Sony FE PZ 16-35 mm F4 G

Sony FE PZ 16 – 35 mm F4 G je mimoriadne ľahký a všestranný širokouhlý objektív s elektronicky ovládanou transfokáciou. Najľahší širokouhlý objektív Full Frame s elektronickou transfokáciou a clonou F4 na svete využíva znalosti Sony a ponúka tvorcom skvelý obraz aj ovládanie. Nový systém elektronicky ovládanej transfokácie v kompaktnom objektíve ocenia jednotlivci aj malé skupiny. Nezaostáva ani pri fotografovaní a prináša nádherné vykresľovanie G Lens a vysoký výkon AF.
Výrobca:
Sony
Obj. čislo:
SELP1635G.SYX
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 499,00 1 249,17 €
-+

Sony FE PZ 16-35 mm F4 G

 

Pokroková kvalita obrazu

Kompaktný širokouhlý objektív Full Frame s elektronickou transfokáciou a konštantnou clonou F4 ponúka skvelú kvalitu obrazu G Lens. Vďaka dvom prvkom AA (pokročilo asférickým), prvku zo skla Super ED (s max. nízkym rozptýlením) a prvku ED potláča skreslenie a aberáciu. A zatiaľ čo kruhová clona a regulovaná sférická aberácia zvyšujú kvalitu rozostrenia, minimálne zaostrenie 0,24 m prináša úžasné zábery zblízka.


Navrhnutý na snímanie nádherných videozáznamov

Tento kompaktný objektív nielenže prináša plynulú a všestrannú elektronicky ovládanú transfokáciu, ale tiež minimalizuje nepríjemné posuny v zornom uhle, ktoré sa môžu objaviť pri zaostrovaní alebo približovaní, výsledkom čoho sú videozáznamy v mimoriadne vysokej kvalite. Ovládanie zaostrovania, transfokácie a clony je navyše extrémne tiché, čo prispieva k nižšiemu hluku a vibráciám, ktoré môžu rušiť nahrávanie videozáznamov.


Plynulá a responzívna elektronicky ovládaná transfokácia

Nový systém elektronickej transfokácie využíva 4 lineárne motorčeky XD a prvýkrát v objektíve ? ponúka plynulé ovládanie s bezprostrednosťou manuálnej transfokácie. Zaznamenávajú sa aj tie najjemnejšie otočenia prstencom transfokácie, ktoré sa okamžite realizujú. Páčka transfokácie umožňuje vykonávať plynulé priblíženie a transfokáciu môžete ovládať aj na diaľku, keď napríklad fotoaparát pripevníte k stabilizátoru.


Lineárne motorčeky XD prinášajú úžasné AF

Dva lineárne motorčeky XD (Extreme Dynamic) prinášajú rýchle a tiché AF s nízkymi vibráciami a zachovávajú kompaktné rozmery objektívu. Spoľahlivé AF plynulo sleduje objekty pri snímaní videí s vysokou snímkovou frekvenciou. S kompatibilným telom je možné udržať presné zaostrenie aj pri nepretržitom snímaní fotografií pri rýchlosti až 30 sn./s. Objekty sa plynulo sledujú aj počas transfokácie.


Tri ovládacie prstence: transfokácia, zaostrovanie a clona

Prstence transfokácie, zaostrovania a clony tohto kompaktného objektívu ponúkajú intuitívnu tvorivú kontrolu. Responzívne ovládanie transfokácie je pri snímaní videí nevyhnutné a Linear Response MF zabezpečuje, že zaostrovací krúžok priamo reaguje i na jemné otočenie pri manuálnom zaostrovaní. Prstenec clony s prepínačom odozvy clony umožňuje vypnúť mechanické zastavovanie a plynule upravovať clonu.
[1] Prstenec zaostrovania  [2] Prstenec transfokácie  [3] Prstenec clony

Nesmierne ľahký objektív nabitý funkciami

Tento kompaktný širokouhlý transfokačný objektív napriek svojej nízkej hmotnosti 353 g (12,5 unce) ponúka množstvo funkcií a vysoký výkon. Jeho dĺžka sa pri zaostrovaní a približovaní nemení, vďaka čomu sa s ním úžasne manipuluje a skvele sa hodí na snímanie videí pomocou stabilizátora. Vyznačuje sa pôsobivou prenosnosťou a odolnosťou proti prachu a vlhkosti, takže ho môžete používať v akejkoľvek situácii.

ŠPECIFIKÁCIA

Minimálna vzdialenosť zaostrenia: 0,28 – 0,24 m (0,92 – 0,79 stopy)
Maximálny pomer zväčšenia: 0,23
Priemer filtra: 72
Hmotnosť: 353 g
 

Špecifikácia Sony FE PZ 16-35 mm F4 G

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 499,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod