Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Sony FE 20-70mm f/4 G

  • Sony FE 20-70mm f/4 G
  • Obrázok
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
Obj. čislo: SEL2070G.SYX
Cashback 200 €
Nový Full Frame širokouhly objektív Sony FE 20-70mm f/4 triedy G-lens, určený pre fotoaparáty E-Mount. Vynikajúci optický výkon v ľahkom a kompaktnom tele + najnovšie zaostrovacie motory XD (extreme dynamic) Linear Motors. Optické členy AA a ED zabezpečujú nízku aberáciu a vysoký kontrast.

Cashback 200 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Sony, získate po zaregistrovaní späť 200 Eur. Akcia platí od 1.5. do 31.7.2024, iba na produkty dodané v termíne akcie. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Sony Cashback.
Výrobca:
Obj. čislo:
SEL2070G.SYX
EAN:
4548736134799
1 599 s DPH 1 332,50 € bez DPH
41 574 Kč s DPH 34 645 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Sony FE 20-70mm f/4 G

Sony FE 20-70 mm f/4 G –⁠ štandardný objektív s konštantnou svetelnosťou f/4 ponúka vylepšenú kvalitu obrazu a optimalizované ovládanie pre video tvorbu. Tento full-frame objektív disponuje pokročilým optickým dizajnom, ktorý zahŕňa niekoľko špeciálnych prvkov na elimináciu optických chýb a zaistenie vynikajúcej kvality obrazu. Kombinácia svetelnosti f/4 spoločne s kruhovou 9 lamelovou clonou vytvára dokonale jemný bokeh. Plynulý a rýchly autofokus zaisťujú dva lineárne motory XD. Video tvorcovia ocenia minimalizovaný focus breathing a tiež funkciu posunu zaostrenia a osového posunu pri zoomovaní.

sony 20-70mm f4

Vynikajúca kvalita obrazu z objektu G Lens
Dva AA (pokročilé asférické) prvky a tri sklenené ED prvky (s max. nízkym rozptýlením) súbežne korigujú chromatickú a sférickú aberáciu pre extra vysoký optický výkon aj na okrajoch obrazu v rozsahu od 20 mm (širokouhlý obraz) až do 70. Hlboké, jemné rozostrenie umocňuje kruhová clona s 9 lamelami a optimálne vyladenou sférickou aberáciou, čo podporuje vytváranie krásnych, nezabudnuteľných snímok.

Sony FE 20-70mm F4 G 速試輕巧高畫質兼備.滿足旅攝不同需求- PCM

Špičkové automatické zaostrovanie fotografií aj videí
Dva motorčeky XD (extreme dynamic) Linear zabezpečujú rýchle, tiché a hladké zaostrovanie. Vyššia účinnosť motorčekov1 zvyšuje rýchlosť automatického zaostrovania až o 60 %2 a zdvojnásobuje výkonnosť sledovania2, takže je spoľahlivý a presný. Sledovanie pohyblivých objektov pri sériovom snímaní fotografií je spoľahlivé až do 30 snímok/s3 snímania videa s vysokou rýchlosťou je plynulé.

Vernejší obraz videozáznamu
Pokročilá technológia redukuje zmenu ohniskovej vzdialenosti pri zaostrovaní, ako aj posun ohniska a osí pri približovaní, čím minimalizuje rušivé posuny obrazu. Motorčeky XD Linear a novo vyvinutá jednotka clony, ktorá výrazne znižuje šum a vibracie, zabezpečujú tichú činnosť objektívu pri snímaní videozáznamov. Kompenzácia zmeny zorného uhla je k dispozícii pri použití s kompatibilnými telami radu α4.

Sony's New 20-70mm f/4 G Packs High Performance into a Tiny Package |  PetaPixel

Vysoká úroveň funkcií a spoľahlivosť v každom prostredí
Design objektívu odoláva prachu a vlhkosti a predný prvok s fluórovou vrstvou odpudzuje nečistoty. Všetky prvky vrátane nastaviteľných tlačidiel na podržanie zaostrenia a nezávislých prstencov zaostrovania, transfokácie a clony, umožňujú plynulé ovládanie a kontrolu pri snímaní fotografií aj videí. Prepínač umožňuje za chodu ľahko prepínať medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním.

Výnimočný optický výstup
Optická konštrukcia objektívu pozostáva zo 16 členov v 13 skupinách a obsahuje jeden prvok ED (s asférickým extra nízkym rozptylóm), tri prvky ED, dva prvky AD (Advanced Aspherical) a jeden asférický člen na zabezpečenie vynikajúceho rozlišovania po celej ploche snímky a celom rozsahu ohnísk . To robí z tohto štandardného objektívu perfektnú voľbu pre tvorbu obsahu, zhotovovanie videozáznamov a fotografovanie.

Sony FE 20-70mm F/4 G Zoom Lens: Hands-On Review - 42West

Dokonale rozostrené pozadie
Kombinácia kruhovej 9 lamelovej clony a konštantnej svetelnosti f/4 zaručuje nádherný kruhový efekt bokeh a vytvára dokonale rozostrené pozadie.

Rýchly a presný autofokus
Dva lineárne motory XD (extrémne dynamické) so svojou komplexnou konštrukciou dosahujú extrémne rýchle a presné zaostrenie pri natáčaní aj fotografovaní. S týmto full-frame objektívom so štandardným zoomom už neprepásnete žiadny kľúčový moment.

Jasný obraz za každých podmienok
Konštantná maximálna svetelnosť f/4 po celom rozsahu zoomu zachováva jas aj v prípadoch, keď sa ohnisková vzdialenosť mení. Predný prvok tohto objektívu Sony radu G je ošetrený fluórovou vrstvou, ktorá odpudzuje vodu, olej a ďalšie nečistoty a zároveň uľahčuje utieranie všetkého prachu a otlačkov prstov.

Profesionálna ergonomia
Konštrukcia odolná voči prachu a vlhkosti spolu so všestrannými ovládacími prvkami robia z tohto štandardného objektívu Sony G perfektného spoločníka pre použitie aj v tých najnáročnejších podmienkach – a to v interiéri aj exteriéri. Sony FE 20-70 mm f/4 G navyše účinne eliminuje focus breathing, focus shift a posun osí pri zmene ohniskovej vzdialenosti pre maximálnu kvalitu obrazu.

Sony's New 20-70mm f/4 G Packs High Performance into a Tiny Package |  PetaPixel

Vlastnosti Sony FE 20-70mm f/4 G
Full Frame / APS-C objektív 20-70mm s konštantnou svetelnosťou f4
Kvalita obrazu, zaostrovacia automatika a video funkcie bez kompromisu
Ideálny objektív na cestovanie, portrét, fotografovanie krajiny, arichitektúry a ďalšie
Kompaktné rozmery / Vysoká kvalita obrazu triedy G-Lens
Rýchly a presný Autofokus vybavený novými motormi XD Linear Motors
2 asférických členov AA / 1 ED optický prvok koriguje sférické skreslenie a aberáciu
Nízka hmotnosť a odolnosť voči nepříznivému počasiu