Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Canon EF 35mm f/2.0 IS USM

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 70€ naspäť! Stačí, ak si do 90 dní po kúpe kompatibilného fotoaparátu zakúpite aj kompatibilný objektív (funguje aj opačne, že si najprv kúpite objektív a potom kompatiblný fotoaparát) a do 30 dní požiadate o bonus na stránkach spoločnosti Canon. Kompletné podmienky a pravidlá akcie aj registráciu produktov nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF 35mm f/2 IS USM je vysokosvetelný, stabilizovaný, monofokálny, širokouhlý objektív, určený pre použitie s Full-Frame zrkadlovkami, ako aj pre použitie s APS-C zrkadlovkami Canon (po prepočte na kinofilm je jeho ohnisko 56mm).
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
5178B005AA
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
549,00 € 457,50 €
-+

Canon EF 35mm f/2.0 IS USM

Canon EF 35mm f/2 IS USM je svetelný širokouhlý objektív určený najmä fotografom, ktorý radi fotografujú z ruky aj pri nedostatočnom osvetlení. Objektív je k tomuto účelu vybavený výkonným štvorkrokovým optickým stabilizátorom obrazu a maximálnou clonou f/2 čo ho robí ideálnym na fotografovanie pri nízkej hladine osvetlenia. Vďaka rýchlemu tichému a presnému prstencovému ultrazvukovému zaostovaciemu AF motoru je objektív vhodný aj pre reportážne účely. Asférická šošovka zaradená do optickej sústavy objektívu zlepšuje kvalitu obrazu.

Vlastnosti objektívu Canon EF 35mm f/2 IS USM:
• Optická stabilizácia obrazu s učinnosťou až 4EV
• Vysoká svetelnosť objektívu f/2
• Rýchly a presný zaostrovací ultrazvukový motor prstencového typu
• Kompaktný a ľahký dizajn
• Clona s ôsmimi lamelami pre dosiahnutie dokonalého rozostrenia pozadia - bokeh
• Lisované sklenené šošovky pre dosiahnutie vysokej ostrosti
• Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,24 m

Detailné vlastnosti objektívu Canon EF 35mm f/2 IS USM:
Prirodzený široký zorný uhol:
Ohnisková vzdialenosť 35mm predurčuje Canon EF 35mm f/2 IS USM pri použití s Full-Frame zrkadlovkami Canon k perfektným širokouhlým záberom aké radi využijete v dokumentárnej a reportážnej fotografii. Pri použití tohto objektívu na digitálnych zrkadlovkách so senzorom formátu APS-C získate z objektívu o 35mm ohniskovej vzdialenosti po prepočte na kinofilm ohniskovú vzdialenosť 56mm. Objektív s takýmto zorným uhlom sa považuje za štandardný objektív, ktorého podanie perspektívy je rovnaké ako u ľudského oka a preto je univerzálne využiteľný pre veľké množstvo žánrov fotografie.

Stabilizátor obrazu pre fotografovanie pri nízkej hladine osvetlenia:
Objektív umožňuje fotografovať z ruky aj pri slabých svetelných podmienkach vďaka novému optickému stabilizátoru, ktorý umožňuje udržať až o 4 EV stupne dlhšie expozičné časy ako sa bežne odporúča pri nestabilizovaných objektívoch. Technológia optického stabilizátora obrazu (IS) automaticky rozpozná, keď fotograf posúva objektív pri fotografovaní pohybujúcich sa objektov a automaticky stabilizáciu v tomto smere pohybu vypne.

Veľká maximálna clona f/2:
Snímanie pomocou širokej clony s hodnotou až f/2 fotografom umožňuje pracovať s plytkou hĺbkou poľa. Vychutnajte si jasný obraz v hľadáčiku a využívajte relatívne krátke časy uzávierky aj pri slabých svetelných podmienkach.

Zdokonalené automatické zaostrovanie:
Objektív využíva rýchle a takmer nehlučné automatické zaostrovanie vďaka prstencovému ultrazvukovému motorčeku automatického zaostrovania AF. Ultrazvukový motorček prstencového typu disponuje funkciou tzv. „Full time manual“, čo v praxi znamená že môžete kedykoľvek a v akomkoľvek pracovnom režime automatického zaostrovania, manuálne zasiahnuť do práce zaostrovacieho systému. Týmto zásahom môžete urýchliť zaostrenie, alebo okamžite prebrať kontrolu nad zaostrovaním a manuálne zaostriť na vami požadované miesto.

Sofistikovane navrhnutá optická sústava objektívu:
Vďaka svojej sofistikovane navrhnutej optickej sústave dokáže objektív Canon EF 35mm f/2 IS USM zaostriť na vzdialenosť iba 0,24m, čo mu umožňuje sa maximálne priblížiť k fotografovanému objektu a dosiahnuť tak zväčšenie 0,24x. Optická sústava objektívu obsahuje aj jednu asférickú šošovku, ktorá koriguje dĺžku optických dráh a maximalizuje tak kvalitu obrazu a zabraňuje optickému skresleniu obrazu. Mechanizmus clony pozostáva z ôsmych tvarovaných lamiel, ktoré zaručujú čo najväčšiu kruhovitosť otvoru a tým aj hladké rozostrenie pozadia – tzv. bokeh.

Kompaktný dizajn:
Vďaka drobným rozmerom, s ktorými si nájde miesto v každej brašne, je objektív Canon EF 35 mm f/2 IS USM optimálnou voľbou pre reportážnu a dokumentárnu fotografiu.
Slnečná clona objektívu EW-72 nie je súčasťou balenia.

Špecifikácia Canon EF 35mm f/2.0 IS USM

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/2.0

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 549,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod