Sony VG-C4EM batériový grip pre Sony A9 ll, A7R lV

Držadlo VG-C4EM ponúka takmer totožné ovládacie prvky ako telo fotoaparátu. Umiestnenie, veľkosť a tvar tlačidiel sú optimalizované a tlačidlá sú vyrobené z rovnakého materiálu ako tie na tele fotoaparátov A9 II, A7R IV a A7R V. Pri držaní fotoaparátu vo vertikálnej polohe simulujú ovládacie prvky držadla funkčnosť, umiestnenie a prevádzku ovládacích prvkov na tele fotoaparátu.
Výrobca:
Sony
Obj. čislo:
VGC4EM.SYU
Dostupnosť tovaru:
Nedostupné
399 332,50 €
-+

Sony VG-C4EM batériový grip pre Sony A9 ll, A7R lV

Spoľahlivá odolnosť proti prachu a vlhkosti.
Držadlo fotoaparátu je pokryté rovnakým tesniacim materiálom ako telo fotoaparátu, ktorý chráni pred prachom a vlhkosťou. Zvyšuje sa tým celková spoľahlivosť fotoaparátového systému.

Pevné a bezpečné uchopenie.
Premyslený dizajn držadla umožňuje fotoaparát držať pevne. Vďaka vertikálnemu držadlu môžete jednoduchšie a pohodlnejšie snímať fotografie bez ohľadu na to, či fotoaparát držíte horizontálne alebo vertikálne, čo vám umožňuje naplno sa sústrediť na snímaný objekt a kompozíciu.

Dvojnásobný čas efektívnej prevádzky.
Do držadla VG-C4EM je možné vložiť až dve batérie NP-FZ100. Pri použití dvoch batérií je prevádzka fotoaparátu dvakrát dlhšia než pri použití jednej batérie. Zostávajúca kapacita batérie sa zobrazuje na obrazovke LCD v percentuálnych hodnotách po 1 %. Fotoaparát po vybití jednej batérie prepne na druhú, čím zabezpečuje nepretržitú prevádzku.

Nabíjateľné batérie alebo napájanie cez USB.
Batérie vo vertikálnom držadle je možné dobiť cez port USB fotoaparátu, aj keď je k nemu pripojené. Pri dlhšom snímaní je možné fotoaparát napájať priamo cez jeho port USB1 pomocou prenosnej batérie či sieťového adaptéra zároveň s napájaním z batérie.

Ľahké a zároveň odolné telo z horčíkovej zliatiny.
Exteriér držadla VG-C4EM je vyrobený z rovnakej horčíkovej zliatiny, z ktorej sú vyrobené aj telá fotoaparátov A9 II, A7R IV a A7R V, aby bolo rovnako odolné ako samotné fotoaparáty a zachovalo si minimálnu celkovú váhu a veľkosť.

Špecifikácia Sony VG-C4EM batériový grip pre Sony A9 ll, A7R lV

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 399 €

Upozorni ma keď cena klesne pod