Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 10:00 - 18:00
0911 645 118

ZHIYUN Smooth 4 čierny

 • ZHIYUN Smooth 4 čierny
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
 • Obrázok (8)
Obj. čislo: 001123
Zhiyun Smooth 4 premení váš mobilný telefón na profesionálnu filmovú kameru a pomôže vám vytvoriť stabilné a hladké zábery len s telefónom. Konštrukcia integrovaného ovládacieho panelu môže znížiť potrebu dotyku obrazovky a pomôcť používateľom ovládať stabilizátor aj kameru mobilného telefónu priamo pomocou tlačidiel a klávesových skratiek. Získajte jeden teraz a vytvorte si svoje vlastné Hollywoodske filmy pomocou telefónu
Výrobca:
Obj. čislo:
001123
EAN:
6970194085173
99 s DPH 82,50 € bez DPH
2 574 Kč s DPH 2 145 Kč bez DPH
Dostupnosť Predaj skončil

ZHIYUN Smooth 4 čierny

hiyun Smooth 4 premení váš mobilný telefón na profesionálnu filmovú kameru a pomôže vám vytvoriť stabilné a hladké zábery len s telefónom. Konštrukcia integrovaného ovládacieho panelu môže znížiť potrebu dotyku obrazovky a pomôcť používateľom ovládať stabilizátor aj kameru mobilného telefónu priamo pomocou tlačidiel a klávesových skratiek. Získajte jeden teraz a vytvorte si svoje vlastné Hollywoodske filmy pomocou telefónu

Funkcia Focus a Zoom
Profesionálnejšie a jemnejšie ručné koleso je zabudované do Smooth 4 a prináša bezprecedentné zážitky hladkého ovládania. Môžete priblížiť alebo oddialiť pre dosiahnutie záberov z blízka. Po stlačení prepínacieho tlačidla FN je ručné koleso nakonfigurované na zaostrovanie, čo vám pomôže dosiahnuť  vysoko presné zmeny zaostrenia v reálnom čase pre vytvorenie kreatívnych záberov.

PhoneGo Mód pre okamžitý prechod scény

Rovnako ako špičkové športové automobily, Smooth 4 môže vstúpiť do režimu PhoneGo a uvoľniť potenciál motorov. Dokáže reagovať na každý jemný pohyb bez oneskorenia a bez obáv straty akýchkoľvek záberov. Čo je ešte lepšie, môžete dosiahnuť úžasné prechody vašich videí bez dodatočného spracovania.

Expert na Timelapse

Smooth 4 podporuje všetky pokročilé techniky natáčania. Umožnuje zrealizovať funkcie ako Timelapse, pohyblivý Timelapse a Motionlapse, zaznamenáva život a zobrazuje umenie plynutia času.

Object Tracking

Smooth 4 dokáže produkovať hladké zábery a tiež sledovať objekty vrátane ľudských tvári s oveľa vyššou presnosťou. Objekt ktorý chcete sledovať ohraničíte na obrazovke a stabilizátor urobí zvyšok. Natáčanie nebolo nikdy tak jednoduché.


Obojsmerné nabíjanie s dlhším časom prevádzky

Smooth 4 dokáže bežat 12 hodín vkuse. Indikátor stavu batérie vám povie, koľko energie zostáva. Stabilizátor dokáže nabíjať váš telefón priamo počas natáčania. Môžete natáčať video celý deň bez toho aby ste sa museli starať o batériu. Využíva štandardný port nabíjania typu C a tak používateľ môže použiť obidva konce kábla pre nabíjanie. Stabilizátor môže byť nabíjaný prenosným napájacím zdrojom a telefón môže byť byť nabitý zo stabilizátora prostredníctom USB portu na osi naklonenia. Obojsmerné nabíjanie sa môže uskutočniť súčasne a zaručuje tak najdlhšiu možnú prevádzkovú dobu.


Vždy výkonný a kompatibilný so všetkými telefónmi

Výkon motora Smooth 4 sa vo veľkej miere zvýšil, takže je kompatibilný s telefónmi všetkých možností. Medzitým sa dá použiť spolu s mnohým príslušenstvom ako je LED svetlo a objektív fotoaparátu. Smooth 4 je všestranný v rôznych prostrediach, čím uvoľnuje potenciál kamery, kdekoľvek a kedykoľvek.


Menej je viac

Smooth 4 je navrhnutý s posuvným ovládačom na ovládacom paneli a spúštovým tlačidlom na chrbte pre jednoduché rozoznanie a prepínanie medzi rôznymi módmi gimbalu
 

Recenzie ZHIYUN Smooth 4 čierny

100%
hodnotení: 3

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 3

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

 • Použitím ZH 4 dostali videá punc profesionality. Navyše cez app aj nové možnosti, ktoré vstavaný fotoaparát mobilu nemá.
  Pri dodaní tovaru mi chýbal manuál aspoň v CZ jazyku. Pripadne mohol byť quer kód na vyhľadanie manuálu.

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

 • Gimbal pracuje presne podla ocakavania, v plnej miere splna to, co sa od takehoto zariadenia ocakava. Bonusom je aplikacia vyrobcu pre ios aj android, ktora spristupnuje dodatocne funkcie. Navyse aj vyrobcovia aplikacii tretich stran maju v ponuke perfektne aplikacie pre natacanie videa s plnou podporou funkcii gimbalu. Bol som velmi prijemne prekvapeny dielenskym spracovanim vyrobku a jeho funkciou. Aj vdaka cene ho mozem plne odporucat zaujemcom. Aplikacia od vyrobcu je bonusom, bohuzial pre IOS je kvalita aplikacie vyrazne lepsia ako pre Android, co vsak nie je iba vinou programatorov ale aj rozmanitostou tychto systemov. Snad sa to casom zlepsi a vychytaju sa nedostatky.

  cena
  kvalita prevedenia
  jednoducha obsluha
  profesionalne vysledky pri natacani

  pomala podpora vyrobcu