Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 125€ naspäť! Stačí, ak si do 90 dní po kúpe kompatibilného fotoaparátu zakúpite aj kompatibilný objektív (funguje aj opačne, že si najprv kúpite objektív a potom kompatiblný fotoaparát) a do 30 dní požiadate o bonus na stránkach spoločnosti Canon. Kompletné podmienky a pravidlá akcie aj registráciu produktov nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM je špičkový profesionálny objektív triedy L, ktorý ponúka nekompromisnú obrazovú kvalitu, konštantnú svetelnosť f/2.8 v celom rozsahu, optický stabilizátor obrazu IS a ultrasonickým zaostrovací motorček US
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
2751B005AA
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
2 129,00 € 1 774,17 €

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM je špičkový vysoko svetelný objektív profesionálnej serie L, ktorý je v rámci svojej kategórie momentálnou špičkou na trhu. Objektív s nekompromisnou obrazovou kvalitou je vybavený optickou stabilizáciou obrazu IS, ktorá Vám pomôže udržať až o 4 expozičné stupne dlhšie expozičné časy. Okrem optickej stabilizácie obrazu ponúka objektív solidnu a robustnú voči vode a prachu odolnú konštrukciu, ktorá spĺňa nároky aj tých najnáročnejších profesionálov. O zaostrovanie sa stará rýchly, tichý a mimoriadne presný ultrasonický zaostrovací motor prstencového typu, ktorý disponuje funkciou FTM (Full Time Manual) umožňujúcou manuálne zasiahnuť do zaostrovania kedykoľvek Vás to zaujme. Optická sústava objektívu pozostáva z 23 šošoviek zoradených do 19 skupín z ktorých 5 šošoviek je zo špeciálneho fluoritového skla určeného pre zlepšenie kvality obrazu. Objektív predstavuje špičkový nástroj pre profesionálov v oblasti halového športu, svadieb, krajiniek, reportáže a street photo.

Vlastnosti objektívu Canon EF 70-200 f/2.8L IS II USM:
• Vysokovýkonný telefotografický transfokačný objektív triedy L
• Vysoká konštantná svetelnosť f/2,8 pre výkon pri slabom osvetlení
• 4-krokový optický stabilizátor obrazu IS
• Fluoritové a UD prvky objektívu
• Zdokonalená odolnosť konštrukcie, odolnosť voči vode a prachu
• Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 1,2 m
• 8 lamelová kruhová clona, s tvarovanými lamelami
• Ultrasonický USM motor automatického zaostrenia prstencového typu

Detailné vlastnosti Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM:
Nekompromisná kvalita série L:
Model Canon EF 70-200mm f/2,8L IS II USM, ktorý predstavuje najpopulárnejší objektív mnohých profesionálnych fotografov, vyhovuje najvyšším normám spoločnosti Canon pre optiku série L, vstavanú kvalitu, spoľahlivosť a ovládateľnosť. Zdokonalená robustná konštrukcia zahŕňa utesnenia proti prieniku vlhkosti a prachu z dôvodu ochrany pred nehostinnými poveternostnými podmienkami.

Vysoká konštantná svetelnosť:
Vďaka vysokej svetelnosti f/2,8 môžete fotografovať aj pri slabom osvetlení. Vďaka tejto vysokej konštantnej svetelnosti v celom rozsahu ohniskových vzdialeností môžete dokonale pracovať s hĺbkou ostrosti pre dosiahnutie čo najväčšej kreativity vašej tvorby.

Optický stabilizátor obrazu:
Objektív je vybavený výborným optickým stabilizátorom obrazu IS od spoločnosti Canon, ktorý Vám umožní fotografovať z ruky expozičné časy až o 4 expozičné stupne dlhšie ako by tomu bolo pri objektíve bez stabilizácie obrazu. Vďaka kombinácii vysokej svetelnosti objektívu, rýchleho a presného automatického zaostrovania a pokrokového stabilizátora obrazu je tento objektív perfektným nástrojom pre profesionálov fotiacich v situáciách kedy si nemôžete vyberať svetelné podmienky ako sú napríklad halové športy a reportáž.

Šošovky z fluoritového a UD skla pre čo najvyššiu obrazovú kvalitu:
Optická sústava objektívu pozostáva z 23 šošoviek zoradených 19-tich skupín. Jedna z týchto šošoviek je vyrobená zo špeciálneho fluoritového optického skla, ktorá vďaka tomu účinne minimalizuje všetky farebné odchýlky. 5 šošoviek je vyrobených zo špeciálneho UD skla s ultra-nízkym rozptylom, ktorý sa spolu s použitím fluoritových skiel používa na zabezpečenie vynikajúcej kvality obrazu, vysokého kontrastu a prirodzenej reprodukcie farieb v rámci celého rozsahu transfokácie.

Nádherné rozmazanie pozadia pomocou 8-lamelovej kruhovej clony:
Vďaka 8-lamelovej kruhovej clone s tvarovanými lamelami sa dá dosiahnuť prekrásny bokeh pozadia pri fotografovaní na minimálne clony, čím sa kreatívne oddelí fotografovaný objekt od pozadia.

Rýchle a tiché automatické zaostrovanie:
Používa USM zaostrovací motorček prstencového typu (Ultrazvukový motor) a nový algoritmus automatického zaostrovania na pohon vysokorýchlostného automatického zaostrenia s extrémne tichou prevádzkou. Tento zaostrovací motorček je vybavený funkciou FTM (Full Time Manual), ktorá umožňuje kedykoľvek a to aj počas práce zaostrovacieho motorčeka manuálne zaostrovať, čím môžete korigovať prácu automatického zaostrovania podľa vašich kreatívnych zámerov. Toto všetko je možné bez nevyhnutnosti vypnutia automatického zaostrenia. Minimálna vzdialenosť zaostrenia sa znížila na 1,2 m, čo umožňuje fotografom zostať bližšie pri akcii.

Príslušenstvo objektívu:
Objektív sa štandardne dodáva s bajonetovou slnečnou clonou ET-87, aby sa predišlo oslneniu, ktoré má vplyv na výslednú obrazovú kvalitu, ako aj s odnímateľnou statívovou objímkou a mäkkým prepravným puzdrom LZ1326.

Špecifikácia Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/2.8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 129,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod