Zapojte sa do celoročnej súťaže PRO.Laika fotograf roka 2024.

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Sony Alpha A7C II (telo) Čierna

  • Sony Alpha A7C II (telo) Čierna
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
Obj. čislo: ILCE7CM2B.CEC
Novinka Extra zľava 10% s kódom
Fotoaparát Alpha 7C II je vybavený fullframovým obrazovým snímačom s približne 33,0 efektívnymi megapixelmi a ponúka najnovšie funkcie a výkon v oblasti fotografie i videa v kompaktnom a ľahkom prevedení (šírka približne 12 cm x výška 7 cm x hĺbka 6 cm a hmotnosť približne 513 gramov). Ide o druhú generáciu fotoaparátu radu ?7C, ktorý sa preslávil kombináciou výkonu a funkcií v kompaktnom prevedení. Ideálne sa hodí pre širokú škálu fotografických situácií, ako je cestovanie a pouličné fotografie.

Extra zľava 10 %

Ak si teraz zakúpite tento produkt Sony získate extra zľavu 10 %. Pre uplatnenie zľavy zadajte v prvom kroku objednávky kód "SONY10". Akcia platí od 19.4. do 30.4.2024, len na produkty dodané počas trvania akcie. Vyhradzujeme si právu zrušiť objednávku v prípade, že sa tovar vypredá. Ďalšie výhodné produkty Sony nájdete na Sony Extra zľava až 20% s kódom.
Výrobca:
Obj. čislo:
ILCE7CM2B.CEC
EAN:
4548736154414
2 290 s DPH 1 908,33 € bez DPH
59 540 Kč s DPH 49 616,58 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Sony Alpha A7C II (telo) Čierna

Sony Alpha 7C II je vybavený rovnakou jednotkou na spracovanie umelej inteligencie a procesormi BIONZ XR®, ktoré nájdeme v najnovších fotoaparátoch Sony s výmennými objektívmi, ako sú Alpha 7R V a Alpha 6700. Technológia Real-time Recognition AF dokáže s vysokou presnosťou rozpoznať širokú škálu objektov a päťosová stabilizácia obrazu v tele poskytuje sedem krokov stabilizovania. Pokiaľ ide o výkon videa, Sony Alpha 7C II  podporuje vysoko kvalitný 4:2:2 10-bitový záznam videa až do rozlíšenia 4K60p iii . Sony Alpha 7C II  podporuje taktiež oceňovanú technológiu farieb S-Cinetone spoločnosti Sony pre bohaté video vo filmovej kvalite. Okrem toho ma stabilizáciu obrazu v tele (Active Mode), automatické snímanie na báze umelej inteligencie, podporu digitálneho zvukového rozhrania a ďalšie funkcie, ktoré podporujú vysoko kvalitné nakrúcanie videa.

„V spoločnosti Sony neustále zvyšujeme štandardy pre tvorcov obsahu. Uvedením fotoaparátu Alpha 7C II prinášame tvorcom fotografií i videí do výbavy nový nástroj, ktorý umožňuje dosiahnuť vysoko kvalitné obrazové parametre pri bezzrkadlovkách s výmennými objektívmi,“ uviedol Yann Salmon-Legagneur, vedúci marketingu zobrazovacích produktov a riešení spoločnosti Sony Europe.

S rastúcim dopytom po odosielaní a zdieľaní zhotoveného obsahu na sociálnych sieťach hľadá stále viac tvorcov kombináciu kompaktných rozmerov a špičkovej kvality obrazu pri bezzrkadlovkách s výmennými objektívmi. Uvedením fotoaparátov Alpha 7C II a Alpha 7C R, ktoré dosahujú vysokú mobilitu a kvalitné podanie obrazu pri kompaktných rozmeroch, reaguje spoločnosť Sony na širokú škálu spôsobov vyjadrenia obsahu, ktorú tvorcovia vyhľadávajú.

 

  • Model je vybavený fullframovým snímačom Exmor R® CMOS so zadným osvitom a približne 33,0 efektívnymi megapixelmi a najnovším procesorom na spracovanie obrazu BIONZ XR®, ktorý zabezpečuje vysoký obrazový výkon. Pri zhotovovaní snímok alebo videí si užívatelia môžu ľahko vychutnať vysoko kvalitné snímky v širokom spektre scén, ako je cestovanie a každodenné momentky.
  • V porovnaní s modelom Alpha 7 IV, ktorý má rozmery približne 13 cm x 9,6 cm x 8,1 cm a váži približne 698 gramov, je model Alpha 7C II až o 22 % ľahší a má až o 45 % menší objem.
  • Štandardná citlivosť ISO sa pohybuje v rozmedzí 100 až 51 200 pre statické snímky i videá (rozšírená citlivosť ISO 50 až 204 800 pre statické snímky), čo umožňuje snímanie s vysokou citlivosťou bez šumu.

Funkcie modelu Alpha 7C II 


1. Kompaktné rozmery a vysoká mobilita

Alpha 7C II  sa jednoducho ovláda a prenáša. Kompaktné rozmery ( rozmery približne 12,4 cm na šírku x 7 cm na výšku x 6,4 cm hĺbku) a hmotnosť i približne 513 g. Používateľ si môže vybrať svoj obľúbený objektív z rozsiahleho radu Sony E-mount obsahujúceho viac ako 70 objektívov a vychutnať si rozmanitosť výrazu obrazu jedinečnú pre fullframe pri fotografiách i pri videu.

 

2. Výkon ostrenia s vylepšeným rozpoznávaním objektov vďaka vstavenej jednotke spracovania AI

Alpha 7C II je vybavený rovnakou jednotkou na spracovanie umelej inteligencie ako fotoaparát α7R V a rozpoznáva objekty s vysokou presnosťou pomocou funkcie Real-time Recognition AF. Napríklad pri fotografovaní osoby, aj keď je v komplikovanej póze alebo je jej tvár skrytá, je možné technológiu odhadu pózy použiť na zachytenie a sledovanie objektu s vysokou presnosťou. Okrem už skôr predstaveného sledovania osôb a zvierat, ktoré rad α7C využíva, je teraz možné túto funkciu používať aj na vtáky, hmyz, autá, vlaky a lietadlá ako objekty, ktoré je možné rozpoznať s rovnako vysokou presnosťou.

 

3) Zdokonalený výkon videa

Fotoaparát Alpha 7C II  dokáže zaznamenať video s vysokým rozlíšením a podrobnými dátami zodpovedajúcimi rozlíšeniu 7K, resp. 6K a produkovať vysoko kvalitné video v rozlíšení 4K. Alpha 7C II je vybavená technológiou S-Log3, ktorá podporuje veľký dynamický rozsah 14+ krokov vi a vykresľujú bohatú gradáciu s malou preexpozíciou a podexpozíciou aj v kontrastných scénach. V režime snímania Log si môže tiež používateľ importovanú LUT zobraziť na monitore fotoaparátu, čo umožňuje používateľovi snímať a zároveň kontrolovať hotový obraz v postprodukcii. Okrem toho je vybavený funkciou S-Cinetone™, jedinečnou funkciou Sony, ktorá dokáže vytvoriť filmový vzhľad priamo z fotoaparátu bez nutnosti následného spracovania. Technológia S-Cinetone, založená na technológii Cinema Line spoločnosti Sony, reprodukuje prirodzené stredné tóny, ktoré sú nevyhnutné pre prirodzene pôsobiacu farbu pleti a zabezpečujú filmovú kvalitu. Je vybavený funkciou Creative Look, ktorá umožňuje ľahko meniť vzhľad a atmosféru videozáznamov a statických snímok.

 

4) Ovládateľnosť a konektivita

Intuitívne ovládanie pomocou najnovšieho dotykového menu podporuje pohodlné fotografovanie, najmä vďaka výklopnému dotykovému LCD displeju s variabilným uhlom naklopenia. Okrem predného voliča, ktorý umožňuje používateľovi priradiť obľúbené funkcie, prepínača fotografovania/videa/S&Q a hľadáčika s vysokým rozlíšením XGA atď. sa jednoducho používajú. Alpha 7C II  je vybavený 7,0 stupňovouiv optickou päťosovou stabilizáciou obrazu v tele, ktorá podporuje stabilnú prácu s fotoaparátom.

Pokiaľ ide o konektivitu, fotoaparát je kompatibilný s aplikáciou pre chytré telefóny Creators' Appvii, ktorá umožňuje jednoduché odosielanie videí a snímok zhotovených fotoaparátom do cloudovej služby a tým aj vzdialené ovládanie fotoaparátu a prenos snímok z fotoaparátu do mobilných zariadení.


5) Navrhnuté s ohľadom na životné prostredie

Za posledných 11 rokov nahradila spoločnosť Sony približne 395 ton primárneho plastu recyklovaným plastom v digitálnych fotoaparátoch a digitálnych videokamerách. Na výrobu tela fotoaparátu sa používajú recyklované materiály, vrátane materiálu SORPLAS™ix . Obmedzuje sa tak dopad na životné prostredie bez toho, aby sa znížila jeho funkčnosť. Okrem toho, že je fotoaparát vybavený funkciou Sony’s Screen Readerx, ktorá nahlas číta menu a obrazovky prehrávania videa čím pomáha pri práci, bola pridaná nová funkcia zväčšenia displeja menu, ktorá podporuje tvorivú činnosť celého spektra používateľov.

Recenzie Sony Alpha A7C II (telo) Čierna

100%
hodnotení: 1

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 1

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.