Canon EOS 80D - Telo

Recenziu na tento model nájdete na portále FOTOma.sk

Canon EOS 80D je bohato vybavená digitálna zrkadlovka strednej triedy s novým 24,2 MPix APS-C snímačom technológie Dual Pixel CMOS, 45 bodovým AF, procesorom DiG!C 6, rýchlosťou až 7obr./s, vstavanou Wi-Fi a utesneným telom.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1263C032AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
919,00 € 765,83 €
-+

Canon EOS 80D - Telo

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Canon EOS 80D je digitálna APS-C zrkadlovka strednej triedy vybavená tými najnovšími technológiami. V novom 24,2 MPix snímači veľkosti APS-C sa vďaka prelomovej technológii Dual Pixel AF CMOS podarilo skĺbiť nekompromisnú obrazovú kvalitu CMOS snímačov Canon s fázovým zaostrovaním priamo na snímači pre použitie v režime live view a pri natáčaní videosekvencií. Okrem toho je Canon EOS 80D vybavený klasickým fázový zaostrovacím modulom úplne novej konštrukcie. Tento presný a rýchly 45 bodový AF modul novej konštrukcie s fázovým zaostrovaním má všetkých 45 AF bodov krížového typu, pričom stredový zaostrovací bod je mimoriadne citlivý a schopný zaostrovať až do hodnoty clony f/2.8 a je typu dual cross-type. 27 bodov je citlivých až do hodnoty f/8 a zvyšné sú citlivé na hodnotu f/5.6. Zaostrovací modul pri zaostrovaní, ako aj CMOS senzor sú podporované najnovším vysoko výkonným procesorom spracovania obrazu DiG!C 6 ktorý vďaka svojim prepracovaným algoritmom a výpočtovej kapacite mimoriadne rýchlo spracováva obrovské objemy dát a informácii. Vďaka tomu ako aj zásluhou slušnej kapacity buffera je fotoaparát schopný fotografovať, spracovávať a ukladať spracované fotografie frekvenciou až 7obr./s. Nová technológia CMOS snímača – Dual Pixel AF umožňuje automaticky zaostrovať na princípe fázovej detekcie aj vo videosekvenciách, ktoré tento fotoaparát podporuje až do rozlíšenia Full HD (1080p, 59,94obr./s). Rovnako ako predchodca aj Canon EOS 80D je vybavený vstavaným Wi-Fi modulom a utesnením tela fotoaparátu pred prachom a stekajúcou vodou, ktoré je na úrovni profesionálneho kinofilmového modelu Canon EOS 1N. Použitie všetkých týchto technológií posúva hranice možností strednej triedy digitálnych jednookých zrkadloviek Canon o úroveň vyššie a približuje ich tak k poloprofesionálnej triede zrkadloviek.

Vlastnosti digitálnej zrkadlovky Canon EOS 80D:
• Zachyťte každý detail s novým revolučným 24,2MPix CMOS snímačom formátu APS-C s použitou technológiou Dual Pixel AF
• Plne sa spoľahnite na najnovší výkonný procesor spracovania obrazu DIGIC 6
• Osvedčený a spoľahlivý 45-bodový systém AF, využíva 45 zaostrovacích bodov krížového typu vďaka čomu Vám umožní Vám sledovať fotografovaný objetk
• Veľký buffer a rýchle spracovanie obrazu Vám umožní fotografovať kontinuálne frekvenciou až 7 obr./s. v plnom rozlíšení pre až 110 JPEG/25 RAW fotografií.
• Natáčajte očarujúce videá v rozlíšení Full-HD s rýchlym, jemným a presným automatickým zaostrením vďaka novému revolučnému senzoru CMOS AF s technológiou Dual Pixel AF od spoločnosti Canon
• Ovládajte fotoaparát na diaľku a prezerajte si obrázky bezprostredne po odfotení cez vstavané Wi-Fi* rozhranie
• S týmto fotoaparátom Vás nezastavia ani zhoršené svetelné podmienky. Jeho výkonný CMOS snímač disponuje natívnou citlivosťou v rozsahu ISO 100-16 000 (H:25 600)
• Veľký 3“ dotykový výklopný LCD display s mimoriadne podrobným rozlíšením až 1 040 000 Pix Vám umožní fotografovať objekty z netradičných uhlov čo Vám uľahčí kreatívnejšie komponovať zábery.

Detailné vlastnosti digitálnej zrkadlovky Canon EOS 80D:
Unikátny 24,2MPix CMOS senzor technológie Dual Pixel a procesor DiG!C 6
Vďaka najnovšiemu vysoko výkonnému procesoru spracovania obrazu DiG!C 6 a novému unikátne riešenému CMOS snímaču veľkosti APS-C s rozlíšením 24,2MPix ponúka Canon EOS 80D nekompromisnú obrazovú kvalitu s rýchlym a svižným chodom. Procesor spracovania obrazu DIGIC 6 poskytuje rýchle a dokonalé spracovanie fotografií v 14-bitovej farebnej hĺbke vďaka čomu sa dosahuje presnej reprodukcie farieb, pričom stupňovanie odtieňov je jemné a prirodzené. Canon EOS 80D je prvý fotoaparát, ktorý využíva unikátny CMOS snímač s technológiou Dual Pixel AF od spoločnosti Canon. Táto technológia je založená na zdvojení snímacích fotodiod pre každý jeden obrazový pixel. Toto riešenie umožňuje automatické zaostrovanie fázovou detekciou priamo na CMOS snímači v režime Live View a pri natáčaní videosekvencií –teda v situáciách, kedy je zrkadlo sklopené a optické dráhy na klasický zaostrovací modul sú prerušené. Technológia poskytuje rýchle a plynulé automatické zaostrovanie a v prípade potreby sa dajú sekundárne pixely využiť na zvýšenie dynamického rozsahu metódou priemerovania dvojice nameraných hodnôt jasov pre každý jeden obrazový pixel.

Nepremeškajte žiadny dôležitý moment:
Vďaka frekvencii kontinuálneho fotografovania 7 obr./s. v plnom rozlíšení a vysoko výkonnému 45-bodovému systému AF senzoru so senzormi krížového typu už nezmeškáte žiadny dôležitý okamžik vinou nedokonalosti fotoaparátu. Nový Canon EOS 80D umožňuje zachytiť až 110-JPEG/25-RAW fotografií v plnom rozlíšení v rade za sebou rýchlosťou 7 obr./s. Pre zaostrovanie používa nový a veľmi spoľahlivý zaostrovací systém, ktorý vďaka svojim 45 zaostrovacím bodom krížového typu poskytuje vysokú presnosť a mimoriadne rýchlu odozvu a to aj v horších svetelných podmienkach. Môžete sa tak sústrediť na fotografovanie a komponovanie záberu zatiaľ čo AF systém sa spoľahlivo postará o presné a pohotové zachytenie vzácnej chvíle. Fotoaparát je vhodný na akčné zábery rýchlo prebiehajúcich činností, ako sú napríklad športy a život v prírode.

Vysoký výkon aj pri nedostatočnom osvetlení:
Nový snímač s natívnou citlivosťou v rozsahu ISO 100 – 16 000 umožňuje fotoaparátu Canon EOS 80D konštantný výkon bez ohľadu na svetelné podmienky v akých pracujete. V prípade že by Vám nestačilo ISO 16 000 je tu možnosť zvýšiť ISO až na hodnotu ISO 25 600, takže môžete fotografovať skvelé zábery z ruky aj pri slabom osvetlení bez použitia blesku.

Videá v rozlíšení FULL HD:
Fotoaparát EOS 80D prináša úžasné Full-HD (1080/60p/50p/30p/25p) video s rýchlym a presným automatickým zaostrením vďaka senzoru CMOS AF s technológiou dvojitých pixelov od spoločnosti Canon. Objavte svoju kreativitu so stereofónnym zvukom, plne manuálnym ovládaním a možnosťou výberu frekvencie snímania.

Zdieľanie a ovládanie cez rozhranie Wi-Fi:
Fotografujte na diaľku z rôznych uhlov pohľadu: stačí sa pripojiť a môžete váš fotoaparát EOS 80D ovládať pomocou počítača PC, Mac, tabletu alebo inteligentného telefónu. Fotografie si môžete bezdrôtovo prezerať a prenášať a okamžite zdieľať s rodinou či priateľmi.

Nenáročné a intuitívne ovládanie fotoaparátu:
Použite intuitívnych ovládacích prvkov, veľkého výklopného dotykového LCD displeja s uhlopriečkou 7,7 cm (3,0-palcoe), rozlíšením 1 040 000 Pix a technológiou Clear View II Vám umožní bezproblémové ovládanie fotoaparátu. Veľký výklopný dotykový displej Vám poslúži nielen na prezeranie fotografií a videosekvencií vo vysokom rozlíšení, ale aj pri fotografovaní z netradičných polôh a uhlov záberu. Pri zapnutom režime Live View tak môžete komponovať svoje zábery s ešte väčšou slobodou ako doteraz čo sa určite podpíše na možnostiach vašej vlastnej kreativity.

Inteligentný hľadáčik s 100 % pokrytím:
Vychutnajte si zväčšené zorné pole vďaka inteligentnému hľadáčiku, ktorý poskytuje 100 % pokrytie fotografovanej uhla záberu, 0,95x zväčšenie, pohodlné pozorovanie s 22 mm vzdialenosťou od oka a ktorý zobrazuje užitočné informácie o fotografovaní a umožňuje zapnúť aj pomocnú mriežku, alebo elektronickú vodováhu pre pohodlnejšie komponovanie záberov.

Kreatívne funkcie lákajúce experimentovať:
Vďaka funkcii vysokého dynamického rozsahu (HDR) zachytíte s fotoaparátom Canon EOS 80D detaily v oblastiach svetla i tieňov,je možné urobiť až tri fotografie, ktoré táto funkcia spojí do jednej fotografie. Vďaka funkcii viacnásobnej expozície môžete poskladať do jednej fotografie celkovo až 9 rôznych záberov. Vylepšite vaše fotografie prostredníctvom širokého spektra kreatívnych filtrov, ako napríklad efekt hračkárskeho fotoaparátu, alebo miniatúry.

Experimentujte s rozsiahlym systémom EOS:
Fotoaparát Canon EOS 80D je systémová jednooká digitálna zrkadlovka, ktorá je kompatibilná s kompletným sortimentom objektívov EF a EF-S a bleskov Speedlite série EX vyrobených spoločnosťou Canon. Vaše fotografické schopnosti tak môžete podporiť pomocou špecializovaného vybavenia, ktoré Vám pomôže dosiahnuť vo vašom obľúbenom žánry fotografie tých najlepších výsledkov.


* Podpora rozhrania Wi-Fi závisí od zariadenia a oblasti.


Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Canon EOS 80D:
Fotoaparát: Canon EOS 80D – Telo
Akumulátor: Canon LP-E6N
Nabíjačka: Canon LC-E6 + kábel
Popruh: Canon EW-EOS 80D
Gumová očnica: Canon Eb
Krytka bajonetu: Canon RF-3
USB kábel: Canon IFC-130U
Software: Canon EOS DIGITAL Solution Disc
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Canon EOS 80D - Telo

Veľkosť snímača:APS-C / DX
Počet megapixelov:24,2
Rýchlosť sekvenčného snímania:7
Max. rozlíšenie videa:Full HD 60obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Možnosť externého GPS zariadenia
Bajonet fotoaparátuCanon EF-S
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Recenzie Canon EOS 80D - Telo

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 919,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod