Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD pre baj. Sony FE

Objektív 20-40 mm F/2,8, najnovšia inovácia spoločnosti TAMRON, je bezkonkurenčný nový štandardný objektív s rýchlou clonou a zoomom, ktorý je možné ľahko prenášať pre každodenné fotografovanie aj natáčanie videa. Objektív je určený pre full-frame bezzrkadlovky Sony s bajonetom E-mount a bol vytvorený v úpornej snahe o prenosnosť obrazu, ktorá je ideálna pre každodenné použitie. Rozsah ohniskovej vzdialenosti začína od 20 mm na ultraširokouhlom konci a pokrýva až 40 mm v štandardnom rozsahu ohnísk a je najmenší a najľahší vo svojej triede.
Výrobca:
Tamron
Obj. čislo:
580260
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
949,00 790,83 €
-+
Novinka

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD pre baj. Sony FE

Objektív 20-40 mm F/2,8 poskytuje nádherné snímky v celom rozsahu zoomu a skvele sa hodí pre fotografovanie aj tvorbu vlogov a ďalšieho videoobsahu. Objektív využíva systém pohonu AF VXD, ktorý využíva lineárny motorický mechanizmus ostrenia. Systém VXD sa môže pochváliť vynikajúcou tichosťou a svižným chodom a dosahuje vysokorýchlostné a vysoko presné automatické zaostrovanie. S minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou iba 0,17 ma maximálnym pomerom zväčšenia 1:3,8 na širokom konci poskytuje objektív výnimočné možnosti fotografovania z blízkej vzdialenosti a ponúka ďalšiu funkciu širokej makrofotografie. Di III - Bezzrkadlové systémy - Tieto objektívy sú určené výhradne pre mirrorless fotoaparáty (čiže bezzrkadlovky) a nemôžu byť použité s digitálnymi zrkadlovkami.
VXD - Automatické zaostrovanie VXD Motor s lineárnym zaostrovaním pre vynikajúce automatické zaostrovanie. Dva moduly VXD, ktoré pracujú v plávajúcom systéme a sú ovládané elektronickými impulzmi, zaisťujú rýchle a presné zaostrenie na blízke i vzdialené objekty. Nový motor taktiež zaručuje vylepšené sledovanie AF, napríklad pri fotografovaní športov. Automatické zaostrovanie funguje tak ticho, že môžete fotografovať aj v situáciách, ktoré vyžadujú úplný pokoj a pohodu.
MR - Ochrana proti striekajúcej vode - Objektívy Tamron majú plášť odolný proti poveternostným vplyvom, ktoré optimálne chránia citlivý interiér pred vetrom a počasím. Robustný vonkajší plášť je účinne utesnený proti vnikaniu vlhkosti vo všetkých kritických miestach. To zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v tých najnepriaznivejších vonkajších podmienkach fotografovania.
Tamron Lens Utility - Nový softvér "TAMRON Lens Utility" bol vyvinutý špeciálne na konfiguráciu kompatibilných objektívov. TAMRON Lens Utility je možné ovládať pomocou počítača pripojením objektívu z jeho konektorového portu prostredníctvom USB-C kábla TAMRON. Užívatelia môžu prostredníctvom objektívu prispôsobovať funkcie a aktualizovať firmvér. Pomocou individuálneho nastavenia je možné objektív optimálne prispôsobiť príslušnej situácii snímania, napríklad fotografovanie alebo natáčanie videa.

Špecifikácia Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD pre baj. Sony FE

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 949,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod