Sony FE 20mm f/1.8 G

Sony série G LensTM, FE 20mm F1.8 G. Ultra širokouhlý pevný objektív FE 20mm F1.8 G ponúkne vynikajúce rozlíšenie a nádherný bokeh. Ide o pevný Full Frame objektív s najširším uhlom záberu radu E-mount, ktorý prináša užívateľom Full Frame fotoaparátov Sony väčšiu slobodu zachytiť úchvatné krajiny a snímky hviezdnej oblohy alebo nahrávať pôsobivé videá.
Výrobca:
Sony
Obj. čislo:
SEL20F18G
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 049,00 874,17 €
-+

Sony FE 20mm f/1.8 G

Konštrukcia objektívu zahŕňa dva asférické členy AA (advanced aspherical), tri sklenené ED členy s nízkym rozptylom svetla (Extra-low Dispersion) pre efektívne potlačenie chromatickej aberácie, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu obrazu na celej ploche záberu až k okrajom a to aj pri nastavení maximálnej clony F1,8. Objektív má výnimočný výkon pri fotografovaní zblízka s minimálnou ostriacou vzdialenosťou f 0,19 metra (max. zväčšenie: 0,2krát) a prináša nádherný bokeh.

Kompaktná konštrukcia a univerzálnosť objektívu FE 20mm F1.8 G z neho robia dokonalého všestranného pomocníka pre fotografov i tvorcov videí. Objektív váži iba 373 g. Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti je pri použití s kompaktnými telami systémových fotoaparátov E-mount ľahko prenosný. Funguje vďaka tomu ako súčasť dobre vyváženého systému, ktorý sa ideálne hodí pre použitie s gimbalom a prídavným gripom.

Použitie dvoch lineárnych XD motorov naviac zabezpečuje rýchle, presné a tiché automatické zaostrovanie ako pri fotografovaní, tak aj pri nakrúcaní videa.

Model FE 20mm F1.8 G bol navrhnutý tak, aby bol odolný proti prachu a vlhkosti. Predný člen dostal fluórovú povrchovú úpravu, takže objektív je  vysoko spoľahlivý a jednoducho sa používa. Má programovateľné tlačidlo uzamknutia zaostrenia „focus hold button“ a clonový krúžok so spínačom pre zapnutie/vypnutie. Je tiež kompatibilný s celým radom 67 mm filtrov pre ešte kreatívnejšie použitie.

 

Špecifikácia Sony FE 20mm f/1.8 G

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 049,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod