Sony 160 GB CFexpress Typ A radu CEA-G

CFexpress Type A – nový štandard pre kompaktné úložisko. Extrémna rýchlosť, spoľahlivosť a kompaktnosť pre profesionálov, ktorí vyžadujú najvyšší výkon v extrémnych podmienkach. Pamäťové karty CEA-G80T a CEA-G160G chránia nahrávky a urýchľujú prácu fotografov, kameramanov aj nadšencov. Vďaka rýchlosti zapisovania až 700 MB/s a odolnosti na profesionálnej úrovni otvárajú karty CFexpress Type A od spoločnosti Sony dvere do širokého sveta nových možností pri snímaní fotografií a videí.
Výrobca:
Sony
Obj. čislo:
CEAG160T.SYM
Dostupnosť tovaru:
Na objednávku
419 349,17 €
-+

Sony 160 GB CFexpress Typ A radu CEA-G

Nový štandard pre kompaktné úložisko

Karty CFexpress Type A predstavujú nový štandard pre kompaktné vysokovýkonné úložiská. Napriek tomu, že sú menšie než bežné karty SD, vďaka rozhraniu PCIe Gen3 prinášajú mimoriadne rýchly prenos údajov. Ide o ideálne úložné médium pre budúce kompaktné fotoaparáty a kamkordéry snímajúce videá s vysokou bitovou rýchlosťou.

Vysoká rýchlosť

Pamäťové karty CFexpress Type A od spoločnosti Sony sú navrhnuté pre profesionálnych fotografov, kameramanov a nadšencov, ktorí túžia po bezkonkurenčnej rýchlosti práce a výnimočnej spoľahlivosti. Kompaktné a odolné telo ponúka mimoriadne vysokú rýchlosť (až 800 MB/s čítanie a 700 MB/s zapisovanie¹), aby ste mohli z najnovších špičkových fotoaparátov vyťažiť maximum.

Neuveriteľná odolnosť

Karty CFexpress Type A majú vďaka jedinečnému vyhotoveniu so špecifikáciou TOUGH od spoločnosti Sony až 10x väčšiu odolnosť proti ohybu, než je štandard pre karty CFexpress Type A. Živicové telo navrhnuté tak, aby bolo maximálne spoľahlivé, je až 5x odolnejšie proti nárazom, než je štandard pre karty CFexpress Type A, a tiež poskytuje odolnosť proti prachu a vode na úrovni hodnotenia IP57. Nové materiály odvádzajúce teplo zabezpečujú konštantný vysokorýchlostný prenos údajov a starajú sa tiež o odolnosť voči röntgenovým lúčom a UV slnečnému a elektrostatickému žiareniu.

Fotografovanie s rýchlou odozvou

Rozšírte svoje fotografické možnosti s nekomprimovaným sériovým snímaním rýchlej akcie, ako napríklad v motošporte či v divej prírode, vo formáte RAW. Vďaka rýchlosti čítania až 700 MB/s je čistenie medzipamäte fotoaparátu mimoriadne rýchle, výsledkom čoho je pohotové sériové snímanie.

Pracujte rýchlejšie vďaka čítačke pamäťových kariet CFexpress Type A

Voliteľná čítačka pamäťových kariet MRW-G2 optimalizovaná pre pamäťové karty CFexpress Type A od spoločnosti Sony umožňuje prenášať údaje rozhraním SuperSpeed USB 10 Gb/s (USB 3.2) a vyťažiť čo najviac z vysokorýchlostného zálohovania či efektívnejšej práce. Je kompaktná, ľahko sa prenáša a je kompatibilná s pamäťovými kartami CFexpress Type A a SDXC UHS-II/UHS-I od spoločnosti Sony.

Media Scan Utility: skenuje a monitoruje pamäť

Pamäť flash sa časom opotrebuje a prestane spoľahlivo ukladať ďalšie údaje. Media Scan Utility od spoločnosti Sony automaticky skenuje pamäťovú kartu CFexpress Type A vždy, keď ju pripojíte k PC, a informuje vás o jej stave, aby ste mohli včas zareagovať. Na skenovanie pamäťových kariet CFexpress Type A od spoločnosti Sony sa vyžaduje čítačka kariet MRW-G2.

 

Technické údaje

Veľkosť  Rozmery (Š x V x H) 20 x 28 x 2,8 mm
Všeobecné funkcie Kapacita 80 GB / 160 GB
  Rozhranie PCI Express Gen3 x1
  Prenosová rýchlosť ( čítanie )  800 MB/s
  Prenosová rýchlosť ( zápis )  700 MB/s
  Rozsah prevádzkových teplôt -10 až + 70 °C (nekondenzujúca) 

Špecifikácia Sony 160 GB CFexpress Typ A radu CEA-G

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 419 €

Upozorni ma keď cena klesne pod