Sony Alpha A9 Mk.II - Telo - Cashback 300 €

Cashback 300 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Sony, získate po zaregistrovaní späť 300 Eur. Akcia platí od 1.5. do 31.7.2023, iba na produkty dodané v termíne akcie. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Sony Cashback.
Sony Alpha A9 II stavia na pôsobivom odkaze pôvodného modelu Alpha A9, zdedila po ňom prevratnú rýchlosť vrátane kontinuálneho snímania bez blackoutu až 20 snímok za sekundu s automatickým zaostrovaním a automatickým sledovaním expozície (Auto Exposure tracking) s prepočítavaním AF / AE 60-krát za sekundu.

Disponuje ešte mnohými z ďalšími novými funkciami, ktoré boli pridané na základe požiadaviek samotných profesionálov. Inovácie zahŕňajú zásadne zdokonalenú konektivitu a prenos dát, kontinuálne snímanie rýchlosťou až 10 sn. /s. Pri využití mechanickej uzávierky, posilnený výkon AF vďaka novo optimalizovaným algoritmom a prepracovanú konštrukciu, ktorá zvyšuje odolnosť, uľahčuje ovládanie, a mnoho ďalšieho
Výrobca:
Sony
Obj. čislo:
ILCE9M2B.CEC
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
5 399 4 499,17 €
-+

Sony Alpha A9 Mk.II - Telo - Cashback 300 €

Fotoaparát A9 II ponúka pokročilé riešenia spĺňajúce požiadavky na profesionálnu prácu vrátane sofistikovaného ovládania a sieťového pripojenia, vďaka čomu vám poskytuje lepšiu podporu v teréne, spoľahlivosť v každom prostredí a výnimočnú rýchlosť.

Sériové snímanie vysokou rýchlosťou až 20 snímok/s
Prelomový snímač Exmor RSTM CMOS formátu Full Frame a procesor BIONZ X ponúkajú možnosť sériového snímania s rýchlosťou až 20 snímok/s1 a sledovaním AF/AE. Výnimočná rýchlosť a dostatok medzipamäte umožňujú zachytiť rozhodujúce momenty.

Snímanie bez straty zobrazenia
Elektronická uzávierka eliminuje stratu zobrazenia krokmi zrkadlovky. Objekt je viditeľný aj po uvoľnení uzávierky v Live View (60 sním./s), s malým oneskorením v sériovom snímaní.
(A) Snímanie bez straty zobrazenia (B) Snímanie so stratou zobrazenia

Výpočty AF/AE s rýchlosťou až 60-krát/s
Svetlo bez mechanického prerušenia dopadá na obrazový snímač. Bezzrkadlová konštrukcia a technológie zvyšujúce rýchlosť ponúkajú funkciu AF/AE v ohniskovej rovine formátu Full Frame.

Rýchlosti elektronickej uzávierky až 1/32 000 s
Rýchlosti elektronickej uzávierky až 1/32 000 s prekonávajú mechanické uzávierky pri obrazovom vyjadrení. Dokonca aj v jasnom prostredí môžete zachovať malú hĺbku poľa bez použitia filtra ND.

Žiadne rušivé zvuky
Elektronická uzávierka s minimálnym skreslením umožňuje tiché snímanie scény5 bez toho, aby ste riskovali rušenie zvukmi mechanického zrkadla alebo uzávierky, napríklad počas napínavých športových podujatí.

Snímanie s ochranou proti blikaniu
Fotoaparát zisťuje blikanie fluorescenčného a umelého svetla a načasuje uzávierku, aby sa potlačila expozícia a farebné anomálie (pri vysokej rýchlosti uzávierky) či nekonzistentnosť medzi sériovými snímkami.

10 snímok/s7 s mechanickou uzávierkou
Mechanická uzávierka teraz umožňuje sériové snímanie až 10 snímok/s7 a možno ju používať aj s bleskom. Podľa potreby môžete pre scény využiť sériové snímanie vysokou rýchlosťou.
Poznámka: Tento fotoaparát je vybavený elektronickými a mechanickými uzávierkami. Pokiaľ nie je uvedené inak, funkcie opísané v tejto časti sa vzťahujú najmä na používanie elektronickej uzávierky.

Vrstvený snímač CMOS Full Frame s integrovanou pamäťou
24,2-Mpx vysokorýchlostný vrstvený obrazový snímač vo formáte Full Frame ukladá údaje v integrovanej pamäti pre rýchle načítanie. Snímač CMOS a procesor BIONZ X prinášajú skutočnú digitálnu slobodu.
[Vrstvená štruktúra so zadným osvetlením a integrovanou pamäťou]

Výnimočný výkon AF
4D FOCUS: Široké pokrytie AF
Senzor s automatickým zaostrovaním s detekciou fázového rozdielu so 693 bodmi a detekciou kontrastu so 425 bodmi poskytuje rozsiahle možnosti automatického zaostrovania s vysokou hustotou bodov, čím pokryje až 93 % snímky.

4D FOCUS: Rýchle automatické zaostrovanie
Vďaka responzívnemu a vylepšenému rýchlemu hybridnému automatickému zaostrovaniu poskytuje fotoaparát A9 II rýchle automatické zaostrovanie aj v prípade tlmených svetelných podmienok a dokáže výnimočne zachytiť objekt.

4D FOCUS: Sledovanie objektov, ktoré nesklame
Nepretržité automatické zaostrovanie a jeho optimalizovaný algoritmus výrazne zvyšujú presnosť a sledovanie objektov pomocou automatického zaostrovania. Keď je neustále aktivované, dokáže zaznamenávať pohyb objektov aj v prípade uvoľnenia uzávierky.

Rýchlosť v spojení s umelou inteligenciu
Sledovanie v reálnom čase a automatické zaostrovanie na oči v reálnom čase sú navrhnuté na rýchle, presné a inteligentné sledovanie objektu pomocou algoritmov využívajúcich umelú inteligenciu a spracovania rozsiahleho množstva údajov v reálnom čase.

Sledovanie v reálnom čase s umelou inteligenciou
Po špecifikovaní objektu sa pri polovičnom stlačení tlačidla uzávierky uchováva presné zaostrenie. Zmeny pozície sa presne sledujú, vďaka čomu získate flexibilitu pri tvorbe kompozícií a môžete sa sústrediť na vytvorenie tej najlepšej snímky.

Integrovaná technológia
Algoritmus rozpoznávania objektu využívajúci umelú inteligenciu spracuje presne údaje o farbe, vzore, vzdialenosti, tvári a očiach z obrazového snímača.

Okamžité zaostrenie na jedno oko
Aj keď popredím prejde iný objekt, automatické zaostrovanie na oči v reálnom čase dokáže pri polovičnom stlačení uzávierky alebo stlačení tlačidla AF-ON či iného prispôsobeného tlačidla udržať zaostrenie na jedno oko objektu. 

Možnosť výberu pravého alebo ľavého oka
Teraz si dokonca môžete pred snímaním alebo počas neho vybrať pomocou prispôsobeného tlačidla konkrétne oko, či už pravé, alebo ľavé. Výber oka vám umožní sústrediť sa na kompozíciu, osvetlenie a iné detaily.
Ďalšie informácie

Automatické zaostrovanie na zvieracie oči
Rýchla a presná automatická detekcia a sledovanie očí zvierat a ľudi výrazne zvyšujú úspešnosť snímania záberov zvierat vo voľnej prírode alebo v domácom prostredí.
Ďalšie informácie
Ďalšie dostupné funkcie automatického zaostrovania na bezproblémové snímanie

Spoľahlivosť aj pri slabom osvetlení
Pokročilé algoritmy automatického zaostrovania sa podieľajú na jeho vysokej presnosti až do úrovne svetla EV-3. Možnosť priority zaostrovania v pohone clony je určená na presnejšie zaostrovanie pri slabom osvetlení a pri uzavretí clony.

Vylepšené používanie rámu zaostrenia
Aj pri polovičnom stlačení tlačidla spúšte možno teraz oblasť zaostrenia presunúť na iné miesto pomocou multifunkčného voliča. Farbu rámu zaostrenia možno prakticky nastaviť na červenú alebo bielu, aby vyhovovala scéne.
Výnimočná kvalita obrazu

Pokročilý vrstvený snímač CMOS
Približne 24,2 efektívnych megapixelov, vysoká citlivosť, zadné osvetlenie, objektív s čipom bez medzier a ďalšie inovácie od spoločnosti Sony prinášajú nádherné obrazy zhotovené v rôznych situáciách snímania.

Najnovší systém spracovania obrazu
Najnovší procesor na spracovanie obrazu BIONZ X spolu so špičkovým systémom LSI maximalizuje výkon snímača s vysokým rozlíšením.

Špičková kvalita obrazu
Vysoká citlivosť až do ISO 51200 a pokročilé algoritmy zaisťujú presnosť vrátane prirodzených farieb pokožky a plynulých gradácií v oblastiach, akými je napríklad obloha. K dispozícii je 14-bitový výstup vo formáte RAW. 

Quad-VGA OLED Tru-Finder™ s 3,68 mil. bodov
Hľadáčik (EVF) s 3,68 mil. bodov zobrazuje detailnú snímku. Frekvencia hľadáčika 120 snímok/s poskytuje plynulý obraz v hľadáčiku s minimálnym rozmazaním pri pohybe. Fluórová vrstva objektívu bráni zašpineniu a umožňuje ľahké čistenie.

Optická stabilizácia obrazu v 5 osiach v tele poskytuje výhodu vysokej rýchlosti uzávierky 5,5 kroku. Stabilizácia obrazu monitora Live-View umožňuje snímanie aj rýchlo sa pohybujúcich objektov.

Štruktúra znižujúca rozmazanie
Spoločnosť Sony pridala do jednotky uzávierky tlmiace skrutky, ktoré absorbujú vibrácie, a vylepšený algoritmus stabilizácie obrazu účinne znižuje rozmazanie snímok. Zároveň sa dosiahlo stíšenie uzávierky.
Nádherné videozáznamy v rozlíšení 4K
Nasnímajte nádherné videozáznamy v rozlíšení 4K. Načítanie všetkých pixelov bez zlučovania umožňuje do výstupu 4K vo formáte 3 840 × 2 160 zachytiť až 2,4-krát viac údajov, ako 4K vyžaduje (ekvivalent objemu pre 6K). Rýchle hybridné AF, automatické zaostrovania na oči, sledovania dotykom a iné funkcie zaisťujú všestranné využitie.

Široká škála funkcií pre videozáznamy
AF na oči v reálnom čase aj pri snímaní videí
AF na oči v reálnom čase najnovšie podporuje snímanie videozáznamov pomocou detekcie očí objektu a nepretržitého sledovania jedného oka. Vďaka tomu, že fotoaparát A9 II udržiava presné zaostrenie na dané oko, sa vy môžete sústrediť na kompozíciu.

Neustále zaostrenie na objekt so sledovaním dotykom
Pri snímaní videozáznamov pomocou fotoaparátu A9 II bude objekt, ktorého sa dotknete na displeji LCD, automaticky zaostrený a sledovaný. Ak sa rozpozná ľudské oko, aktivuje sa automatické zaostrovanie na oči v reálnom čase a bude ho sledovať.

Kompatibilita s novým multifunkčným mikrofónom
Rozhranie digitálneho zvuku vylepšuje päticu Multi Interface Shoe (MI Shoe). Pomocou nového smerového mikrofónu ECM-B1M môžete nahrávať vysokokvalitný zvuk s minimálnou stratou kvality.

Rýchly prenos údajov s konektorom 1000BASE-T
Teraz máte k dispozícii plynulý, spoľahlivý a vysokorýchlostný prenos veľkých obrázkových súborov na sever FTP prostredníctvom konektora LAN podporujúceho 1000BASE-T. Protokol FTPS (File Transfer Protocol over SSL/TLS) garantuje vysoké zabezpečenie.

Podpora prenosu údajov na FTP na pozadí
Na splnenie nárokov profesionálov a zaistenie rýchleho dodania súborov podporuje fotoaparát ?9 II prenos údajov na server FTP na pozadí počas snímania aj po ňom vo formátoch JPEG a RAW. Vopred možno priradiť až deväť FTP serverov.

Pridanie hlasových poznámok k snímkam
Nová funkcia Voice Memo umožňuje nahrávanie zvukových popisov obsahu alebo podmienok snímania s dĺžkou až 60 s. K snímkam sa pridajú vo formáte .wav. Do súborov snímok možno vložiť aj informácie IPTC a informácie o sériovom čísle fotoaparátu.

Diaľkové ovládanie s aplikáciou Remote Camera Tool
Počítačová aplikácia Remote Camera Tool21 umožňuje diaľkové ovládanie výhodné v prípadoch obmedzeného prístupu fotografa, napríklad pri snímaní z vtáčej perspektívy zo strechy štadióna.

Rozhranie Wi-Fi® s frekvenciou 5 GHz
Okrem 2,4 GHz pásma je teraz vysokorýchlostný prenos možný prostredníctvom 5 GHz pásma Wi-Fi® (bezdrôtová sieť LAN IEEE 802.11ac. Bezdrôtové snímanie na diaľku pomocou počítača vás počas fotografovania oslobodzuje od káblov.

Ešte rýchlejšie ovládanie z PC s káblovým pripojením cez USB
Nové pripojenie cez USB Type-CTM a vylepšenia algoritmu snímania na diaľku prostredníctvom PC prinášajú výrazné vylepšenia prenosovej rýchlosti. Veľké nekomprimované obrázky RAW možno plynulo prenášať bez toho, aby to narúšalo vašu prácu.

Jednoduchá prevádzka pri vertikálnej polohe
Nové držadlo VG-C4EM má ovládacie prvky s optimalizovaným umiestnením, veľkosťou, tvarom a materiálom tak, aby boli podobné telu fotoaparátu. Simuluje tak držanie fotoaparátu v zvislej polohe.

Snímajte tak dlho ako profesionál
Fotoaparát A9 II používa vysokokapacitnú batériu NP-FZ100. Dve batérie tohto typu tiež možno použiť vo voliteľnom vertikálnom držadle VG-C4EM a zaistiť si tak dlhšie a bezstarostné snímanie v teréne.

Dve zásuvky na médiá, obe podporujú rozhranie UHS-II
Obe zásuvky na médiá sú kompatibilné s rozhraniami UHS-I a UHS-II na rýchly zápis údajov. Fotoaparát A9 II dokáže nahrávať simultánne aj štafetovo, oddeľovať údaje RAW či JPEG a fotografie či videozáznamy a kopírovať údaje medzi kartami.

Funkcia Save/Load
Nová funkcia Save/Load uloží nastavenia do pamäťovej karty SD a načíta ich, čím umožní pohodlné zdieľanie s inými fotoaparátmi A9 II. V časti Funkcia FTP prenosu je funkcia uloženia a načítania nastavení FTP, ktorá uloží a načíta nastavenia týkajúce sa FTP.

Efektívny výber snímok
Priamo na mieste použite hodnotenie hviezdičkami a ochranu snímok pomocou zobrazenia prehrávania náhľadu. Revidovať môžete aj rozsiahle zbierky fotografií po 10 alebo 100 snímkach alebo môžete skupinovo revidovať snímky sériového snímania.

Vylepšené rozhranie ponuky
Ilustrácia vlastných nastavení tlačidiel na obrazovke ponuky zjednodušuje používanie. Okrem toho môžete jednou rukou prepínať medzi kartami ponuky pomocou predného ovládacieho prvku alebo tlačidla Fn.

Aplikácie Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit
Zdokonaľte svoje fotografie aplikáciami Imaging Edge. Remote umožňuje ovládať a monitorovať snímanie na obrazovke PC. Viewer umožňuje rýchle zobrazenie ukážok, hodnotenie a výber fotografií z veľkých knižníc snímok. A Edit umožňuje zmeniť údaje RAW na vysokokvalitné fotografie.

Capture One (pre spoločnosť Sony)
Capture One Express (pre Sony) je bezplatný softvér na úpravu fotografií s nástrojmi na spracovanie, správu a úpravu formátu RAW. Zakúpiť sa dá aj Capture One Pro (pre Sony), ktorý prináša viac nástrojov na úpravu a snímanie so zdieľaným pripojením.

ŠPECIFIKÁCIE A FUNKCIE:
Ovládanie, spoľahlivosť a možnosti pripojenia sú prispôsobené potrebám profesionálneho snímania a popri spoľahlivom automatickom zaostrovaní zahŕňajú sériové snímanie rýchlosťou až 20 snímok/s1 bez straty zobrazenia, možnosti tichého snímania a uzávierku bez vibrácií a s minimálnym skreslením.
•    24,2-megapixelový 35 mm vrstvený snímač CMOS Full Frame s integrovanou pamäťou
•    Procesor BIONZ X™ na spracovanie obrazu
•    Sériové snímanie rýchlosťou 20 snímok/s so sledovaním AF/AE
•    Široké pokrytie AF s detekciou fázového rozdielu so 693 bodmi a detekciou kontrastu so 425 bodmi automatického zaostrovania
•    Konektor LAN 1000BASE-T, podpora pripojenia Wi-Fi 5 GHz® na rýchly prenos údajov
•    Objektívy s objímkou E-mount od spoločnosti Sony
•    Objímka E-mount

Obrazový snímač
•    POMER STRÁN
•    3:2
•    POČET PIXELOV (EFEKTÍVNY)
•    Približne 24,2 megapixela
•    POČET PIXELOV (CELKOVÝ)
•    Približne 28,3 megapixela
•    TYP SNÍMAČA
•    35 mm Full Frame (35,6 × 23,8 mm), snímač Exmor RS CMOS
•    PROTIPRACHOVÝ SYSTÉM
•    Ochranná vrstva proti vzniku elektrického náboja na optickom filtri a čistiaci pohyb obrazového snímača
•    
Zaznamenávanie (fotografie)
•    FORMÁT ZÁZNAMU
•    JPEG (DCF ver. 2.0, Exif ver. 2.31, kompatibilné s MPF Baseline), RAW (formát Sony ARW 2.3)
•    VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY) [3:2]
•    35 mm Full Frame L: 6 000 x 4 000 (24 M), M: 3 936 x 2 624 (10 M), S: 3 008 x 2 000 (6,0 M), APS-C L: 3936 x 2624 (10 M), M: 3008 x 2000 (6,0 M), S: 1968 x 1312 (2,6 M)
•    VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY) [4:3] 
•    35 mm Full Frame L: 5 328 x 4 000 (21 M), M: 3 488 x 2 624 (9,2 M), S: 2 656 x 2 000 (5,3 M) APS-C L: 3 488 x 2 624 (9,2 M), M: 2 656 x 2 000 (5,3 M), S: 1 744 x 1 312 (2,3 M)
•    VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY) [16:9]
•    35 mm Full Frame L: 6 000 x 3 376 (20 M), M: 3936 x 2216 (8,7 M), S: 3 008 x 1 688 (5,1 M), APS-C L: 3936 x 2216 (8,7 M), M: 3008 x 1688 (5,1 M), S: 1968 x 1112 (2,2 M)
•    VEĽKOSŤ OBRÁZKA (V PIXELOCH) [1:1] 
•    35 mm Full Frame L: 4 000 x 4 000 (16 M), M: 2 624 x 2 624 (6,9 M), S: 2 000 x 2 000 (4,0 M), APS-C L: 2 624 x 2 624 (6,9 M), M: 2 000 x 2 000 (4,0 M), S: 1 312 x 1 312 (1,7 M)
•    VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY) [FUNKCIA SWEEP PANORAMA]
•    REŽIMY KVALITY OBRAZU
•    RAW, RAW a JPEG (Extra jemný, Jemný, Štandardný), JPEG (Extra jemný, Jemný, Štandardný)
•    OBRAZOVÝ EFEKT
•    8 typov: Posterizácia (Farebne), Posterizácia (Čiernobielo), Plagátový efekt, Retro efekt, Čiastočná farba (R/G/B/Y), Monochromatický s vysokým kontrastom, Detský fotoaparát (Normálne/Studené/Teplé/Zelená/Purpurová), Mäkké odtiene s vysokým jasom, Monochromatický efekt s bohatými odtieňmi
•    KREATÍVNY ŠTÝL
•    Štandard, Živý, Neutrálny, Čistý, Hlboký, Svetlý, Portrét, Krajina, Západ slnka, Nočná scéna, Jesenné listy, Čierna a biela, Sépia, Style Box (1 – 6), (Kontrast (v krokoch od -3 do +3), Sýtosť (v krokoch od -3 do +3), Ostrosť (v krokoch od -5 do +5))
•    PROFIL OBRAZU
•    FUNKCIE DYNAMICKÉHO ROZSAHU
•    Vypnuté, Optimalizácia dynamického rozsahu (automaticky/úroveň (1 – 5)); Automatický vysoký dynamický rozsah (Rozdiel automatickej expozície; Úroveň rozdielu expozície (1 – 6 EV, krok 1,0 EV))
•    FAREBNÝ PRIESTOR
•    Norma sRGB (s rozsahom sYCC) a norma Adobe RGB kompatibilná s technológiou TRILUMINOS Color
•    14BIT RAW
•    Áno
•    NEKOMPRIMOVANÝ FORMÁT RAW
•    Áno
    
Zaznamenávanie (video)
•    FORMÁT ZÁZNAMU
•    XAVC S, AVCHD kompatibilný s ver. 2.0
•    KOMPRESIA VIDEA
•    XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, AVCHD: MPEG-4 AVC/H.264
•    FORMÁT ZÁZNAMU ZVUKU
•    XAVC S: LPCM 2-kan., AVCHD: Dolby® Digital (AC-3) 2-kan., Dolby® Digital Stereo Creator
•    FAREBNÝ PRIESTOR
•    Norma xvYCC (x.v.Color pri pripojení pomocou kábla HDMI) kompatibilná s technológiou TRILUMINOS Color
•    OBRAZOVÝ EFEKT
•    Posterizácia (Farebne), Posterizácia (Čiernobielo), Plagátový efekt, Retro efekt, Čiastočná farba (R/G/B/Y), Monochromatický s vysokým kontrastom, Detský fotoaparát (Normálne/Studené/Teplé/Zelená/Purpurová), Mäkké odtiene s vysokým jasom
•    KREATÍVNY ŠTÝL
•    Štandard, Živý, Neutrálny, Čistý, Hlboký, Svetlý, Portrét, Krajina, Západ slnka, Nočná scéna, Jesenné listy, Čierna a biela, Sépia, Style Box (1 – 6), (Kontrast (v krokoch od -3 do +3), Sýtosť (v krokoch od -3 do +3), Ostrosť (v krokoch od -5 do +5))
•    VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY), NTSC
•    XAVC S 4K: 3 840 x 2 160 (30p, 100 M), 3 840 x 2 160 (24p, 100 M), 3 840 x 2 160 (30p, 60 M), 3 840 x 2 160 (24p, 60 M), XAVC S HD: 1 920 x 1 080 (120p, 100 M), 1 920 x 1 080 (120p, 60 M), 1 920 x 1 080 (60p, 50 M), 1 920 x 1 080 (30p, 50 M), 1 920 x 1 080 (24p, 50 M), 1 920 x 1 080 (60p, 25 M), 1 920 x 1 080 (30p, 16 M), AVCHD: 1 920 x 1 080 (60i, 24 M, FX), 1 920 x 1 080 (60i, 17 M, FH)
•    VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY), PAL
•    XAVC S 4K: 3 840 x 2 160 (25p, 100 M), 3 840 x 2 160 (25p, 60 M), AVCHD: 1 920 x 1 080 (50i, 24 M, FX), 1 920 x 1 080 (50i, 17 M, FH)
•    SPOMALENÝ A ZRÝCHLENÝ POHYB (SNÍMKOVÁ FREKVENCIA SNÍMANIA) 
•    Režim NTSC: 1 snímka/s, 2 snímky/s, 4 snímky/s, 8 snímok/s, 15 snímok/s, 30 snímok/s, 60 snímok/s, 120 snímok/s, režim PAL: 1 snímka/s, 2 snímky/s, 3 snímky/s, 6 snímok/s, 12 snímok/s, 25 snímok/s, 50 snímok/s, 100 snímok/s
•    SPOMALENÝ A ZRÝCHLENÝ POHYB (SNÍMKOVÁ FREKVENCIA NAHRÁVANIA A VEĽKOSŤ OBRÁZKA) 
•    Režim NTSC: 1 920 x 1 080 (60p, 30p, 24p), Režim PAL: 1 920 x 1 080 (50p, 25p)
•    FUNKCIE VIDEA
•    Zobrazenie úrovne zvuku, Úroveň záznamu zvuku, Nahrávanie súboru proxy (1 280 x 720 (približne 9 Mb/s)), TC/UB (Predvoľba TC/Predvoľba UB/Formát TC/Spustenie TC/Vytvorenie TC/Záznam času UB), Automatická pomalá uzávierka, Ovládanie záznamu, Čisté informácie HDMI (voliteľne zap./vyp.)
•    VÝSTUP HDMI®
•    3 840 x 2 160 (25p), 1 920 x 1 080 (50p), 1 920 x 1 080 (50i), 1 920 x 1 080 (24p), 1 920 x 1 080 (60p), 1 920 x 1 080 (60i), 3 840 x 2 160 (30p), 3 840 x 2 160 (24p), YCbCr 4:2:2 8 bitov/RGB 8 bitov
 

Špecifikácia Sony Alpha A9 Mk.II - Telo - Cashback 300 €

Veľkosť snímača:
Počet megapixelov24,2
Rýchlosť sekvenčného snímania20
Stabilizátor obrazu:
Bajonet fotoaparátuSony E
Maximálne rozlíšenie videa4K

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 5 399 €

Upozorni ma keď cena klesne pod