Predajňa je otvorená.

Fujifilm Fujinon XF 27mm f/2.8 R WR

XF27mm F2.8 je tenký objektív typu „pancake“ s ohniskovou vzdialenosťou 27mm, ktorý poskytuje prirodzené zorné pole blízke tomu, čo vidí ľudské oko, a je tak mimoriadne vhodný pre rozmanitú škálu štýlov od každodenného bežného používania cez portréty, street foto až po krajinky.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16670170
Dostupnosť tovaru:
info v predajni
449,00 374,17 €
-+

Fujifilm Fujinon XF 27mm f/2.8 R WR

XF27mm F2.8 je tenký objektív typu „pancake“ s ohniskovou vzdialenosťou 27mm, ktorý poskytuje prirodzené zorné pole blízke tomu, čo vidí ľudské oko, a je tak mimoriadne vhodný pre rozmanitú škálu štýlov od každodenného bežného používania cez portréty, street foto až po krajinky.

Clonový prstenec so stupnicou a aretáciou polohy A

XF27mmF2.8 je teraz vybavený clonovým krúžkom so stupnicou, takže používatelia môžu vizuálne skontrolovať a upraviť nastavenie clony bez toho, aby sa museli pozerať do fotoaparátu. Clona je tiež vybavená funkciou A (Auto) Position Lock*1, ktorá aretuje objektív v polohe A, aby sa zabránilo neúmyselnému prestaveniu clony počas používania.

*Otáčaním clonového krúžku z polohy f16 do polohy A sa krúžok uzamkne a otáčaním krúžku z polohy A do polohy f16 pri súčasnom podržaní tlačidla uvoľnenia zámku sa zámok odblokuje.

Konštrukcia odolná voči poveternostným vplyvom

Na sedem miest objektívu bola aplikovaná odolnosť proti poveternostným vplyvom, ktorá chráni objektív pred vodou a prachom a umožňuje jeho plnú funkčnosť pri teplotách až do -10°C.

Vrátane slnečnej clony na objektív

Okrem štandardného krytu objektívu je XF27mmF2.8 dodávaný so slnečnou clonou (LH-XF27) a krytkou slnečnej clony (LHCP-27), ktoré poskytujú možnosti ochrany objektívu.

Tenký a ľahký dizajn v kombinácii s pokročilou kvalitou obrazu

Pretože priemer obrazového kruhu potrebného na zakrytie snímača APS-C (28,4mm) je rozmerovo tak blízky ohniskovej vzdialenosti fotoaparátu XF27mmF2,8, je možné navrhnúť neuveriteľne kompaktný objektív, ktorý vytvára vysoko kvalitné snímky. 

Napriek svojej kompaktnej veľkosti sa objektív skladá zo 7 prvkov v 5 skupinách, vrátane jedného asférického prvku, ktorý zmierňuje sférickú aberáciu, zakrivenie poľa a skreslenie. To umožňuje XF27mmF2.8 poskytovať pokročilé rozlíšenie obrazu, aj keď sa používa pri plne otvorenej clone.

Fotoaparát XF27mmF2.8 je vybavený DC motorom s vysokým krútiacim momentom, ktorý umožňuje rýchle a presné automatické zaostrenie, zatiaľ čo predná skupina šošoviek s piatimi prvkami objektívu efektívne udržuje kvalitu obrazu minimalizovaním aberácií.

XF27mmF2.8 R WR  je jeden z najtenších a najľahších objektívov XF, meria iba 62mm v priemere a je dlhý iba 23mm. Objektív je veľmi ľahký s hmotnosťou približne 84g, čo ho robí ideálnou voľbou kde je dôležitá kompaktnosť a celková veľkosť.
 

Špecifikácia Fujifilm Fujinon XF 27mm f/2.8 R WR

Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/2.8
Priemer filtra objektívu39 mm

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 449,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod