Predajňa je otvorená.

Saramonic Blink 500 B5 (TX+RX UC) - USB-C , bezdrôtový mikrofón pre smart telefóny

Saramonic Blink 500 B5 (TX + RX UC): bezdrôtový mikrofónny systém s jedným prijímačom (konektor USB-C) a jedným vysielačom Saramonic Blink 500 B5 je neuveriteľne kompaktný a ľahký bezdrôtový mikrofónny systém, ktorý poskytuje profesionálny zvuk a je určený pre použitie s mobilnými zariadeniami, ktoré disponujú portom USB-C, ako sú smartphony alebo tablety Android, počítače a ďalšie zariadenia.
Výrobca:
Saramonic
Obj. čislo:
111919
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
189,00 157,50 €
-+

Saramonic Blink 500 B5 (TX+RX UC) - USB-C , bezdrôtový mikrofón pre smart telefóny

Táto sada je dodávaná s jedným bezdrôtovým vysielačom s vstavaným mikrofónom, profesionálnym klopovým mikrofónom a dvojkanálovým prijímačom, ktorý je tak ľahký a nenápadný, že ho možno ľahko použiť s ručnými stabilizátormi. Mikrofón môžete umiestniť na jednu osobu. Ak potrebujete umiestniť mikrofóny na 2 osoby, stačí jednoducho pridať druhý bezdrôtový vysielač (predáva sa samostatne), ktorý bude perfektne fungovať s dodávaným duálnym prijímačom.

Systém Blink 500 B5 je neuveriteľne kompaktný a ľahký, napriek tomu poskytuje profesionálne, krištáľovo čistú kvalitu zvuku. Všestranný vysielač je vybavený vynikajúcim vstavaným mikrofónom, ktorý dokonale zachytáva zvuk. Vysielač je dosť malý na to, aby sa pripevnil na košeľu alebo zasunul do vrecka, a dostatočne univerzálny, aby sa mohol položiť na stôl alebo pódium, alebo ho môžete mať jednoducho v ruke. Funguje tiež ako tradičný bodypack vysielač s dodávaným všesmerovým klopovým mikrofónom SR-M1, ktorý poskytuje ešte profesionálnejšie a nenápadnejšie riešenie.

Prijímač RX UC sa pripája priamo do USB-C portu vášho zariadenia a pre prevádzku nevyžaduje žiadne batérie ani nabíjanie. Nemá ani žiadne ovládacie prvky, s ktorými by ste sa museli stretávať. Prijímač stačí pripojiť a môžete pracovať. Je kompatibilný s celým radom zariadení, ktoré disponujú portom USB-C, od inteligentných telefónov a tabletov Android po moderné počítače Apple Mac a Windows PC, Chromebooky a dokonca aj tablety iPad Pro 2018.

Niektoré bezdrôtové mikrofónové systémy fungujú komplikovane a vyžadujú podrobnejšie znalosti ich menu a nastavenia. Systém Blink 500 B6 je tak technicky vyspelý, že nemôže byť jednoduchšie ho používať. Hoci existuje len málo ovládacích prvkov pre nastavenie, Blink 500 robí veľa, aby zabezpečil vynikajúci výkon. Využíva frekvenciu 2.4 GHz a automaticky preskakuje kanály, aby sa zabránilo statickému šumu a výpadkom zvuku. Párovanie vysielača s prijímačom je veľmi jednoduché. Všetky zložité aspekty používania bezdrôtových mikrofónov prebiehajú hladko na pozadí, čo vám umožní sústrediť sa na rozprávanie príbehu a získanie skvelých záberov.

Jedným zo zložitých aspektov zachytenie zvuku u videa je ovládanie úrovne zvuku. Niektorí ľudia hovoria veľmi hlasno, zatiaľ čo iní hovoria ticho. Preto majú vysielača Blink 500 ľahko použiteľná tlačidla pre zvýšenie alebo zníženie úrovne zvuku jednoduchým stlačením. Inteligentný LED displej vám zobrazí nastavenia. Zabudovaná lítiová batéria má výdrž 5 hodín po úplnom nabití a nabíjací USB-C port možno použiť na napájanie alebo nabitie vysielača v teréne vďaka prenosným USB batériám. 10mW výkon vysielača vám poskytuje pôsobivý prevádzkový rozsah 30 metrov s prekážkami a 50 metrov v otvorenom priestore.

Ručné stabilizátory majú úžasnú schopnosť poskytovať plynulé videozáznamy, vďaka ktorým sa budete cítiť ako pohyblivá kamera. Ale v jednej oblasti sú slabšie, a tou je zvuk. Je príliš ťažké pripojiť externý mikrofóny alebo bezdrôtový prijímač, bez toho aby došlo k strate rovnováhy zariadení. Dodávaný prijímač RX Di toto zmení. Je dostatočne malý a ľahký, aby zostal pripevnený k vášmu zariadeniu a nezasahoval do motorov alebo ramena stabilizátora. Pomocou videozáznamov z mobilného telefónu môžete konečne zachytiť dokonalý zvuk a ak pridáte druhý vysielač Blink 500 TX (predáva sa samostatne), môžete ľahko umiestniť mikrofóny na dve osoby.

Aj keď natáčate video pomocou mobilného telefónu alebo tabletu, bezdrôtové mikrofóny sú stále úplne nevyhnutnými nástrojmi pre tvorbu videa. Aj cez to, že Blink 500 je jedným z najmenších a najľahších systémov, ktoré sú k dispozícii, tak poskytuje zvuk profesionálnej kvality. Je ideálnou voľbou pre filmárov, novinárov, vloggerov, YouTuberov, producentov firemných videí a ďalších tvorcov obsahu, ktorí potrebujú neuveriteľne ľahko použiteľný bezdrôtový systém, čo ich nebude spomaľovať.

Tento systém je ideálny pre tých, ktorí potrebujú iba jeden bezdrôtový mikrofón, ale v budúcnosti môže potrebovať možnosť rozšírenia a použitia dvoch mikrofónov. Ak natáčate video pomocou mobilného zariadenia a ručného stabilizátora, toto je najlepšie dostupné riešenie pre dokonalý zvuk z bezdrôtových vysielačov. Tento systém je dostatočne malý na to, aby sa dal do vrecka, takže ho môžete bez námahy priniesť kamkoľvek so sebou.

Obsah balenia:

1x Vysielač Blink 500 TX so zabudovaným mikrofónom a klipom
1x Duálny prijímač Blink 500 RX Di s konektorom USB-C
1x Všesmerový klopový mikrofón SR-M1
1x Aligátorový klip pre klopový mikrofón
1x Penová ochrana pre klopový mikrofón
1x Pozlátený nabíjací kábel USB-C - USB-A (30.5 cm)
1x Nástroj pre párovanie

Špecifikácie
Kategória mikrofónu: Bezdrôtové, smartfón / tablet, Klopové
frekvenčne odozvy: 20Hz ~ 16kHz
Výstupné konektory: Usb-C
Napájanie: Li-Ion

Špecifikácia Saramonic Blink 500 B5 (TX+RX UC) - USB-C , bezdrôtový mikrofón pre smart telefóny

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 189,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod