Fujifilm X-A5 + Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ, strieborny kit

Fujifilm FinePix X-A5 je pokračovateľom úspešného modelového radu FinePix X-A. Tento výborný mimoriadne ľahký a kompaktný systémový fotoaparát Vám ponúkne prvotriednu obrazovú kvalitu, pohotové reakcie a výnimočný retro dizajn, ktorý preslávil značku Fujifilm. Fotoaparát je dodávaný v kitovom balení spolu s objektívom Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16568901
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 10 dní
469,00 390,83 €
-+

Fujifilm X-A5 + Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ, strieborny kit

Fujifilm FinePix X-A5 + Fujifilm Fujinon XC 15-45mm f/3,5-5,6 OIS PZ

Fujifilm FinePix X-A5 je ľahký a kompaktný systémový fotoaparát ponúkajúci 24,2MPix CMOS snímač o veľkosti APS-C, možnosť používať objektívy Fujinon s bajonetom X, rýchle reakcie a to všetko zaobalené do krásneho retro dizajnu.


Fujifilm FinePix X-A5 je pokračovateľom úspešného modelového radu FinePix X-A. Tento výborný mimoriadne ľahký a kompaktný systémový fotoaparát Vám ponúkne prvotriednu obrazovú kvalitu, pohotové reakcie a výnimočný retro dizajn, ktorý preslávil značku Fujifilm. Fotoaparát je dodávaný v kitovom balení spolu s objektívom Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ.

24,2MPix APS-C CMOS snímač:
Fujifilm FinePix X-A5 disponuje veľkým APS-C CMOS snímačom s rozlíšením 24,2MPix, ktorý sa nebojí konkurovať obrazovej kvalite snímačov digitálnych APS-C a Full-Frame zrkadloviek. Jedinečná konštrukcia snímača a štruktúra farebných filtrov redukuje vznik moiré a chromatickej aberácie. Snímač produkuje kvalitné zábery s nízkou úrovňou šumu aj pri fotografovaní v najnáročnejších svetelných podmienkach, kde je potrebné pracovať s vysokými citlivosťami. Snímač verne reprodukuje teplé tony pleťovky ale i živé farby oblohy alebo vychádzajúceho slnka. Citlivosť je štandardne možné nastaviť od bežných ISO200 až po úroveň ISO12800 v krokoch po 1/3, alebo využiť rozšírený rozsah s dodatočnými hodnotami ISO100, ISO25600 a ISO51200

Rýchle automatické zaostrovanie s detekciou očí:
Prepracovaný systém zaostrovania disponuje úplne novými algoritmami zaostrovania. Fotoaparát vďaka tomu umožňuje rýchlo automaticky zaostrovať v režime viacnásobného automatického zaostrovania na viac predmetov, automaticky zaostrovať v makro režime a tiež automatické ostrenie s detekciou očí. Všetky tieto novinky pomáhajú rýchlejšie, jednoduchšie a presnejšie zaostrovať pri fotografovaní osôb a predmetov v rôznych fotografických témach.

Rýchle reakcie vďaka EXR II Procesoru:
Procesor EXR II zabezpečuje veľmi pohotové reakcie, krátky štartovací čas 0.5 sekundy, oneskorenie spúšte 0.05 sekundy a rýchlosť snímania 6 záberov za sekundu (max. 10 do záberov).

Dizajn prispôsobený ovládaniu jednou rukou, intuitívne menu a rýchlo dostupné základné nastavenia:
Všetky tlačidlá a ovládacie prvky sú prehľadne rozmiestnené v dostupnosti pravej ruky, vedľa zadného dotykového LCD aby boli pohotovo dostupné a nezdržovali pri fotografovaní. Horný otočný volič umožňuje vybrať optimálny scénický režim z ponuky [Advanced SR Auto] kedy sa automaticky identifikuje snímaná scéna. Rovnako ako ostatné modely rady X aj X-A5 má otočný voliče na zmenu nastavenia času a clony a nie je potrebné meniť ich vstupom do menu. Aj ostatné často používané funkcia majú vlastné tlačidlá (vyváženie bielej, sériové snímanie, makro,…).

Kompaktné ľahké telo v tradičnom štýlovom retro dizajne Fujifilm:
Systémový fotoaparát Fujifilm FinePix X-A5 je mimoriadne malý, šikovný a ľahko prenosný. Váži iba 360g a je špičkovo vybavený mimo iné veľkým 3“ výklopným dotykovým LCD displejom, veľkým 24,2 MPix APS-C snímačom, vstavaným výklopným bleskom, Wi-fi modulom a sánkami na externý blesk..

Výklopný dotykový LCD s rozlíšením 1 040 000 bodov pre kreatívnu prácu:
3,0“ veľký dotykový LCD s vysokým rozlíšením až 1 040 000 obrazových bodov je výklopný smerom hore o 175° čo je ideálne pre fotografovanie z nadhľadu, alebo podhľadu pre pôsobivé makro zábery.

Bezdrôtový prenos fotografií do mobilných zariadení, alebo počítača:
Vstavaný Wi-Fi modul umožňuje bezdrôtový prenos multimediálneho obsahu ihneď po exponovaní do smartfónu, tabletu či PC vybaveného Wi-Fi rozhraním. Fotoaparát využíva k prenosu pri funkcii Wi-Fi aplikáciu “Fujifilm Camera App”, ktorá je voľne dostupná na stránkach výrobcu. Okrem prenosu dát umožňuje aplikácia i pridávanie geografických súradníc priamo do EXIF súborov fotografií vďaka prepojeniu na zariadenia vybavené GPS modulom. Takto si môžete zaznamenávať geografickú polohu kde boli zábery exponované napr. podľa dát zo smartfónu.

Kreatívne fotografovanie s populárnymi špeciálnymi efektami a filtrami vo fotoaparáte:
Fotoaparát ponúka na výber mnoho špeciálnych filtrov: Toy Camera, Miniatúra, Dynamická tonalita, Pop Color, Mäkké podanie, High Key, Low Key a Partial Color (Červená/Oranžová/Žltá/Zelené/Modrá/Fialová). Okrem toho sa môžete skladať viacnásobnou expozíciou dva a viac záberov cez seba. Štandardom u fujifilmu už je simulácia farebného podania filmu, kedy máte na výber 6 možných režimov: CLASSIC CHROME pre „diapozitívne“ farby, PROVIA (štandard) pre prirodzené podanie, Velvia (sýte) pre saturovanejšie zábery, ASTIA (jemné) pre mäkkú gradáciu, Sépia alebo ČB režim.

4K video záznam:
Fujifilm FinePix X-A5 dokáže zaznamenávať 4K záznam 3840 x 2150 15P do 5min. Full HD (1920x1080) video s frekvenciou 94p/50p/23 do 14 min.. Aj pri zázname videa je možné použiť režimy simulácie filmov vrátane ČB snímania a nádherný bokeh efekt vďaka veľkému snímaču a svetelným objektívom.
- v prípade 4Kvidea použite kaartu s rýchlosťou UHS 3 alebo vyššou.


Spolu s fotoaparátom nájdete v balení aj nový objektív Fujifilm Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ. Tento nový setový objektív prináša vylepšenú obrazovú kvalitu a je vybavený pokročilou optickou stabilizáciou. Objektív pokrýva po prepočte na kinofilm rozsah ohniskových vzdialeností 23mm až 69mm. Fujifilm Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ pozostáva z 10 sklenených šošoviek zoradených do 9 skupín, vrátane 3 asférických šošoviek a 2 ED šošovky. Objektív používa clonu so siedmimi vejárovito usporiadanými okrúhlymi lamelami, ktoré ponúkajú 17 nastavení clony po 1/3 EV krokoch. Predný člen objektívu sa neotáča čo uľahčuje použitie polarizačných a prechodových filtrov s priemerom 52mm. Objektív si zachoval svoje kompaktné rozmery (priemer 62,6mm pri dĺžke 65,2mm) a nízku hmotnosť iba 135g.

Obsah balenia fotoaparátu Fujifilm FinePix X-A5:
Fotoaparát sa dodáva spolu s objektívom Fujifilm Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ, Lithium-Iontovým 1260mAh akumulátorom NP-W126S, rýchlonabíjačkou BC-W126, krytkou tela, popruhom na krk, CD-ROM diskami obsahujúcimi software a manuály v rôznych jazykoch.
Životnosť batérie počas snímania statických snímok je približne 450 zaberov.

Špecifikácia Fujifilm X-A5 + Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ, strieborny kit

Veľkosť snímača:
Počet megapixelov24,2
Max. rozlíšenie videa:4K 25 obr./s
Stabilizátor obrazu:
GPS modul:Nemá GPS
Bajonet fotoaparátuFujifilm X
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
BluetoothNemá Bluetooth
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 469,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod