Swarovski CL Pocket 10x25 Anthrazit Mountain

462 / 5 000
Vodeodolný ďalekohľad Swarovski CL Pocket 10x25 s hliníkovým telom v antracitovom farebnom prevedení je vhodný najmä pre pozorovateľov prírody či zveri. Ide o binokulárny typ ďalekohľadu so širokouhlým zorným poľom, ktorý ponúka desaťnásobné zväčšenie pri priemere šošovky 25 mm. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť je potom 2, 5 m. Ďalekohľad disponuje vysoko kvalitnými šošovkami v špičkovej kvalite renomovaného výrobcu Swarovski s viacnásobnými ochrannými vrstvami.
Výrobca:
Swarovski
Obj. čislo:
PO-1P2LHA-02
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
839 699,17 €
-+

Swarovski CL Pocket 10x25 Anthrazit Mountain

Vreckový ďalekohľad Swarovski Optik 10x25 CL je ľahká optika s kvalitnou konštrukciou a presným zobrazením, ktorú od tejto značky milovníci prírody očakávajú. Ďalekohľad sa vyznačuje mostíkom s dvojitým závesom. Zmestí sa tak pohodlne do vrecka, batohu alebo kabelky. Konštrukcia skladacej konštrukcie taktiež poskytuje širokú interpupilárnu vzdialenosť 51-74 mm, takže ďalekohľad je vhodný pre širokú škálu využitia, navyše ho môžu používať ako rodičia, tak aj deti.

Vysoko kvalitné sklo s povrchovou úpravou SWAROBRIGHT, SWAROTOP a SWARODUR od Swarovski poskytuje ostrý obraz s presným podaním farieb v celom zornom poli. Optické trubice sú naplnené dusíkom, aby sa zabránilo vnútornému zahmlievaniu z kondenzácie a sú ponoriteľné do hĺbky 4 m. Tento model CL Pocket je dodávaný s nylonovým popruhom na krk a zelenou taškou.

Kľúčové parametre:
Optický výkon
10x zväčšenie, 25mm objektívy
52° zorný uhol
Blízka zaostrovacia vzdialenosť od cca 2,5 m
17 mm očný reliéf
Zapustené stredové zaostrovacie koliesko
Twist-up očnice vyrobené z hypoalergénneho materiálu
Skladacia konštrukcia s dvoma závesmi
Medzipupilárna vzdialenosť 51-74 mm vyhovuje deťom aj dospelým

Špecifikácia Swarovski CL Pocket 10x25 Anthrazit Mountain

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 839 €

Upozorni ma keď cena klesne pod