovať záber až na úroveň indexového zobrazenia posledných 9 záberov.
·Dotykový displej je možné deaktivovať vypnutím tejto funkcie v ponuke menu.
Dotykové funkcie je možné nadefinovať aj na posun prsta v smere hore, dolu, doprava a doľava a každému pohyu je možné priradiť predvolenú fuknciu. Tieto funkčné tlačidlá sú použiteľné aj pri požívaní hľadáčika.

4K video
X-E3 dokáže zaznamenávať video v rozlíšení Full HD aj 4K aj s použitím režimov filmovej simulácie. Obraz nahrávaného videa môžete sledovať aj na externom monitore pripojenom cez port HDMI a na nahrávanie zvuku sad á oužiť externý mikrofón.

Obsah balenia:

Fotoaparát: Fujifilm X-E3
Akumulátor: Fujifilm NP-W126a

Nabíjačka: Fujifilm BC-W126 + Nabíjací kábel

Blesk: EF-X8
Popruh: Fujifilm

Krytka tela: Fujifilm BCP-001

Spona na uchytenie popruhu: 2x Kovová spona

Nástroj na uchytenie spony

Software

Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Fujifilm X-E3 Telo, Strieborné

Veľkosť snímača:APS-C / DX
Počet megapixelov:24
Rýchlosť sekvenčného snímania:8
Max. rozlíšenie videa:4K 30 obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Bajonet fotoaparátuFujifilm X
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
BluetoothMá vstavaný Bluetooth
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Recenzie Fujifilm X-E3 Telo, Strieborné

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Je to super Fotak

    Všetko

    Žiadne

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 399,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod