ZHIYUN Crane 2 Motion Sensor Remote Control

Diaľkové ovládanie snímača pohybu s Follow Focusom využíva technológiu s 2.4GHz prenosom a dokáže generovať stabilné signály. Diaľkovo ovláda všetky druhy operácií stabilizátora v reálnom čase s rozsahom prenosu až 10 metrov.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
001059
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
179 € 159 149,17 € 132,50 €
-+
Akcia -11%

ZHIYUN Crane 2 Motion Sensor Remote Control

Vybavený vysokopresným ostriacim krúžkom, ktorého značkovacia časť je vyrobená z fosforujúceho materiálu vám umožnuje presné ostrenie aj počas noci. Taktiež môžete použiť značkovač na označenie pozícií ostriaceho krúžka pre rôzne potreby pri točení.

Senzor pohybu vám umožnuje zachytiť jemné pohyby s vašimi rukami. Pohybujete sa a váš fotoaparát sa hýbe s vami.

Intuitívny OLED displej jasne zobrazuje režim gimbalu, úroveň batérie, Bluetooth status a ďalšie parametre kamery a stabilizátora. Vďaka konštrukcii rýchleho ovládania môžete nastaviť parametre fotoaparátu a stabilizátora jednou rukou bez potreby pripájania sa k mobilnej aplikácii, čo výrazne zjednodušuje vaše točenie.

Diaľkové ovládanie sa jednoducho pripája kdekoľvek a kedykoľvek. Bez ohľadu na to, či sa používa samostatne alebo je pripojený k rukoväti predlžovacej tyči, diaľkové ovládanie vám poskytuje plynulú a citlivú kontrolu nad vašim stabilizátorom.

Zabudovaná 900mAh Li-batéria podporuje maximálnu dobu prevádzky 25 hodín. Diaľkové ovládanie dokáže ľahko zvládať intenzívne a dlhotrvajúce natáčanie bez toho aby ste prišli o nejaké dobré momenty

Špecifikácie:
Nabíjacie napätie: 5V
Nabíjací prúd: 1500mA
Výdrž batérie: 25h
Kapacita zabudovanej Li-batérie: 900mAh
Efektívna vzdialenosť Bluetooth ovládania: 10m (Bez blokovania. Vzialenosť sa môže meniť v závislosti od rôznych prostredí)
Čas nabíjania: 1.5h

Špecifikácia ZHIYUN Crane 2 Motion Sensor Remote Control

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 159 €

Upozorni ma keď cena klesne pod