Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, Čierny

Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM je výborný transfokačný (zoom) teleobjektív s bajonetom Canon EF-M. Disponuje ohniskovou vzdialenosťou 88-320mm (po prepočte na 35mm kin.), štandardnou svetelnosťou, stabilizáciou obrazu IS a krokový STM motor.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
9517B005
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
299,00 € 249,17 €
-+

Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, Čierny

Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM je transfokačný teleobjektív s bajonetom Canon EF-M, určený pre kompaktné systémové fotoaparáty rady Canon EOS M vybavené snímačmi formátu APS-C. Objektív disponuje tele rozsahom ohniskových vzdialeností 88-320mm (po prepočte na 35mm kinofilm) a štandardnou svetelnosťou f/4.5-6.3. Vo výbave objektívu nechýba optický stabilizátor IS ani bezhlučný krokový STM motor automatického zaostrovania vhodný pre natáčanie videa. Tento štandardný teleobjektív s výbornú obrazovú kvalitu sa hodí pre fotografovanie športu divokej prírody, detailu krajiniek, architektúry, pre street fotografiu, ale aj pre fotenie portrétov a cestovateľskú fotografiu. Optická sústava objektívu pozostáva z 17-tich šošoviek zoradených do 11-tich skupín. Dokáže zaostrovať už od 1m a poskytuje zväčšenie 0,21x. Optická sústava objektívu je zasadená do mimoriadne kompaktného tela objektívu s priemerom 60,9mm, dĺžkou 86,5mm a hmotnosťou iba 260g. Je to ideálny cestovný telezoom objektív pre majiteľov fotoaparátov rady Canon EOS M.

Prednosti objektívu Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM:
• Univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností 88-320 mm (po prepočte na 35mm)
• Kompaktná a prenosná konštrukcia objektívu vďaka bajonetu EF-M
• Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM
• Rýchle automatické zaostrenie, možnosť manuálneho zaostrovania
• Dokonale ostré fotografie so 3,5-krokovým optickým stabilizátorom obrazu IS
• Dynamická optická stabilizácia obrazu IS pre plynulé videá
• Výborná obrazová kvalita
• Minimálna vzdialenosť zaostrenia 1m

Detailné vlastnosti objektívu:
Univerzálny objektív s rozsah ohniskových vzdialeností 88-320mm:
Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM je kvalitný cestovný teleobjektív s transfokálnou konštrukciou, ktorý je ideálny pre každodenné použitie. Jeho transfokácia (zoom) pokrýva teleobjektívový rozsah ohniskových vzdialeností 88-320mm (po prepočte na 35mm kinofilm), vďaka čomu s ním dokážete fotografovať architektúru, nádherné krajinky, ako aj rýchlu reportážnu akciu či portréty.

Vynikajúca kvalita obrázkov:
Ostrosť obrazu s vysokým kontrastom je zaručená aj počas fotografovania pri slabom osvetlení vďaka jednej šošovke UD (nízko rozptylová šošovka). Objektívy sú vybavené aj povrchovými vrstvami Super Spectra, ktoré napomáhajú dosiahnuť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast obrazu a zároveň potláčajú efekt oslnenia a zdvojenia v záujme produkcie nádherných záberov v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Minimálna vzdialenosť zaostrenia 1 m:
Vďaka minimálne vzdialenosti zaostrenia 1 m Vám objektív dovolí sa k fotografovaným objektom priblížiť sa ešte viac, čo je vhodné pre zábery zblízka a krajinky. Režim zaostrovania AF+MF Vám umožní kompletné manuálne zaostrenie kedykoľvek keď potrebujete čím umožňuje upraviť zaostrenie bez toho, aby ste museli opustiť režim automatického zaostrovania AF.

Rýchle automatické zaostrenie, možnosť manuálneho zaostrovania:
Systém automatického zaostrenia s krokovým STM zaostrovacím motorčekom, Vám prináša rýchle a presné automatické zaostrovanie neoceniteľné pri akčnej fotografií. V plne manuálnom režime sa môžete kedykoľvek chopiť ovládania, čím zároveň získate možnosť korekcie zaostrenia podľa vášho zámeru a to bez nutnosti zmeny zaostrovacieho režimu AF.

Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM:
Natáčanie kvalitných videí, ktoré sa vyznačujú dokonalou ostrosťou obrazu, je vďaka STM zaostrovaciemu motorčeku a režimu Movie Servo AF hračkou. Tento režim využíva technológiu vnútorného zaostrovania a krokového motorčeka STM pre tiché kontinuálne zaostrovanie v režime videí. Vaše videá sú tak plynulé a s minimom rozostrených úsekov čím sa dosahuje mimoriadna kvalita videozáberov. STM zaostrovací motorček je takmer bezhlučný a tak pri natáčaniu videí nedochádza k narušeniu zvukovej stopy pri preostrovaní objektívu.

Dokonale ostré fotografie so 3,5-krokovým optickým stabilizátorom obrazu IS:
Vďaka objektívu EF-M 55-200 mm f/4.5-6.3 IS STM môžete zachytávať dokonale ostré fotografie aj pri fotografovaní z ruky pri nízkej hladine osvetlenia. Tento objektív je vybavený pokrokovou optickou stabilizáciou IS. Tá umožňuje redukovať chvenie fotoaparátu až o 3,5 expozičné stupne a umožňuje Vám tak zachytávať videozábery pri nízkej hladine osvetlenia s prakticky nulovým reálne viditeľným zvýšením rozostrenia fotografie.

Dynamická IS stabilizácia pre plynulé videá:
Vďaka novému režimu dynamickej stabilizácie optického stabilizátora IS už nie je chvenie fotoaparátu problémom ani pri natáčaní Full HD videa z ruky. Problémom dokonca nie je ani pri natáčaní videí počas chôdze pri sledovaní natáčaného objektu. Optická stabilizácia objektívu EF-M 55-200 mm f/4.5-6.3 IS STM využíva režim dynamickej stabilizácie obrazu v režime videí na potlačenie valivého pohybu a chvenia v záujme dosahovania stabilných záberov.

Kompaktnosť a prenosnosť konštrukcie:
Tento objektív je mimoriadne kompaktný a ľahko prenáša bez ohľadu na cieľ vašej cesty. Za svoje kompaktné rozmery vďačí konštrukcii bajonetu EF-M určeným pre použitie s revolučným systémovým fotoaparátom EOS M. Od použitého bajonetu a jeho konštrukcie sa potom odvíjajú aj rozmery optickej sústavy objektívu. Vyznačuje sa pevnou a mimoriadne ľahkou konštrukciou z hliníkových zliatin.

Špecifikácie objektívu Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM:
Bajonet objektívu: Canon EF-M
Ohnisková vzdialenosť: 55-200mm (88-320mm po prepočte na 35mm kinofilm)
Maximálna clona: f/4.5 - 6.3
Minimálna clona: f/22 - 32
Stavba objektívu: 17 šošoviek v 11 skupinách
Zorný uhol: 27° 50´ - 7° 50´
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 1m
Maximálne zväčšenie: 0,21x
Počet lamiel clony: 7 kruhovo vykrajovaných lamiel
Priemer filtrového závitu: 52mm
Rozmery(priemer x dĺžka): 60,9 x 86,5mm
Hmotnosť: 260g


Obsah balenia objektívu Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM:
Objektív: Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM
Predná krytka objektívu: Canon E-52 II
Zadná krytka objektívu: Canon EB
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, Čierny

Bajonet objektívu:Canon EF-M
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:Premenlivá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 299,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod