Sony ZV-1

Nová vrecková vlogovacia kamera ZV-1 - ľahké kompaktné riešenie typu „všetko v jednom“. ZV-1 bola navrhnutá priamo pre tvorcov obsahu a vlogerov, kombinuje ľahko použiteľné funkcie s nekompromisnou kvalitou zobrazovacích technológií, čo z nej robí dokonalý nástroj pre každého tvorcu obsahu, nech už je úroveň jeho zručností akákoľvek.
Výrobca:
Sony
Obj. čislo:
ZV1BDI.EU
Dostupnosť tovaru:
info v predajni
739,00 615,83 €
-+

Sony ZV-1

Sony ZV-1

Vlogovacia kamera ZV-1
ZV-1 je vybavená skladaným obrazovým senzorom Exmor RS® CMOS s 1,0 snímačom obrazu s čipom DRAM a svetelným objektívom 24-70 mm F1,8-2,8 ZEISS® Vario-Sonnar T*, ktorý vytvára krásne rozostrené pozadie (bokeh). Vďaka tomu snímaný objekt proti pozadiu nádherne vynikne. Kamera uzamkne zaostrenie na objekt a sleduje ho s vysokou presnosťou a rýchlosťou vďaka špičkovému systému automatického zaostrovania Sony. ZV-1 je ďalej vybavená najnovším obrazovým procesorom BIONZ X ™ s front-end LSI, ktorý zabezpečí vynikajúcu kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a nízkou úrovňou šumu. Tuto výnimočnú zobrazovaciu technológiu kombinuje s vysoko kvalitnými a všestrannými možnosťami záznamu zvuku. ZV-1 je prvá kompaktná kamera od Sony s dotykovým LCD displejom, ktorý ponúka možnosť vyklopenia. To uľahčuje snímanie v režime selfie a umožňuje pripojenie externého zvukového príslušenstva. ZV-1 ponúka pokročilé funkcie pre video, vrátane záznamu filmu 4K a stabilizácie obrazu v tele, ktoré uspokoja všetky potreby tvorcov videí.

Uspokojí potreby dnešných tvorcov obsahu
ZV-1 ponúka jednoduché riešenie pre ľahké prepínanie medzi dvoma úrovňami rozostrenia pozadia (bokeh) počas záznamu. Pomocou novej funkcie prepínača bokehu rýchlo nastavíte optickú clonu tak, aby bolo pozadie buď viac, alebo menej rozostrené bez toho, aby došlo k rozostreniu snímaného objektu. Tlačidlo Bokeh, ktoré sa nachádza na hornej strane kamery, je ľahko prístupné. To zjednodušuje samotné nakrúcanie.

Zaostrite na objekt, ktorý má byť pre scénu kľúčový
ZV-1 uľahčuje nakrúcanie recenzií produktov a podobného video obsahu. Preč sú časy, kedy ste museli dať ruku za snímaný objekt, aby naň kamera zaostrila. Je to vďaka novej funkcii Product Showcase , ktorá umožňuje rýchle a plynulé prechody zaostrenia medzi tvárou nakrúcaného a objektom umiestneným pred objektívom.

Táto nová kompaktná kamera, ktorá je založená na špičkovej technológii vyvinutej pre fotoaparáty radu ?™ (Alpha™) a RX, disponuje automatickým zaostrovaním (AF), ktoré umožňuje uzamknúť zaostrenie počas nakrúcania videa aj vysoko presné a rýchle sledovanie objektov. Funkcie Real-time Eye AF[3] a Real-time Tracking pre video umožňujú kamere ZV-1 udržať zaostrenie na oko / tvár snímaného objektu alebo plynulo meniť zaostrenie medzi väčším počtom objektov. Pritom možno v prípade potreby ovládať rýchlosť AF a citlivosť sledovania. Kamera vďaka tomu dokáže udržať zaostrenie na objekt alebo objekty tiež v rušnom prostredí.

Vaša tvár bude mať prioritu
Extrémne zmeny osvetlenia, ako keď idete počas slnečného dňa vonku a naraz sa presuniete z jasného miesta do tieňa, nepredstavujú pre ZV-1 problém vďaka novej funkcii Face Priority Autoexposure (AE). Detekuje a uprednostňuje tvár snímaného a upraví expozíciu tak, aby bola tvár zobrazená s ideálnym jasom v akomkoľvek prostredí. Táto technológia AE tiež potláča náhlu zmenu expozície, pokiaľ sa objekt rýchlo odvráti od kamery, aby sa vylúčili prepálené alebo extrémne tmavé zábery.

Prirodzená farba
ZV-1 využíva pokročilé vedomosti o farbách, ktoré zdokonaľuje a optimalizuje pleťové tóny. ZV-1 vytvára hladkú a prirodzenú pleť, najmä pri snímaní v režime selfie, aby sa zdôraznila tvár subjektu – a zároveň zachováva ostrosť úst a očí vo videách a statických záberoch.

Krištáľovo čistý zvuk
Vysoko kvalitný obsah vyžaduje čistotu a špičkovú kvalitu zvuku a ZV-1 je dobre vybavená spoľahlivými a univerzálnymi možnosťami pre jeho zachytenie. Vstavaný mikrofón ZV-1 je vybavený najnovším 3-kapsľovým mikrofónom Sony, ktorý bol navrhnutý na zachytenie dopredu smerujúceho zvuku. Umožňuje jasné zachytenie hlasu subjektu a zároveň minimalizuje šum na pozadí, najmä pri práci v režime selfie. Pro väčšiu flexibilitu je ZV-1 tiež vybavená štandardným 35 mm mikrofónovým jackom (3,5 mm) a päticou Multi Interface Shoe™, čo zjednodušuje pripojenie širokého spektra externých mikrofónov. ZV-1 je tiež dodávaná s protiveterným krytom (deadcat), ktorý sa dá pripojiť na päticu MI, aby sa minimalizovalo rušenie vetrom.

Dizajn a funkcie optimalizované pre vlogovanie
ZV-1 tiež prináša významné pokroky v stabilizácii obrazu, zabezpečuje stabilný obraz aj pri nakrúcaní z ruky pri chôdzi. Pri zázname v HD (aktívny režim) sa kombinujú optické a elektronické spôsoby stabilizácie, ktoré znižujú roztrasenie obrazu až 11-krát v porovnaní so štandardnou stabilizáciou SteadyShot™. Pri nakrúcaní 4K videa s optickou stabilizáciou Optical SteadyShot (aktívny režim) dochádza k zlepšeniu stabilizačného účinku až 8-krát oproti štandardnej stabilizácii SteadyShot. ZV-1 je tiež kompatibilná s gripom GP-VPT2BT Shooting Grip s bezdrôtovým diaľkovým ovládačom a ponúka ďalšiu stabilitu a pohodlie v kombinácii s pripojením bez kábla.

Ovládajte pohodlne ZV-1 jednou rukou vďaka pohodlnému ergonomickému gripu a veľkému tlačidlu „REC“ pre nahrávanie, ktoré je umiestnené v hornej časti kamery a umožňuje rýchly prístup k nahrávaniu videa, rovnako ako červená dióda na prednej strane kamery, ktorá indikuje, či kamera aktívne nahráva.

Prvotriedna AV funkcia
Napriek malým kompaktným rozmerom existuje veľké množstvo možností pre vytváranie filmov na profesionálnej úrovni, vrátane:

Nahrávanie filmu 4K s funkciou full pixel readout bez zlučovania pixelov do kodeku XAVC S ™ s vysokou bitovou rýchlosťou.
Štandardný 3,5mm mikrofónový vstup
Hybridný Log-Gamma (HDR) / S-Gamut3.Cine / S-Log3, S-Gamut3 / S-Log3
Intervalové snímanie pre ohromujúce časozberné videá
Super Slow-Motion záznam až do 1000 sn. / s[12]
Kompatibilita s ‘Movie Edit add-on’ k mobilnej aplikácii “Imaging Edge™” pre stabilizáciu obrazu pri úprave Highlightov možnosť editovať pomer strán 9:16 pro IG apod.

Živé vysielanie so ZV-1
Zmeňte ZV-1 na webovú kameru pripojením k PC cez USB. To umožní tvorcom obsahu komunikovať so svojimi divákmi v reálnom čase a zároveň využívať pokročilé zobrazovacie technológie a jedinečné ZV-1. Tento nový počítačový software spoločnosti Sony bude k dispozícii v júli 2020.

Spoločnosť Sony oznámila novú bezplatnú aktualizáciu firmvéru fotoaparátu ZV-1, ktorá používateľom umožňuje ľahko využívať jeho vysoko kvalitný obraz a zvuk k priamemu prenosu jednoduchým pripojením fotoaparátu priamo k počítaču. Viac informácií nájdete v tlačovej správe TU.

Špecifikácia Sony ZV-1

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 739,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod