Sekonic L-858D Expozimeter

Nový model Sekonic SpeedMaster L-858D spája cez 60 rokov inovácií od spoločnosti Sekonic so špičkovou technológiou merania zábleskov, aby vyplnil potreby dnešných fotografov a filmárov. Vôbec prvýkrát bola do multifunkčného expozimetra integrovaná funkcia merania trvania záblesku.
Výrobca:
Sekonic
Obj. čislo:
L858D
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
739 615,83 €
-+

Sekonic L-858D Expozimeter

Nový model Sekonic SpeedMaster L-858D spája cez 60 rokov inovácií od spoločnosti Sekonic so špičkovou technológiou merania zábleskov, aby vyplnil potreby dnešných fotografov a filmárov. Vôbec prvýkrát bola do multifunkčného expozimetra integrovaná funkcia merania trvania záblesku.

Model L-858D poskytuje dôležité údaje o záblesku, ktoré sú nutné pre správne stanovenie expozície pri kombinácii prirodzeného a zábleskového svetla pri použití funkcie HyperSync®. Ako už názov napovedá, SpeedMaster L-858D meria aj krátke série zábleskov v režime HSS (vysokorýchlostné synchronizácia), a údaje využíva na presné ovládanie expozície pri použití blesku.

Model L-858D obsahuje tie podstatné funkcie a vlastnosti z populárneho modelu L-478D, ktoré umožňujú fotografom preklenúť hranice citlivosti ISO, rýchlosti uzávierky pri zábleskovom a prirodzenom osvetlení, ako aj snímkovej frekvencie (fps) a uhol uzávierky u filmárov. Zvýšená citlivosť senzora dopadajúceho svetla a bodového senzoru odrazeného prirodzeného svetla umožňuje meranie pri mimoriadne nízkej hladine prirodzeného osvetlenie.

Model L-858D okrem toho aktuálne ponúka okrem podpory rádiových odpaľovačov PocketWizard aj voliteľné moduly na bezdrôtové odpaľovanie pre značky Elinchrom a Phottix. So svojou 2,7"farebnou dotykovou obrazovkou a naozaj inovatívnymi, pokrokovými a dômyselnými funkciami sa model L-858D posúva k ďalšej generácii prístrojov na meranie osvetlenia.

Špecifikácia Sekonic L-858D Expozimeter

Dotykový LCD displej2,7

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 739 €

Upozorni ma keď cena klesne pod